PDA

مشاهده نسخه کامل : حل Disabaling زبان در. htaccess تغییر نام دهید

Simon Lloyd
25-05-11, 12:59
سلام ، در من htaccess تغییر نام دهید هر دو در داخل پوشه انجمن و خارج از قوانین بازنویسی فعال تصدی که شروع آن به نظر می رسد ، مثل این
RewriteRule به ^ / (AF | میدان | AR | | BG | CA | zh - CN | در ساعت | CS | DA | NL | EN | همکاران | TL | فی | FR **********.. زبان انجمن های گفتگوی من باید از بین بردن "EN" inglsh است بنابراین آن را شبیه به این به نظر می رسد؟
RewriteRule به ^ / (AF | میدان | AR | می شود | BG | CA | zh - CN | در ساعت | CS | DA | NL | همکاران | TL | فی | FR **********. اگر حذف کنم "EN" و من نمایش صفحه انجمن و یا صفحه اول انجمن را به خارج از انجمن به زبان دیگری می گویند / PT / EN / / پرچم کار برای من به عقب بر گردیم به عنوان مهمان از سایت بازدید فروم در زبان پیش فرض؟

با احترام ،
شمعون

kamilkurczak
25-05-11, 14:42
میهمان گرامی ،

زبان اصلی شما باید باقی بماند. htaccess تغییر نام دهید ، البته پرچم انگلیسی بدون این کد کار در. htaccess تغییر نام دهید.

چرا شما می خواهید به حذف این کد از. htaccess تغییر نام دهید؟

Simon Lloyd
25-05-11, 15:30
من لزوما خواهید پاک کنید ، من در حال چک کردن مقدار نمایش داده شد که من آن را زمانی که بارهای انجمن من (23) و متوجه شد که در آن با استفاده از جداول زبان I. ....en / کوتاه ********** EN / متوسط.. و غیره زمانی که واقعا آن را باید نمی شود ذخیره هر جدول زبان برای من به عنوان زبان انجمن من به زبان انگلیسی است ، مرورگر من به انگلیسی تنظیم شده و زبان ارسال انجمن من به انگلیسی تنظیم شده باشد ، بنابراین من فکر کردم که شاید من باید کاری اشتباه است.

من در تلاش برای کاهش بار سرور من می باشد و نمایش داده شد.

با احترام ،
شمعون

kamilkurczak
25-05-11, 15:52
شما می توانید از سیستم کش برای بعضی از زبانها (به عنوان مثال انگلیسی) با استفاده از این گزینه غیر فعال کردن :
admincp -> فعال تصدی کش -> پایگاه داده های کش -> مهمان جزئیات کش

Simon Lloyd
25-05-11, 15:58
خوب ، با تشکر :) ، من به پیاده سازی این بیش از حد توسط Michal

Simon Lloyd
25-05-11, 16:07
کمیل ، من EN پایگاه داده در کش و کش مهمان غیر فعال شده و سپس فرار جارو کش (که من هرگز) و همه این اشتباهات؟
تمیز کردن کش پایگاه داده
پاکسازی استفاده از جدول برای : EN
انجام می شود. تمیز : 3 جدول در 1 ثانیه (3 جداول کش در هر زبان)

تمیز کردن فایل های کش خوش آمدید

هشدار : قطع ارتباط ([مسیر] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-82-p-3_html0.html) [function.unlink] : بدون چنین فایل یا دایرکتوری در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39

هشدار : قطع ارتباط ([مسیر] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-82-p-6_html0.html) [function.unlink] : بدون چنین فایل یا دایرکتوری در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39

هشدار : قطع ارتباط ([مسیر] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-13_html0.html) [function.unlink] : بدون چنین فایل یا دایرکتوری در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39

هشدار : قطع ارتباط ([مسیر] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-14_html0.html) [function.unlink] : بدون چنین فایل یا دایرکتوری در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39

هشدار : قطع ارتباط ([مسیر] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-15_html0.html) [function.unlink] : بدون چنین فایل یا دایرکتوری در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39

هشدار : قطع ارتباط ([مسیر] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-16_html0.html) [function.unlink] : بدون چنین فایل یا دایرکتوری در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39

هشدار : قطع ارتباط ([مسیر] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-17_html0.html) [function.unlink] : بدون چنین فایل یا دایرکتوری در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39

هشدار : قطع ارتباط ([مسیر] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-18_html0.html) [function.unlink] : بدون چنین فایل یا دایرکتوری در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39

هشدار : قطع ارتباط ([مسیر] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-22_html0.html) [function.unlink] : بدون چنین فایل یا دایرکتوری در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39

هشدار : قطع ارتباط ([مسیر] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-23_html0.html) [function.unlink] : بدون چنین فایل یا دایرکتوری در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39

هشدار : قطع ارتباط ([مسیر] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-24_html0.html) [function.unlink] : بدون چنین فایل یا دایرکتوری در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39

هشدار : قطع ارتباط ([مسیر] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-27_html0.html) [function.unlink] : بدون چنین فایل یا دایرکتوری در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39

هشدار : قطع ارتباط ([مسیر] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-29_html0.html) [function.unlink] : بدون چنین فایل یا دایرکتوری در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39

