PDA

مشاهده نسخه کامل : به دنبال پس از شکست X (کش پایگاه داده)

Snake
08-02-11, 20:36
این است در 15 مجموعه

می گویند 5 را فعال تصدی سریعتر؟

همانطور که قطعا بعد از 5 تلاش آن شناخته شده است آیا برای استفاده از کش یا نه.

Youngster
08-02-11, 22:19
HMM ، من به کمیل صحبت می کنید ، اما من فکر می کنم حق با شماست ، برای 100 ٪ من نوشتن وقتی که من آن را به مشورت با کمیل

Snake
08-02-11, 22:21
خوب

Snake
09-02-11, 12:07
آیا این واقعا که سخت به آنها پاسخ دهید است؟

Youngster
09-02-11, 12:12
واقعا سخت است ، اما اگر شما می خواهید anwser خوب ، ما نیاز به مشورت :)

Snake
09-02-11, 12:13
راست ، و هر دو برنامه نویسان شده اند میزان آنلاین در امروز ، آنها به موضوع دیگر من پاسخ!

Youngster
09-02-11, 14:36
بله ، مار شما راست ، 5 فعال تصدی سریعتر خوب است ، من در فروم تست تست شده و شما هم حق با شماست.
برای anwser شما متشکرم

Snake
09-02-11, 14:39
بزرگ ، که من به ارمغان می آورد به سوال بعدی من ، هنوز هم پایین تر باشد بهتر است ، می گویند 3.

Snake
14-02-11, 12:09
چرا پشتیبانی همیشه تا fricking کند!؟

این یک سوال سخت نیست!

kamilkurczak
14-02-11, 12:44
میهمان گرامی ،

این گزینه در admincp -> فعال تصدی -> کش
فقط بخوانید : اگر به شما در تنظیم این مقدار بیش از حد پایین آن را سرعت مدت زمان ایجاد صفحه کاهش دهد.

این است optionaly ، در یک انجمن کار خواهد کرد بهتر با ارزش بالا ، در دیگری -- با بسیار پایین است. در فروم فعال تصدی اصلی ما در حال حاضر این گزینه مجموعه بر روی 15.

این مورد اختیاری است. شما باید بهترین گزینه را برای انجمن خود را تست کنید.

Snake
14-02-11, 12:48
من اصلا درک چگونگی این تنزل عملکرد ، قطعا کمتر سریعتر ، هر انجمن.

اگر آن را برای 3 بار که باید به اندازه کافی برای پیدا کردن ترجمه نگاه شده است.

چرا برخی از انجمن نیاز به جستجو 15x ، و برخی از 5X عرضی ، ندیده را حس است.

همچنین ، انگلیسی admincp آنقدر بد است که چرا من نیاز به روشن شدن است. من قادر به خواندن فقط خوب پس لطفا من نقطه نیست جاهای دیگر ، من می خواهم پشتیبانی ، است که چرا من اینجا هستم.

kamilkurczak
14-02-11, 12:55
بنابراین ، به همین دلیل این اختیاری است؟ از آنجا که یکی انجمن بیشتر و غیره محتوا
ما در حال کار بر روی ما و تجربه ما مشتریان. بهتر است اگر شما می توانید مقدار این گزینه را تغییر دهید :)

بنابراین ، لطفا ، آزمون آن را برای شما انجمن (همچنین اگر شما مجموعه ای 0 -- شما غیر فعال کردن این گزینه)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 brings automatic translations