PDA

مشاهده نسخه کامل : حل فعال تصدی ما به شما نیاز دارند

hotslot
03-05-10, 22:44
2 به شدت دارای امتیاز نویسان vbulletin.org کوشیده اند تا به رفع سقوط آنها گفت : فعال تصدی و بایگانی در گسل. بایگانی در موضوع رفت و در زمان اطراف خود نگاه کنید و ثابت یک چیزهایی چند جزئی اما گفت نه خود آنها را و که ما نیاز به تماس با شما.

به طوری برجسته مسائل هنوز هم

1. خطاها گوگل با برچسب "شما ارائه برخی از کدهای موقت" این کار نمی کند
2. فعال تصدی کار نمی کند

ما از شما درخواست مرد خود وارد سایت شده و اصلاح این مسائل لطفا.

vBET
03-05-10, 22:50
سلام

1. من نمی فهمم ، نمی تواند آن را به شما توضیح بیشتر؟ شاید برخی از لینک که به محل اقامت که در آن اتفاق می افتد و شرح به کجا نگاه کنند.
2. دقیقا چه اتفاقی می افتد؟

چیزی که مهم -- چه در فروم ، از آخرین باری که هنگام فعال تصدی کار تغییر است؟

ویرایش :
همه چیز خوب است -- شما را حذف کرده ایم قواعد فعال تصدی تا لینک کار نمی کند. این خوب است و خواهد بود عجیب و غریب اگر آن را در این لحظه کار. فعال تصدی دوباره کار خواهد کرد زمانی که شما قرار دادن قواعد فعال تصدی را به فایل htaccess تغییر نام دهید. کسی شکست قوانین htaccess تغییر نام دهید -- از او بخواهید برای تعمیر این یا آن را ذیل دستورالعمل برای فعال تصدی قوانین htaccess تغییر نام دهید.

می بینم که شما می باشد (یا کار نمی propertly) از کار افتاده در این لحظه ، چرا که لینک ها در شکل خام.

hotslot
03-05-10, 23:25
Paxel برنامه ، کارمندان باشد و borbolo می تواند این شکل خارج نیست. آنها به سادگی بایگانی برای محافظت از روابط عمومی و ترافیک در حال حاضر در محل را غیرفعال شده است.

خطاها گوگل با تگ "شما ارائه برخی از کدهای موقت" ما نمی توانیم آنها را به کار..

از من خواسته چند بار برای شما در بروید و به سرعت ثابت از زمان تنها یکی از شما که می داند چگونه این برنامه واقعا کار می کند. حالا من درک می کنم که چرا شما نمی پشتیبانی را برای محصول خود را در مورد این چیزهای غیر ممکن است آن پرداخت می شود : (

ویرایش شده : (از تاپیک جداگانه ای ارسال شده توسط admin منتقل شده)

در اینجا بروز رسانی از وضعیت است. پس از ساعت جامع که به تنهایی بر روی بدانند فعال تصدی مسائل باشد (http://www.vbseo.com) تصمیم گرفت به دنبال این کار را در حداکثر ممکن است.

آنها به من داد که نسخه جدیدی از بایگانی است که به عموم مردم هنوز 3.50 GOLD حتی آزاد! آنها احساس درد من است. در حال حاضر است که بسیار مهربان است ، آنها نیز در رفت و تصحیح و جابجا شدم یه اطراف برای رسیدن به آنجا برنامه ای برای کار بدون بدون هیچ زحمتی از فعال تصدی.

بنابراین در حال حاضر تنها در دست به شرح زیر است :

1. فعال تصدی دما ثابت را فراهم کرده است ، معتبر نیست.
2. فعال تصدی است و حتی کار نمی کند. خطا بیش از اکنون

من نمی خواهم برای تشکر از همه درگیر است که به من کمک کرد یک دسته. حالا اگر من می توانید آن مرد من دلار برای محصول خود پرداخت می شود : "دو بار" را به من من یک camper خوشحال کمک کنید.

من با این فعال تصدی نا امید ، از جمله برنامه های خود را بزرگ اما سرویس فقط به وحشتناک : (

من بسیار جدید و حمایت برای این نگرانی ها دیوانه باید وجود داشته باشد. آیا به من 3 صفحه "لینک های حل مشکل ،" و یا برنامه نویسی HTML. که مانند گفتن یک نوزاد 3 ماهه برای طبخ شام ، فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد. من هیچ تصوری از هر یک از این مسائل است.

vBET
04-05-10, 10:01
من درک می کنم که مشکلات بر روی سرور هیچ چیز خوب است ، اما شما باید پشتیبانی از ما و شما پاسخ ما به سرعت با تشخیص است. شما می دانید چه چیزی اشتباه است با کار نمی آدرس ها و چگونه آن را برطرف است. پس لطفا این کار را انجام دهید. شما باید همه چیز به آن نیاز دارید و پشتیبانی ما در این موضوع.

شما یک بار پرسید : -- پاسخ کردم. در حال حاضر پیام بعدی ما می بینیم و پاسخ آن. لطفا به آنچه شما انجام دهد در دستورالعمل های ما را درک نمی کنند در مورد فایل htacces و ما آن را به شما توضیح داده. پشتیبانی کامل با تالار گفتگو ما می آید که با مجوز فعال تصدی است. هر گونه مداخلات بر روی سرور مشتری ما در صورت اشکال فعال تصدی که هیچ راه حل نشده است ، و یا پرداخت خدمات (نصب ، بروز رسانی ، ادغام) ساخته شده است. هیچ اشکال وجود دارد -- شما تا به حال به کار فعال تصدی اما کسی شما را بر روی سرور یک ظرف غذا و حذف قوانین فعال تصدی.
لطفا توجه داشته باشید که ما در حال خدمت تمیز کردن آزاد نیست و ما انجام می دهیم بر روی سرور مشتری هر زمان که کسی شکستن چیزی وجود دارد. در این لحظه ما هیچ دلیلی نداریم به چیز آن است که مشکلات را فعال تصدی ، چون من فقط دیدم که شما باید قوانین شکسته ، که آنگونه که من دیروز تغییر یافتهاست. یه که گناه است و او را تمیز ساخته شده. اگر شما می خواهید ما به شما نصب ، فعال تصدی این خدمات پرداخت می شود : http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php

شما بلافاصله تشخیص و راه حل. این همان چیزی است که شامل پشتیبانی شده توسط این انجمن است. و ما شما را با این مسئله به عنوان زمانی که شما نیاز به حل آن کمک کند. اما اگر شما می خواهید نصب ، سرویس پرداخت که شما نیاز دارید که برای آن پرداخت. این طبیعی است در هر مغازه. و اگر شما نا امید است که شما باید در فروشگاه پرداخت می شود ، و سپس من verry متاسفم و امید است که شما بهتر خواهد شد احساس بسیار سریع است. مشکلات شما به دلیل فعال تصدی نیست. پشتیبانی فوری. شما می خواهید پرداخت -- بدون مشکل. شبکه گسترده پرداخت می شود یکی به صورت رایگان -- من هیچ دلیلی برای آن در صورتی که کسی در حال حاضر کار شکست نصب و راه اندازی در فروم شما.

اگر شما می باشد به روز شده بود لطفا ادغام کامل باشد با توجه به دستورالعمل ها در readme.html از بسته فعال تصدی.

درباره "به شما ارائه برخی از کدهای موقت" -- من هنوز هم نمی فهمم چه معنی -- لطفا توضیح دهید. این در مورد؟

1. چه ثابت شما در مورد نوشتن؟
2. بله و نه آن را در پیکربندی واقعی خود را نباید -- به عنوان من از ابتدا دچار اشتباه نوشت : قوانین htaccess تغییر نام دهید.. لطفا تصحیح این عنوان در پاسخ اول توضیح داده شد.

