PDA

مشاهده نسخه کامل : بتا کش فایل

Snake
19-08-10, 20:52
آیا می توانم کسی را توجیه کند ، اگر من مجموعه ای از ذخیره سازی فایل را به صفحات کش به مدت 1 ساعت (86400 ثانیه) است ، چرا cron را یک بار در روز اجرا به آنها را حذف.

مطمئنا صفحات کش برای 1 روز اگر cron را اجرا می شود هر 24 ساعت؟

اگر من در تنظیم صفحات cache شوند به مدت 1 ساعت آنها باید یک بار یک ساعت گذشته است. بنابراین کش برای آن صفحه می تواند بیش از شروع.

این رو واقعا حس را به من.

Snake
20-08-10, 21:49
هر کسی؟

پیام شما وارد است بیش از حد کوتاه است. لطفا پیام خود را به حداقل 10 حرف طولانی.

vBET
21-08-10, 17:04
این همه OK است. لطفا توجه داشته باشید که کش مهمان را حذف فایل در هر زمان انقضای آن -- خواهد بود که خیلی گران. هر بار وقتی کش خوش آمدید در می یابد که فایل ذخیره سازی مناسب در حال حاضر وجود دارد چک آخرین تاریخ تغییرات و اینکه چگونه ما می دانیم آن منقضی می کند یا نه. اگر نه پس از آن فایل جاری به عنوان نتیجه. اگر بله ، پس درخواست ارزیابی و پس از آن فایل بازنویسی بدون عملیات های اضافی و غیر ضروری از بین بردن.

تمیز کردن روزانه برای اطمینان دهد که بدون هر گونه فایل های غیر ضروری واقعا قدیمی وجود دارد -- می خواهم برای موضوعات که در حال حاضر وجود ندارد. پس فایل های قدیمی ما را حذف روزانه ، اما همیشه چک می کند کش منقضی نشده باشد :)

Snake
21-08-10, 17:10
توضیح بسیار عالی ، درک اکنون ، به لطف.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations