PDA

مشاهده نسخه کامل : هر چیزی نگران abt این ایمیل؟

bhanuprasad1981
05-08-10, 20:57
googlebot مرتبه در بر داشت تعدادی از آدرس ها بسیار بالا را در سایت خود : Pdaapps (http://www.pdaapps.org/)

Googlebot encountered problems while crawling your site http://www.pdaapps.org/.

Googlebot encountered extremely large numbers of links on your site. This may indicate a problem with your site's URL structure. Googlebot may unnecessarily be crawling a large number of distinct URLs that point to identical or similar content, or crawling parts of your site that are not intended to be crawled by Googlebot. As a result Googlebot may consume much more bandwidth than necessary, or may be unable to completely index all of the content on your site.

More information about this issue

Here's a list of sample URLs with potential problems. However, this list may not include all problematic URLs on your site.

vBET
06-08-10, 08:57
شما به ما پیام کامل نیست. لطفا به نمونه هایی از لینک های که گوگل با اشاره. -- اگر شما هنوز هم آن را دوست ندارم پس از آن بلوک صفحات نامربوط توسط نام robots.txt لطفا -- شما در اینجا پیدا کنید :

لطفا توجه داشته باشید که پس از مسدود کردن این سایت شروع خواهد شد ناپدید از شاخص اگر آنها در حال حاضر نمایه.

bhanuprasad1981
06-08-10, 09:19
نام robots.txt در حال حاضر در حال استفاده است ، من مطمئن هستم نکات abt برای 4.2.3 استفاده از آن ، من به 4.2.2 تنها نیست ، یک چیز دیگر است ، تنها 12 زبان استفاده کنید من نه همه ، عکس صفحه پیام گوگل : --

http://is.gd/e5E11

vBET
06-08-10, 09:35
کسانی که به دنبال OK از URL ها است.

Pelase آیش برخی از این آدرس ها و به انجام هر گونه مسائل را در صفحات نتیجه می بینید.

bhanuprasad1981
06-08-10, 09:39
من چک URL های تصادفی در همه ایمیل مشابه و خوب ، من برای سایت دیگر با استفاده از نسخه رایگان.

vBET
06-08-10, 15:30
من می بینم که شما بایگانی یکپارچه به درستی -- در فروم خود را ترجمه نمی! لطفا برو به در بسته بندی فعال تصدی ها و دستورالعمل های یکپارچه سازی آیش برای بایگانی readme.html. این می تواند دلیل -- به دلیل در حال حاضر شما باید بسیاری از آدرس ها که به نظر می رسد مشابه -- ترجمه پس از آن متفاوت به نظر خواهد رسید. لطفا توجه داشته باشید که نسخه رایگان ترجمه URL را پشتیبانی نمی.

لطفا توجه داشته باشید که من مطمئن هستم که این به علت است. این فقط یک حدس است ، چون گوگل داد مطلقا هیچ اطلاعات آنچه در آن است که در مورد. بنابراین شاید گوگل شروع به شناخت کلمات مشابه در URL ها ، شاید نه. به هر حال بهتر است برای SEO شما را به لینک ترجمه شده بنابراین توصیه می کنیم به ادغام فعال تصدی با بایگانی مناسب و استفاده از قابلیت های بزرگ ترجمه پیوندها :)

bhanuprasad1981
06-08-10, 18:40
لطفا سایت بررسیمجدد در حال حاضر ، من redid همه چیز دیگر ، من در عجله به عنوان سایت خودم تهیه کنم به دلیل نقص امنیتی می باشد اخیر هک کردم ، شاید در طی ارتقا چیزی از دست رفته : (

vBET
07-08-10, 10:43
OK -- در حال حاضر لینک هستند ترجمه :) به شما اجازه می دهد تا امیدواری است که با این پیغام گوگل کمک -- قطعی با جستجوگرها شما کمک کند. اگر شما قبل از ترجمه لینک کرده و سست آن را به خاطر از به روز رسانی می باشد و بدون ادغام با فعال تصدی ، سپس آن را واقعا می تواند علت این پیام -- چرا که تمام لینک های که به طور ناگهانی ترجمه شده بود چیز دیگری تبدیل شد -- بنابراین گوگل دیدم این مقدار به عنوان بزرگ کاملا جدید لینک ها به نظر می رسد که بلافاصله. اما لطفا توجه داشته باشید که این فقط حدس و گمان. در حال حاضر اطلاعات کافی از گوگل ، آنچه در آن است که در مورد است ، تا مطمئن شوید که نیست.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1