همچنین در انجمن اسپم نکنید لطفا. این مساله شما می باشد. ما امیدواریم که یا حمایت به شما این امکان را می دهد که برای حل موضوع را به شما به سرعت :) اگر شما هر گونه سوال -- لطفا فقط بخواهید.

hotslot
04-05-10, 16:10
http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php؟do=installations

من در حال حاضر برای آن پرداخت می شود! LOL

این کد شما به ما سقوط به انجمن. این بخشی از مشکل این است هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا شما نمی تعمیر.

hotslot
04-05-10, 18:54
این انجمن با راهنمایی کمک پوشانده شده است. هنوز هم حل نشده است.

vBET
04-05-10, 20:39
http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php؟do=installations

من در حال حاضر برای آن پرداخت می شود! LOL

-- شما برای آن پرداخت می شود. شما پرداخت برای نصب و یکی نصب بر روی سرور خود ساخته شده بود. فعال تصدی در حال اجرا و عملکرد پس از آن. شما در حال حاضر مصرف خدمات ما است. شما برای نصب 2 (و یا ارتقاء) پرداخت می شود. اگر کفش شما خرید در مغازه و سپس کسانی که شما را دریافت کنید. شما نمی آیند پس از مدتی و می گویند که آنها باید به شما یکی دیگر از کفش داد زیرا شما در حال حاضر برای آن پرداخت می شود. ما به شما داد آنچه شما برای پرداخت.

شما وضعیت واقعی است زیرا کسی شکست قوانین htaccess تغییر نام دهید. ما به شما راه حل چیزی است که در پشتیبانی آنلاین رایگان گنجانده شده است. اما اگر شما می خواهید ما را دوباره به نصب ، ساخته شده -- شما را مجبور به پرداخت دوباره. درست زمانی که شما آمده است دوباره به مغازه برای خرید شما باید به دوباره برای آنچه می خواهید را به پرداخت می شود می خواهم. لطفا توجه داشته باشید که خدمات نصب و راه اندازی است که شما پرداخت می شود قبل از (و که شما در حال حاضر مصرف) ، بدان معنی است که ما یک نصب ساخت فعال تصدی عملکردی در فروم. این بدان معنی نیست که برای طول عمر ما باید برای حل همه مشکلات خود را. همانطور که من قبل از نوشت : ما در حال بررسی آنچه در جریان است در سمت سرویس گیرنده زمانی که برخی از اشکال است که درگیر و یا فرض می کنیم آن است که. در مورد شما در حال حاضر تشخیص -- فایل اشتباه htaccess تغییر نام دهید و در حال حاضر راه حل.. لطفا استفاده از راه حل که ما به شما داد و یا خرید خدمات نصب / بروز رسانی اگر شما می خواهید ما را به آن را برای شما انجام دهد. ما شما را در هر مرحله راهنمای اگر شما به مسائل داشته باشند. فقط که مرحله از دستورالعمل ها که شما را درک نمی کنید :)

این کد شما به ما سقوط به انجمن. این بخشی از مشکل این است هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا شما نمی تعمیر.

این درست نیست -- من فقط چک فایل خود را و شما این تغییر را ندارند وجود دارد -- شما کد اصلی. تاریخ اصلاح آخرین vbenterprisetranslator_seo.php بر روی سرور خود از 22 آوریل است. بنابراین اظهارات نادرست ساخته شده است -- آن را با ما در کمک به شما کمک کند.

لطفا دستورالعمل های آیش که ما آن را داد به شما برای حل این مسئله ، و یا خرید خدمات نصب / ugrade اگر شما می خواهید ما را به آن را برای شما انجام دهد. شما باید حمایت کامل ما در هر مشکل شما باید حل این مورد است. فقط کافی است که گام شما را متوجه نمی شوید و با کمال مسرت از شما حمایت بگویید :)

hotslot
04-05-10, 21:19
به یاد داشته باشید من نمی دانم چگونه به انجام این کار. آنها به من گفتند این ، من قصد دارم آنچه را که آنها به من گفت.

hotslot
05-05-10, 02:06
هنگامی که ما برای نصب آخرین پرداخت را نصب کد اصلی است. حالا که ما متوجه شدیم خطاهای موجود در کد اصلی "vbenterprisetranslator_seo.php" من فکر می کنم شما باید بروید پشت در و تعمیر آن. ما نیست

ویرایش.

