PDA

مشاهده نسخه کامل : حل نصب نگه می دارد عدم!

tbl33
02-07-10, 01:27
من سعی کردم برای نصب این فایرفاکس با استفاده از. نصب حتی شروع می شود.

من به اینترنت اکسپلورر و وزارت دفاع با شروع نصب روشن است.
این نوار در سراسر بالای صفحه نمایش من زد.
سپس در پایین پنجره مرورگر ، یک نوار آبی جامد شروع به کوچک شدن از راست به چپ. پس از حدود یک ساعت و 20 دقیقه ، نوار در حال حرکت را متوقف و حرکت نمی کند.

هیچ چیز را نشان می دهد همانطور که در بخش پلاگین نصب شده است.
بدون AdminCP --> تنظیمات اصلی --> تنظیمات اصلی --> کد vB تصدی مترجم در گزینه های من.

من در حال اجرا اصلی 4.0.4
در 2X های Xeon دو هسته 1.60GHZ با یک اتوبوس جلو سمت 1066MHz و
8 گیگابایت حافظه (RAM)
73 GB SCSI 300 10،000 RPM دیسک

این هیئت مدیره بسیار شلوغ با بیش از 1،2 میلیون پست و اعضای 150K است.

لطفا توصیه ،

kamilkurczak
02-07-10, 16:02
متاسفیم ، اما من بیش از حد در مورد آنچه اتفاق افتاده نمی دانم.

همه چیز شما نیاز به انجام در readme.html در فعال تصدی - - آپلود پوشه.

1. همه فایل ها از آپلود پوشه به پوشه forum_root خود را ulpoad
2. برو به admincp --> پلاگین ها و محصولات و اضافه کردن فعال تصدی فایل XML را از انجام - - آپلود پوشه
3. یکپارچگی مناسب شرح داده شده در readme.html فایل

It ran a bar across the top of my screen.
Then at the bottom of the browser window, a solid blue bar started shrinking from right to left. After about an hour and 20 minutes, the bar stopped moving and didn't move again.

چگونه این کار نصب را اجرا می کنید؟ لطفا ، پیست کنید در اینجا آدرس انجمن خود را شده است.

tbl33
03-07-10, 05:26
forums.sawomatang.com

kamilkurczak
03-07-10, 14:29
ما این موضوع اولین بار است. شاید سرور شما بسیار عنوان شده است.
بنابراین ، من پیشنهاد می کنم این راه حل ها :

اول : سعی کنید برای غیر فعال کردن انجمن خود را. برو به admincp --> تنظیمات --> تنظیمات --> غیرفعال اصلی خود را روشن و خاموش و انتخاب ندارد.
اگر به انجمن غیر فعال خواهد شد ، سعی کنید به نصب مجدد فعال تصدی (واردات XML فایل)
پس از آن فعال کردن انجمن خود را دوباره.

اگر این کار نمی کند.
دوم : شاید درگیری با دیگر وزارت دفاع؟ شما باید برای غیر فعال کردن یکی دیگر از مدها و فعال تصدی نصب. بعد از آن شما می توانید بر روی مدها به نوبه خود دوباره.

tbl33
03-07-10, 18:20
به انجمن اولین بار غیر فعال شده بود.

من هیچ مدها دیگر نصب شده بر روی وجود دارد ، هیچ یک برای غیر فعال کردن وجود دارد.

به انجمن برای تقریبا 1 1 / 2 ساعت بود در حالی که نصب دوید و به پایان رسید هرگز.

