PDA

مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات را در 4.2.3؟

bhanuprasad1981
14-08-10, 18:47
من فعال تصدی من به روز رسانی به آخرین نسخه 4.2.3 در VB 4.0.6 با بایگانی 3.5.1pl1 انجام داد ، موضوع با آگهی بالا و پایین صفحه که در آن خود را نشان دادن هدر من از آگهی instaed همچنین برخی از واژه های عجیب و غریب مثل این : --

//0){location.replace('http://www.pdaapps.org/showthread.php?p='+cpostno);};} } if(typeof window.orig_onload == "function") window.orig_onload(); } //]]>

این خطا رخ می دهد تنها در صفحات ترجمه شده است ، بنابراین من به طور موقت غیر فعال آگهی بالا و پایین صفحه ، لطفا به من کمک : (

vBET
14-08-10, 22:55
آیا می توانید لطفا خروجی بیشتر..

این امر می تواند ساده ترین اگر شما فقط PM من acces جزئیات بیشتر به مدیریت CP شما و FTP + توضیح تکثیر موضوع (چگونه به نوبه خود بر روی تبلیغ بالا و پایین صفحه) ، اما شاید من قادر خواهد بود بدون دسترسی به کمک به زمانی که من به اطلاعات بیشتر داشته باشند.

همچنین -- چه چیزی برای اضافه کردن کد تبلیغ بالا و پایین صفحه است؟ چرا که اگر آن افزونه های دیگر ، پس ما را در اینجا برخی از مسئله ادغام نه اشکال.

bhanuprasad1981
15-08-10, 19:50
OK روشن شدن بیشتر به من

من استفاده از VB 4.0.6 آخرین نسخه ، در vb4 است مدیر تبلیغات داخلی است که برای قرار دادن تبلیغات بر روی سایت خودم تهیه کنم شکایت وجود دارد ، مشکل ناشی در تبلیغ های بالا و پایین صفحه است که توسط منطقه هدر جایگزین اتفاق می افتد و فقط در صفحات ترجمه شده ، اگر شما می خواهید من می تواند به شما اطلاعات مربوط به مدیر بدهد

فقط برای اطلاعات من اضافه کردن تصاویر منطقه بالا و پایین صفحه من : --

غیر ترجمه صفحه : --

بیان PIX | به اشتراک گذاری تصویر و بیان داغ میزبانی سهم شما PIX غیر translated.GIF (http://www.desipix.info/show.php/2043_nontranslated.GIF.html)

ترجمه صفحه --

بیان PIX | به اشتراک گذاری تصویر و بیان داغ میزبانی سهم شما PIX ترجمه page.GIF (http://www.desipix.info/show.php/2044_translatedpage.GIF.html)

لطفا این خطا را نشان ندادند در 4.2.2 با همان مدها

ترجمه صفحه

vBET
16-08-10, 22:53
OK -- برای جزئیات بیشتر. ما به بررسی آنچه در مورد بالا و پایین صفحه در کد تغییر است ، و همچنین سعی کنید این مسئله برای تولید مثل. تشکر -- می تواند شما را فرستاده خروجی HTML خام -- حداقل این بخش است که آنطور که باید باشد نیست. همچنین -- من فکر می کنم که برای کمیل از آن می تواند بسیار مفید است اگر او فقط می تواند دسترسی به سرور که در آن این مسئله در حال حاضر وجود دارد -- اما او شما را در مورد این خود با ما تماس بگیرید :)

kamilkurczak
17-08-10, 18:22
میهمان گرامی ،

در حال حاضر ، من سعی خواهد کرد که به تکثیر و حل این مشکل.. برای توضیحات.

bhanuprasad1981
18-08-10, 19:59
هر به روز رسانی؟

kamilkurczak
20-08-10, 19:46
من یک تصویر را به جای بالا و پایین صفحه برای آگهی افزود : اما این است که هنوز تصویر تنها ، بدون هیچ کد خاصی مانند Adsence و غیره
من یک سوال : شما را به این بالا و پایین صفحه کد هر گونه خاص و یا تصویر تنها با لینک اضافه کنید؟
آیا می توانم به شما رب مثال این کد آگهی؟ من آن را تست کنید.