دوستان خوب من به شما 30 دلار دیگر بفرستید ، تنها شرط این است که من نمی باید برای آن پرداخت دوباره و به شما قول می دهم برای ساختن یک پلاگین در CP مدیریت که در آن ما به سادگی می تواند به روز رسانی خودکار در زمانی که به روز رسانی جدید در دسترس می آیند.

vBET
05-05-10, 12:41
لطفا توجه داشته باشید که اشکالات نرم افزار ها چیزهایی هستند طبیعی. فعال تصدی تا به اشکالات بسیار کوچک است که تصحیح بسیار سریع است. شما می توانید بر روی هر نرم افزاری که می خواهید در تمام جهان را ببینید و شما خواهید دید که آنها در حال رفع اشکالات از نسخه به نسخه. و فعال تصدی بسیار کم باگ ها فقط در اینجا ببینید : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/ -- این است که فقط 6 اشکالات من تمام تاریخ تاریخچه vBET4.x کل -- برخی از آنها در حال حاضر در آخرین تصحیح شده را آزاد کند. و همه جزئی. هیچ کس بزرگ و یا انتقادی وجود دارد همیشه. فعال تصدی نرم افزار با کیفیت بسیار خوب است.

برای اشکال ، شما ما را شرح داد تعمیر سریع که البته در نسخه بعدی گنجانده شده است.

ما نمی توانیم به شما هر وعده در منطقه از به روز رسانی آینده را دلیل بسیار ساده -- فعال تصدی در کد vB بستگی دارد. ما نمی توانیم تضمین های vB خواهد شد در آینده. همچنین اگر شما با استفاده از مدها دیگر (مثل بایگانی) ما هم مسئول نیست و نمی تواند مسئول کد خود را. مانند آن است شما رفتن به مغازه و بگویید : "من این کفش را اگر شما به من وعده داده است که هر کفش که من هرگز از این نام تجاری پوشیدن من به خوبی مناسب و نگاه خوبی با هر لباس دیگری که من هرگز به پوشند خرید و من همچنین می خواهم که در صورتی که اگر شخص دیگری به کفش من و استفاده از آن را تکه کرد ، سپس شما آن را به صورت رایگان برای طول عمر تعمیر است. ". من مطمئن هستم که شما حتی متوجه چه چیزی می پرسیدن نیست. لطفا توجه داشته باشید که آن را به سادگی غیر ممکن است برای دادن تضمین چنین.

کد vB می کند چیزی مانند بروز رسانی خودکار را پشتیبانی نمی کند -- بدون وزارت دفاع شما خواهند گفت که می دهد و ما نیز نمی تواند. من واقعا نمی دانم که چرا شما ما را برای این پرسیدم.

لطفا توجه داشته باشید که هدف ما این است که از پول ما مشتریان را دوباره و دوباره ، اما برای تشویق مشتریان خود برای انجام به روز رسانی خود را که بسیار خوب توصیف کرد و که پشتیبانی آنلاین در صورت از مسائل ما به. فقط اولین جواب ما را ببینید -- ما به شما راه حل. ما هیچ نوع دانش نهان پنهان نیست. ما به مشتریان ما تمام اطلاعات لازم ، پاسخ به سوالات آنها و کمک در مورد از مسائل. ما ساخته شده ما را به نصب ، ارتقاء و ادغام را به آسانی به عنوان امکان پذیر است.

فعال تصدی نصب و راه اندازی و بی اهمیت است (فایل های آپلود + فایل واردات محصول) است.
بروز رسانی به نظر می رسد همان نصب است و فقط گاه به گاه ما برای گام های بیشتری بپرسید (که همیشه به دلیل کد مدها دیگر مال ما نیست).
ساخت از لینک های SEO کار به خوبی شرح داده شد و در آن فقط باید شامل نسخه ای از فایل htaccess -- هیچ راه دیگری وجود دارد زیرا آن را در سطح سرور فعال تصدی است.
ادغام شده است به سادگی آن را اجازه می دهد تا وزارت دفاع یکپارچه است. بایگانی نمیخواهد به خوبی برای مدها سایر و هر قلاب. راه حل خود را نیروهای ما را به اصلاح 2 فایل را به ادغام با فعال تصدی. و لطفا توجه داشته باشید که ما به دنبال راه حل های ساده تر -- ما در حال حاضر تغییر دستورالعمل چند بار ادغام به آن را برای انجمن امن تر.

