PDA

مشاهده نسخه کامل : نوشته ای در چندین زبان

vBET
09-10-09, 18:50
سلام. این پیام به زبان های مختلف نوشته شده است. به عنوان مثال این آزمون در زبان انگلیسی است.

و این است که به زبان های لهستانی :) اما فقط یک قطعه از ژاپنی است.

پدر بزرگ در روستا زندگی می کردند. یک مرد فقیر بود.

و به زبان انگلیسی :)

شما می توانید کنجکاو چگونه به نظر می رسد هنگامی که شما آن را به لهستانی یا ژاپنی. فقط پرچم مناسب کلیک کنید و تفاوت را ببینید :) همچنین توجه با ثبت کردن موضوع تا پس از ترجمه اتفاق می افتد : D

Polprav
21-10-09, 23:08
سلام از روسیه!
آیا من می توانم نقل قول پست در وبلاگ شما با لینک به شما؟

vBET
22-10-09, 23:46
سلام از روسیه!
آیا من می توانم نقل قول پست در وبلاگ شما با لینک به شما؟

بله شما می توانید :)

selsarac
27-10-09, 13:08
Merhaba ، تست için yazıyorum. Tebrikler.

بازی kelimeler
کتاب kitap
kapı درب
با تشکر teşekkür
yüzmek شنا

Neden kendi mesajımın çevirisini göremiyorum. Mesajım تام görünüyor dillerde aynı.

چه کاری می تواند از نظر من ، پیام من بود ترجمه نشده است.

Sanki tercüme edilemeyen kelimeler aynı şekilde kalıyor değil مایل؟

بو sistemin رتبه بندی در گوگل صفحه اول yada sayısına etkisi var در مایل آکابا؟

vBET
29-10-09, 00:55
شما bbcodes برای ترجمه استفاده نمی کند. کسانی که می توانید آن اضافه شود ، به صورت خودکار و یا دستی -- لطفا برای کتابچه راهنمای نگاه :)

cosy
12-01-10, 18:48
HAI وآله vedem dacă detectarea automatica funcţionează CON MAS د سازمان ملل متحد idioma

اصلا کار در صورتی که متن در همان خط تنها را انتخاب کنید تا زبان اول

cosy
12-01-10, 18:52
بیایید ببینید که اگر تشخیص خودکار کار می باشند idioma MAS

vBET
13-01-10, 22:57
HAI وآله vedem dacă detectarea automatica funcţionează CON MAS د سازمان ملل متحد idioma

اصلا کار در صورتی که متن در همان خط تنها را انتخاب کنید تا زبان اول

تشخیص هر کلمه را چک خواهد شد -- امکان پذیر نمی باشد برای تشخیص این راه ، و یا به پرهزینه (عملکرد) برای بررسی که در آن زبان ، بخش هایی از پیام هستند. فعال تصدی طول می کشد بخشی بزرگترین ممکن است از ابتدای پیام (حدود گوگل چقدر بزرگ متن TIS می تواند) و از آنها بخواهید گوگل برای کشف. بنابراین تشخیص به خوبی به عنوان گوگل آن را فراهم می کند. این کار نخواهد کرد و برای پیام های متعددی که به زبانهای مختلف. اگر کسی می نویسد قسمت از به زبان های مختلف مختلف و سپس او باید به آن مجموعه به صورت دستی اضافه کردن زبان BBCode روشن در مکان های مناسب.

cosy
20-01-10, 20:13
اگر کسی می نویسد قسمت از به زبان های مختلف مختلف و سپس او باید به آن مجموعه به صورت دستی اضافه کردن زبان BBCode روشن در مکان های مناسب.
می تواند به شما افزودنی بعدی به فونت / اندازه یک منوی کشویی با bbcodes زبان را انتخاب کنید؟

vBET
21-01-10, 16:10
می تواند به شما افزودنی بعدی به فونت / اندازه یک منوی کشویی با bbcodes زبان را انتخاب کنید؟

لطفا برای باز کردن تاپیک جدیدی برای این درخواست بلند :)

tisiman
23-03-10, 06:28
سلام خوب تلاش کنید ، من قادر به آلمان در زمان عمل ، بیایید ببینید که چگونه آن گوگل. :) Tisiman

Kolbi
19-04-10, 15:06
گوگل همراه با مجموعه خود را کاملا واضح نیست :) شما خوب نوشتن به زبان آلمانی باید کامل ، متاسفانه. ویرایش : ترجمه هیچ حس کامل : D

mikael
09-05-10, 15:57
از کجا می توانم دارای سعی می کنید برای ارسال نامه و یا سند؟ برای تست چگونه کار می کند. این برنامه مناسب برای خودم و من به دوستان زندگی در رومانی و مجارستان را بنویسید.

vBET
09-05-10, 19:31
از کجا می توانم دارای سعی می کنید برای ارسال نامه و یا سند؟ برای تست چگونه کار می کند. این برنامه مناسب برای خودم و من به دوستان زندگی در رومانی و مجارستان را بنویسید.

در این مثال در اینجا ؛) احساس رایگان برای ایجاد تاپیک های آزمون های جدید در این بخش است.

mario06
08-06-10, 21:42
میهمان گرامی ، سعی کنید : D

botmasterlabs
07-07-10, 00:10
سلام! svyazi را بررسی کنید!

bedoo54
21-05-11, 10:41
كيفية اضافة الكود الرجاء المساعدة

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations