PDA

مشاهده نسخه کامل : حل مشکل با سرور مجازی سرور

jaryx
31-08-10, 10:34
سلام چگونه می توانم به یک ایمیل به من از مدیر سرور مجازی خود دریافت کرده ام پاسخ دهند؟

خوش آمد
serwer xxxxxxxxx obciaza جنبش عدم تعهد caly serwer dedykowany
glownie chodzi O dysk twardy

Z tego شرکت widzialem jes CPU بیکار من uzycie dysku NA poziomie 100 ٪ به 0 ٪

zapytania انجام bazy

************************************************-- -- +
| 5555656 | admin_new | localhost | admin_new | پرس و جو | 0 | به روز رسانی | درج چشم پوشی به vb_vbenterprisetranslator_cache_short_da (originaltext ، ترجمه ، SERIE) ارزش ('Kolejka : 24 -- 1 منتخب PES 2010 X360 sezon 5' ، 'K : 24 درخت کنجد 1 PES؟ 2010 **** 360 لیگ ها پسر 5 '، 1.2832394403E +13) ، (' MIDDLEBROOK (Cygan 86) 00:03 اسپانیول (Bubble_Gum) '،' Middlebrook (Cygan 86) اسپانیول 00:03 (Bubble_Gum) '، 1.2832394403E +13) ، ('2.5377' ، '2، 5377' ، 1.2832394403E 13) |
| 5555667 | da_admin | localhost | پوچ | پرس و جو | 0 | پوچ | processlist نشان می دهد کامل |
| 5555669 | admin_new | localhost | admin_new | پرس و جو | 0 | آمار | SELECT cache.originaltext به عنوان originaltext ، cache.translated از کمک vb_vbenterprisetranslator_cache_short_ko ترجمه کش vb_vbenterprisetranslator_cache_short_ko که در آن help.originaltext = 'فوق العاده! و cache.serie = help.serie |
| 5555670 | admin_new | localhost | admin_new | پرس و جو | 2 | بستن جداول | INSERT INTO SET vb_vbenterprisetranslator_cache_medium_uk چشم پوشی ترجمه شده = '1؟؟؟؟: گرونینگن (هوبرت) -- Panatinaikos (tadzislaw) 02:02؟؟؟؟: Nordstrand X2 -- X1؟؟؟؟؟ ؟ X1 2؟؟؟؟؟: Panatinaikos (tadzislaw) --؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (؟؟؟؟'،SERIE = 1.28323947861E 13 |

PO zablokowaniu bazy danych obciazenie serwera spadlo sporo من dysk sie odciol
prosze O wyjasnienia ، proponuje przesiadke NA serwer dedykowany
صفحه اصلی narazie zostala wylaczona
--
Pozdrawiam

kamilkurczak
31-08-10, 10:56
میهمان گرامی ،

من را در سایت خود بود و در حال حاضر یک زبان 22 استفاده می کنید.
همانطور که می دانید -- حالا شما دارای محتوای 22 برابر در فروم خود را (در زبان های مختلف) و ترافیک 22 برابر بر روی سرور. شما انجمن در حال حاضر هنوز در حال رشد (ارسال جدید عضو و غیره)

آنها سعی می کنند نشان می دهد که سرور دارای ظرفیت بسیار کم را به صفحه خود پست کنید.
آنها را یک سرویس دهنده بزرگ را برای شما است.

من را در سایت خود و آثار ترجمه در زمان طبیعی بود. (نه کند).

jaryx
03-09-10, 19:44
متاسفانه هیچ کش ترجمه بهتر کار میکند. کاهش تعدادی از زبان به 10 و 2 روز خوب بود ، و دوباره شکست کامل همراه با ترجمه چه سرور ساده است و به راحتی به اشتراک گذاشته شده برای 48 زبان و vb3.x 4000/dzień بر روی یک سرور مجازی راه این است که به 10 زبان و 500 مهمان نمی ؟ این است که به این نتیجه رسید که این گسل از سرور نیست ، به ویژه از بعد از حذف بار vbtranslatora به ارزش ناچیز قطره. حتی سیاهههای مربوط به دریافت از سرور ، که من با خوشحالی به اشتراک گذاشته می شود ، اگر کسی می خواست برای کمک به حل مشکل از ترجمه.

vBET
04-09-10, 16:25
اگر هر چیزی آن را خوب برای 48 زبان بر روی سرور قبلی و سرور بود بعد از تغییر یک مشکل حتی با 10 زبان ، چگونه درخواست که تقصیر از سرور نیست : اشتباه : من شخصا نتیجه گیری فقط سرزنش سرور -- در گذشته پس از تمام آن مصرف 48 زبان. در یکی از سرور ها ، که قبلا مورد استفاده ارائه دهنده میزبانی وب ، سپس به ما ارائه محتوای اطلاعاتی مشابه است. و من نقل مکان کرد همه چیز را به سرور دیگری ، پس از آن من ، کلمه عذرخواهی و اطلاعات است که آنها از روی دیسک راننده لگد بود ، و از این رو همه آنها شنبه همانطور که برای کمک به -- البته که ما به شما کمک خواهد کرد. اطلاعات بیشتر. در حال حاضر ، من می دانم که در 10 زبان است که "شکست کامل" -- هر چه که معنی می دهد. نشانه؟ چه می گذرد؟ آیا می توان فعال / غیر فعال کردن کش خوش آمدید تغییر وضعیت؟ کار ترجمه است؟ دقیقا چه اتفاقی می افتد؟

vBET
12-09-10, 13:30
آیا مشکل هنوز رخ می دهد؟ ما یک پاسخ دریافت نکرده...

vBET
17-09-10, 10:54
پاسخ. من فرض مشکل حل شده است. اگر نه ، لطفا اینجا پست و پاسخ به سوالات قبلی : :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1