چارچوب زمانی که آن را باید برای نصب این انجمن با 1.2 میلیون پست چیست؟

آیا آن را انجام دهد هر چیزی را به پایگاه داده و یا تنها جایگزین فایل در دایرکتوری تالار؟

kamilkurczak
03-07-10, 21:58
میهمان گرامی ،

من باید چک کنید چه چیزی اشتباه است.
بنابراین ، من نیاز به دسترسی به admincp انجمن خود را و FTP. لطفا این دسترسی به من PM. من سعی خواهد کرد تا آن را برطرف.

tbl33
03-07-10, 22:14
آیا شما فقط نیاز به دسترسی به admincp محدود به بخش پلاگین ها و یا مدیر دسترسی کامل به کل admincp؟

vBET
04-07-10, 23:17
چارچوب زمانی که آن را باید برای نصب این انجمن با 1.2 میلیون پست چیست؟

هیچ چارچوب زمانی -- نصب فقط چند ثانیه طول می کشد. و تعدادی از پست ها کاری نداریم ، چرا که ترجمه انجام می شود هنگامی که کاربران بازدید صفحات خود را تحت لینک ترجمه شده است. نصب و راه اندازی فقط می افزاید : پلاگین ها ، عبارات ، قالب ها (Templates) و جداول کش.

بنابراین دستورالعمل آیش کمیل -- اجازه دهید ما را بررسی کنید چه اتفاقی می افتد وجود دارد. همچنین توجه داشته باشید که نصب اصلی اعدام لطفا. بنابراین اگر ما تایید آن را نگه می دارد که شکست و سپس به احتمال زیاد شما باید تیم اصلی برای پشتیبانی بپرسید -- فعال تصدی فایل محصول درست است -- بدون خطا رخ می دهد. بنابراین اگر نصب فقط نمی خواهند ، را به پایان برساند و سپس احتمالا چیزی اشتباه است با صفحه اصلی خود است. اما در ابتدا -- لطفا اجازه دهید آن را بررسی کنید ما.

لطفا دسترسی کامل ADMIN PM من -- شما می توانید آن را پس از پایان حذف. من واقعا نمی دانم نمی کند آن ضروری خواهد بود ، اما اگر او نیاز به چک کردن چیزی و سپس آن را بسیار سریعتر خواهد شد که درخواست بار دیگر به دلیل امتیازات enought نیست. ارسال به ما دسترسی FTP او قادر خواهد بود به منظور بررسی که فایل های فعال تصدی بر روی سرور خود آپلود شده اند.

همچنین شما می توانید آزمایش ساده ای ساخته شده و سعی کنید فایل واردات محصول برای هر وزارت دفاع دیگر فقط به بررسی آن را.

tbl33
08-07-10, 01:43
همچنان منتظر فرصتی برای استفاده از نرم افزار که من در حال حاضر برای پرداخت. :-(

kamilkurczak
13-07-10, 13:20
من سعی کردم به admicp خود را وارد بخش مدیریت شوید ، اما نمی توانست. می تواند تایید رمز عبور؟

vBET
20-07-10, 15:45
با توجه به اطلاعات PM که من می توانم بگویم که شما به سادگی دستورالعمل های نصب آیش نیست. فایل های مورد نیاز به محل مورد نیاز شما آپلود نیست. لطفا فقط خواندن دستورالعمل readme.html و آیش نصب. که شما به من PM شما tryig به وارد کردن فایل های غلط (ADMIN CP) -- همچنین آیش این دستورالعمل برای وارد کردن فایل محصول لطفا.

لطفا به آن را در حال کار زمانی که شما دستورالعمل نصب آیش preciselly و برای اولین بار آپلود فایل های مورد نیاز به دایرکتوری reruired و سپس واردات فایل محصول. همچنین لطفا به یاد داشته باشید پیکربندی abour زمانی که آن را آماده خواهد شد.

vBET
21-07-10, 07:14
فقط تایید PM که نصب ، خوب است :) با عرض پوزش از آن تا زمانی است ، اما شما راه حل مناسب را در پاسخ اول -- این دستورات نادیده گرفته شد. ما فکر کردیم که شما آن را fallowed و هنوز هم -- ساخته شده است که ما را اشتباه گرفته و چرخش به اطراف ، به دنبال مسئله که واقعا وجود دارد ؛) در آینده لطفا نصب آیش / دستورالعمل ارتقاء و آن را بلافاصله انجام خواهد شد :)

بزرگ که ، شما می توانید فعال تصدی در حال حاضر لذت ببرید! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1