PDA

مشاهده نسخه کامل : با در نظر گرفتن منوهای CP مدیریت

hmspain
23-08-10, 22:03
من AME افزودنیهای و فعال تصدی بر روی سیستم من و چیزی در CP مدیر متوجه شد که من فکر کردم شما باید در نظر است.

است ، اضافه کردن فعال تصدی ابزارهای آیتم به منوی CP فعال تصدی.

در اینجا آنچه که من هستم پیشنهاد :

1) تغییر نام "فعال تصدی" منو "فعال تصدی CP".
2) اضافه کردن زیر مجموعه منو "ابزار" را به "منو" فعال تصدی CP.
3) حرکت "فعال تصدی ابزار" آیتم "CP فعال تصدی" و "ابزار" منوها.
4) حذف "فعال تصدی ابزار" منو.

vBET
24-08-10, 05:33
ما برای بررسی امکان این درخواست -- ما مطمئن هستیم در حال حاضر می کند اصلی پشتیبانی توسط پیش فرض (بدون مد های اضافه شده) 2 منوهای سطح در CP مدیریت نیست. به طور پیش فرض تمام منوهای اصلی فقط به یک مرحله قبل است و ما هرگز تلاش نکرده تا آن را در راه های دیگر استفاده کنید.

لطفا توجه داشته باشید که اکثر کاربران به گزینه های موجود با مراحل ممکن است کمتر. منوی اضافی در سطح نیروهای اضافی را کلیک کنید برای رسیدن به آنجا است. همچنین -- پلاگین های اصلی خاص است که اجازه می دهد تا شما را به سازماندهی مجدد CP مدیریت منو وجود دارد -- پس از آن می تواند راه حل بسیار خوبی از شما -- شما می توانید نه تنها گزینه فعال تصدی بلکه آنهایی که دیگر تجدید سازمان است.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1