شما می توانید امن پول خود را اگر شما فقط به دستورالعمل آیش را امتحان کنید و آن را خودتان انجام. نصب و ارتقاء خدمات ما برای افرادی که نمی خواهند وقت خود را در این صرف هستند و ترجیح می دهند پرداخت. اگر شما ترجیح می دهید به پرداخت چرا شما انجام معامله بزرگ برای آن -- این تصمیم خود را برای خرید خدمات و یا آن را به خودتان داشتن دستورالعمل دقیق چه باید بکنید. همه چیز آنچه شما نیاز دارید در این انجمن است و اگر نه ما به سوالات شما پاسخ.

اگر شما نمی خواهید برای انجام این کار و می خواهید سرویس پرداخت می شود و سپس فقط ایجاد نظم و ما به شما خدمات ما فراهم قوانین عادی. شما آنچه شما برای پرداخت.
همچنین توجه داشته باشید که ما می توانیم به شما نسخه 4.2.2beta که تصحیح اشکالات متوجه شد ، اما هنوز منتشر نشده را نصب کنید لطفا. بنابراین شما هیچ موضوعی در نواحی که قبلا توضیح داده شد (شما همچنین می توانید به سادگی آن را تصحیح خود را در حال استفاده از راه حل سریعی که در این انجمن به descried).

hotslot
05-05-10, 15:47
OK ، را مطمئن شوید که "حل" شما نیز وجود دارد لطفا ذکر شده.

باید در راه آن هر ثانیه

vBET
05-05-10, 16:56
دستور چند امروز. هیچ کس از آدرس ایمیل خود را -- لطفا PM / ایمیل که سفارش شده است مال شما. می توان پاسخ به تایید پست الکترونیکی ، شناسه سفارش ، شناسه معامله پی پال ، هر چیزی که ما به شما این امکان را می دهد به منظور بررسی است که یکی از آن سفارشات را از شما :)

hotslot
05-05-10, 18:02
PM ارسال....

vBET
05-05-10, 22:01
انجام می شود. همانطور که قبل از ادغام با بایگانی نوشت : بار دیگر به دلیل به روز رسانی می باشد لازم بود و کسی را شکست قواعد خود را. لطفا چک کردن انجمن خود را کرده و اجازه دهید ما را در مورد هر مسئله :)

hotslot
06-05-10, 18:00
اشتباهات وب مستر من ضرب بار 10. ما جو در گوگل ذکر شده ما در حال حاضر حتی با داشتن مشکلات با خزیدن نقشه سایت.

من برای همه چیز و بیش از $ 4000 دلار پرداخت می شود و این باید هرگز اتفاق افتاده است. باشد و VB.org نویسان می گویند این برنامه آن.. چه اتفاقی افتاده اینجا کسی مسئول است

vBET
06-05-10, 20:55
چه اشتباهات وب مستر؟ لطفا نمونه هایی از آن. من می توانم به شما بگویم چه می گذرد اگر من اطلاعات کافی داشته باشند.

پول شما در مورد نوشتن در فعال تصدی صرف نیست و ذکر آن را داشته باشد هیچ ربطی به پیدا کردن راه حل خود را -- همچنین توجه داشته باشید که ما مسئول دیگران نیست.
اگر آن را در سمت فعال تصدی است با کمال مسرت به شما کمک کنند -- برای اولین بار به آن را تعیین ، و در این لحظه ، ما واقعا نمی دانند چه شما در مورد نوشتن. لطفا به نمونه هایی از خطاهای وب مستر خود را

hotslot
06-05-10, 21:25
IM قادر به ضمیمه یک فایل CSV به طور مستقیم از گوگل در اینجا..

به جزئیات بر روی مود اشتباه می رود. اگر شما مانند من می تواند به شما ابزار وب مستر گوگل اطلاعات کاربری برای ورود به سایت و غیره را

vBET
06-05-10, 23:26
OK -- شما PM می توانید اطلاعات مربوط به من دسترسی و یا ارسال فایل از طریق ایمیل. که شما نیز در اینجا می تواند شامل موارد زیر باشد -- اما ما همه اشتباهات ، فقط نمونه لازم نیست.

vBET
07-05-10, 15:20
هنوز چیزی از شما دریافت... آیا شما واقعا باید هر ابزار وب مستر واقعی خطا یا نه؟ اگر بله -- لطفا کسانی که تا ما قادر خواهد بود برای بررسی آنچه در جریان است.