هشدار : قطع ارتباط ([مسیر] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-31_html0.html) [function.unlink] : بدون چنین فایل یا دایرکتوری در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39

********************... شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39

هشدار : قطع ارتباط ([مسیر] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_showgroups_php9.html) [function.unlink] : بدون چنین فایل یا دایرکتوری در [راه] / شامل / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php در خط 39
پاکسازی فایل ها برای : EN
انجام می شود. حذف : 199 فایل در 2 ثانیه

تمیز 1 زبان (ها)
تمیز کردن به پایان رسید
اینها تمام خطاهای نه ، من می تواند آنها را ارسال کنید در اینجا به عنوان شخصیت محدود آن را اجازه نمی دهد و حتی نمی توانستم آپلود یک فایل متنی ساده به دلیل سیستم فایل پیوست شما کار نمی کند.

kamilkurczak
25-05-11, 18:07
خوب ،

لطفا بررسی کنید سطح دسترسی خود را در فایل های داخل پوشه vbet_guestcache
لطفا سطح دسترسی پوشه vbet_guestcache / EN / (باید 777)

در مرحله دوم ، لطفا چک کنید (و در اینجا رب) موضعی vbet_guestcache بر روی سرور خود است. لطفا بررسی کنید که در داخل vbet_guestcache / EN / فایل هنوز وجود دارد یا نه (و بررسی کنید سطح دسترسی فایل های داخل -- باید 777)

Simon Lloyd
25-05-11, 18:56
همه فایل ها سطح دسترسی 755 در داخل vbet_guestcache شدند ، اما در حال حاضر 777 ، فایل واقع شده است در اینجا / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbet_guestcache و / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbet_guestcache / EN خالی است ، اما آن را به عنوان انجام یک کش تمیز همانطور که در بالا گفته شد.

آیا این اکنون درست؟

ویرایش : چک کردن یک فایل vbet_guestcache دیگر () پیدا کنم که همه چیز در داخل آن پوشه سطح دسترسی 644

kamilkurczak
25-05-11, 19:07
شما نیاز به سطح دسترسی در 777 ساخته شده به تمام پوشه ها کش و پوشه در داخل (با استفاده از "CHMOD 777 - R vbet_guestcache').

و آن را امتحان دوباره.

دوم -- ما را داشته باشید : هیچ فایل یا دایرکتوری ، بنابراین من مسیر دایرکتوری خود را چک کنید

Simon Lloyd
25-05-11, 19:09
تمام پوشه ها و زیر vbet_guestcache در حال حاضر 777 من PM می خواهید جزئیات دسترسی به آن ، بنابراین شما می توانید بررسی کنید :)

kamilkurczak
25-05-11, 19:13
با تشکر از شما من patha دایرکتوری را در اسرع وقت پیدا کنید :)

Simon Lloyd
25-05-11, 19:20
PM فرستاده شده :)

kamilkurczak
26-05-11, 22:31
من تنظیمات خود را در admincp چک -- everythings خوب ،
من چک سرور فایل -- نیز خوب است.

من نیاز به چک کردن cachecleaner خود را ، اما من هیچ و اجازه دسترسی به کش بخش پاک

Simon Lloyd
30-05-11, 18:48
با عرض پوزش کمیل ، من فقط دیده می شود این مرتب کردن بر اساس مجوز (که نه من می دانستم که شما انجام و اجازه داشته باشند) در حال حاضر در AdminCp

Simon Lloyd
30-05-11, 18:49
شما باید تمام مجوزهای حال حاضر : :)

kamilkurczak
30-05-11, 20:15
با تشکر از شما من سعی خواهد کرد برای پیدا کردن چیزی را بر روی سرور خود

kamilkurczak
31-05-11, 21:03
سلام سیمون.

من چک پوشه کش و مجوز های فایل و همه چیز OK به نظر می رسد.
من چک جارو کش شما و من نمی توانم این موضوع را در admincp خود را بسازند.

آیا می توانید یک بار دیگر آن را چک و confrim که این مسئله هنوز هم وجود دارد یا نه؟
سپاس ها :)

Simon Lloyd
31-05-11, 21:10
من کش تمیز در چند لحظه انجام و به شما اجازه می دانیم نتیجه

Simon Lloyd
31-05-11, 21:11
کمیل ، بدون مسائل بیشتر وجود دارد ، به لطف :)

تمیز کردن کش پایگاه داده
FR : استفاده از جدول برای پاکسازی
پاکسازی استفاده از جدول برای : خانم
پاکسازی استفاده از جدول برای : TH
انجام می شود. تمیز : 9 جداول در 0 ثانیه (3 جداول کش در هر زبان)

تمیز کردن فایل های کش خوش آمدید
پاکسازی فایل ها برای : FR
پاکسازی فایل ها برای : خانم
پاکسازی فایل ها برای : TH
انجام می شود. حذف : 695 فایل در 6 ثانیه

تمیز 3 زبان (ها)
تمیز کردن به پایان رسید

kamilkurczak
31-05-11, 21:13
با تشکر برای تایید : مسئله) حل شده است :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.99