اگر نه ، می تواند شما را به من PM یا دسترسی به FTP شما و admincp فعال تصدی ، چون من نمی تونم تکثیر این موضوع در فروم تست ما است. این کمک خواهد کرد.

kamilkurczak
23-08-10, 14:14
هر گونه خبر؟ لطفا خواندن پست قبلی من. با تشکر.

bhanuprasad1981
23-08-10, 18:39
فرستاده PM به فعال تصدی برخی از 12 ساعت قبل با تشکر :)

kamilkurczak
23-08-10, 20:56
بله ، من می دانم که. این را ثابت خواهد شد.

kamilkurczak
24-08-10, 14:53
هنگامی که صفحه من ترجمه می توانید این آگهی را ببینید. می تواند به شما آن را فعال کنم؟

bhanuprasad1981
24-08-10, 15:09
در حال حاضر من دستی تبلیغ در قالب درج شده است ، به دنبال روند درج خودکار است که من در PM اشاره

kamilkurczak
24-08-10, 17:29
خوب ، در حال حاضر من می توانم آن را بر روی شما انجمن تکثیر. این را ثابت خواهد شد.

kamilkurczak
25-08-10, 14:51
میهمان گرامی ،
من واقعا نیاز به این دسترسی

kamilkurczak
26-08-10, 13:36
میهمان گرامی ،

لطفا توجه کنید : اگر شما غیر فعال باشد این افزودنی آثار کامل و ترجمه کامل کار می کند. بنابراین فعال تصدی کار می کند طبیعی است ، اما باشد این آگهی را شکست.
من آن را در بر داشت : اگر شما غیر فعال کردن پلاگین global_complete از بایگانی این آگهی خوب خواهد بود ، پس از آن این قلاب است ، یک درگیری است.

وقتی print_log استفاده کنم وارد شوید می توانید ببینید که وقتی باشد این است که عمل ترجمه من را قادر می سازد خروجی با این آگهی شکسته من را. بدون این پلاگین (global_complete) است ، اعمال خوب است.
بنابراین ما باید یک موضوع یکپارچه سازی.

متوجه شدم که شما با استفاده از بلاگ 351 pl1 اما من با استفاده از 351 باشد بدون نسخه pl1 ، بنابراین من باید این بایگانی به نسخه pl1 به روز رسانی است.

پس از آن من آن را تایید خواهد کرد.

kamilkurczak
26-08-10, 15:50
اوه ، هنوز هم می توانید آن را در فروم تست من بسازند ، بنابراین من هنوز هم نیاز به دسترسی به انجمن خود را. با تشکر.

همه آگهی های توسط admincp -> adverting -> مدیر عامل توسط غیر فعال شده هنوز هم می توانید این آگهی را در فروم خود را ببینید؟ چگونه من می توانید آن را غیرفعال کنید؟ آیا شما این آگهی را در قالب؟

kamilkurczak
27-08-10, 15:01
حل شده است.
این مسئله باشد ، فعال تصدی است. این مسئله در قلاب global_complete بایگانی است.
راه حل (در حال حاضر در فروم شما انجام می شود)
1. برو به admincp -> پلاگین ها و محصولات> مدیر عامل پلاگین
2. پیدا کردن قلاب global_complete در بایگانی
3. مجموعه حکم اعدام به 1001
4. صرفه جویی

من آن را آزموده و لینک باشد کار خوب و ترجمه از این لینک در حال کار خوب نیز است.
به یاد داشته باشید :
پس از به روز رسانی می باشد شما همیشه باید این حکم اعدام به 1001 قرار

لطفا تأیید کنید.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1