hotslot
07-05-10, 17:49
من پشت متاسفم ،

ایمیل فرستاده می شود با اطلاعات ورود.

vBET
07-05-10, 19:07
OK را بزنید. من به وجود آمد و آنچه که من می تواند به شما که بدون هیچ پیغام خطا که پس از نصب ، فعال تصدی بر روی سرور ما ثابت شده بود تولید شد وجود دارد. بسیاری از کسانی که اشتباهات foung توسط ربات گوگل در زمان هنگامی که شما به حال شکسته بود ، و فایل htaccess را بر روی سرور خود از آنچه که شما می توانید خود را بر اساس تاریخ چک.

لطفا توجه داشته باشید که گوگل به شما می دهد تاریخی زمانی که خطا و وجود داشت و همه آنچه می بینید این است داده های تاریخی -- اکثر کسانی که در حال حاضر شما به سادگی می توانید فقط با کلیک کردن در لینک نشان داده شده توسط گوگل بررسی. مشخص تر :
-- خطاهای HTTP -- همه تاریخ ها ، پیوند ها در حال کار
-- نقشه سایت -- تاریخ ، تمام لینک های مشغول به کار هستند و تاریخ نشان می دهد که زمانی که انجمن خود را crasched بود پیدا شد
-- دنبال -- کسانی که با vbet_lang داخل باید تاریخی در حال حاضر -- کسانی که ناشی از اشکال فعال تصدی است که در حال حاضر اصلاح شد. اگر شما یکی از جدید مانند این (آن را با تاریخ بعد از به روز رسانی به این معنی است) لطفا به ما اطلاع دهید. من می بینم که هنوز هم وجود دارد برخی از موضوع را با لینک داشتن 20 ٪ داخل -- من در مورد مراقبت از آن را امروز / فردا.
-- پیدا نشد -- کسانی که بعضی از لینک های ساختگی که شکسته. این هیچ ربطی به با فعال تصدی ، کسانی که تنها ارتباط با برخی از شماره های احمقانه در آن -- اگر شما هنوز هم آن را دریافت خواهد کرد شما می توانید در نظر که در آن کسانی که در فروم خود را یافت. همچنین بخشی از آن مانند بازی کسی که با پیکربندی می باشد بر روی سرور خود و به دنبال در مورد تاریخ می توانم بگویم آن است که بسیار محتمل به نظر می رسد. بنابراین به احتمال زیاد گوگل خزنده سایت خود را هنگامی که شما تا به حال پیکربندی بایگانی دیگری برای الگوهای پیوند (که چرا همه کسانی که لینک / شماره / شماره و عنوان) است. من نمی توانم در مورد آن مطمئن باشید ، اما من مطمئن هستم که آن را تا به چیزی برای انجام با فعال تصدی -- کسانی که لینک ترجمه نشده.
قابل دسترسی -- -- تاریخ فقط زمانی که انجمن خود را شکسته بود (در همه جا 3dr مه) -- لینک های مشغول به کار هستند.

با فرض اینکه : بعد از بروز رسانی به شما نوشت که تعدادی از مدیر سایت خطا ابزار افزایش 10 برابر است ، اما هیچ خطا تنها با تاریخ پس از بروز رسانی وجود ندارد...
همچنین چیزی بیش از 95 ٪ از اشتباهات تاریخ و لینک وجود دارد در حال کار وجود دارد. خطا تنها در بخش دنبال نشده ناشی از اشکال فعال تصدی شد -- بیشترین دیگر نمی باید اتفاق می افتد. 1 مسئله هنوز هم وجود داشته باشد ما در مورد مراقبت از آن را.

لطفا یادگیری چگونگی استفاده از ابزارهای وب مستر و نگهداری توجه شما به دنبال -- چیزی واقعی است یا فقط تاریخ. است که می تواند امن به شما مقدار زیادی از بیت هارت ؛) فقط به دنبال بر روی تاریخ های خطا را نشان می دهد که زمان از این انجمن خود را شکسته و کلیک کردن بر روی لینک به بررسی وضعیت واقعی ، شما می توانید از تایید آن است که چیزی واقعی نیست دیگر و آن را ناشی از پیکربندی انجمن اشتباه خود شد (که در حال حاضر اصلاح).

لطفا توجه داشته باشید که اشتباهات تاریخی را از زمان به زمان ناپدید می شوند در ابزار وب مستر خود را تر و واقعی تر ظاهر خواهد شد اگر اراده وجود دارد.

آیا شما هر گونه سوال در مورد وضعیت واقعی؟ یا نیاز به توضیح هر؟ :)

hotslot
07-05-10, 22:23
1 مسئله هنوز هم وجود داشته باشد ما در مورد مراقبت از آن را.

با تشکر از شما برای کار بزرگ. هنگامی که ما انتظار داریم این که باید انجام شود؟

vBET
08-05-10, 03:14
آن انجام شده است در حال حاضر.

این لینک که قبل از کار است : http://www.hotslot.org/ga/tags/cleopatra '٪ 20gold 20slot.htm ٪

دلیل بود که بعد از URL تغییر مسیر گرفته شده از rediredted 'پارامتر تغییر بود و به آنچه انتظار می رود توسط سرورهای شد متناسب نیست. لطفا توجه داشته باشید که من تا به حال برای تغییر راه تعیین لینک واقعی بعد از تغییر مسیر -- است که فقط 1 خط از کد ، اما قابل توجه. در حال حاضر ما به سادگی کد زبان از لینک به جای قطع آن را باطل با مقدار از "هدایت می شوید' پارامتر.

من تست در فروم شما ساخته شده و در حال حاضر به نظر می رسد کار خوبی است. هنوز برخی از چک با لینک ترجمه و اشتباهات ابزار وب مستر مانیتور در حالی که برای ساخته شده لطفا. لطفا در مورد هر مسئله فقط بنویسید -- با کمال مسرت از شما کمک خواهد کرد.

همچنین اگر تغییرات ما هیچ رفتار غیر منتظره داشته باشند ، آن را در آینده آزاد -- اما برای این ما باید برای بررسی برای اولین بار سرور های دیگر رفتار می کنند به همان شیوه در این زمینه است.

hotslot
08-05-10, 18:55
شما میشل ،

آیا شما هر گونه توصیه در مورد چگونه من می توانم وب سایت من در موتورهای جستجو هنوز هم وجود دارد ، اما وجود دارد ارزش فوق العاده ای از کار افتادگی را از دست داد. بایگانی ساختار لینک استفاده می کنید؟

با احترام

hotslot
08-05-10, 20:56
ما هنوز دریافت یک تن از اشتباهات است که هنوز هم معتبر با این حال.

http://www.hotslot.org/ar/media/tag/slot
http://www.hotslot.org/ar/media/u2-slotfan

تمامی تبدیل های فعال تصدی از بخش رسانه های بد می آیند.

همچنین که در آن این که از؟

hotslot.org/366023421

vBET
08-05-10, 22:02
ما هنوز دریافت یک تن از اشتباهات است که هنوز هم معتبر با این حال.

http://www.hotslot.org/ar/media/tag/slot
http://www.hotslot.org/ar/media/u2-slotfan

تمامی تبدیل های فعال تصدی از بخش رسانه های بد می آیند.

همچنین که در آن این که از؟

hotslot.org/366023421

اول 2 : این گسل فعال تصدی -- کسانی که لینک اصلی کار نمی کند -- نمی تواند کار ترجمه است. پیدا کردن جایی که در فروم خود را تولید لینک های جعلی برای رسانه ها و حذف آن.

آخرین دارای هیچ ربطی به با فعال تصدی -- کد زبان وجود ندارد. لطفا توجه داشته باشید که ما به حمایت فعال تصدی -- لطفا ما را تنها در مورد چیزهایی مربوط به فعال تصدی بپرسید. -- البته اگر شما مطمئن نیستید فقط بخواهید.)

hotslot
09-05-10, 18:55
اخطار : require_once (/ صفحه اصلی / محتوا / H / O / T / hotslot / HTML / شامل / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php) [function.require - بار] : موفق به باز کردن جریان : هیچ فایل یا دایرکتوری در / صفحه اصلی / محتوا / در ساعت / O / T / hotslot / HTML / vbenterprisetranslator_seo.php در خط 55

کشنده خطا : require_once () [function.require] : شکست در باز کردن مورد نیاز '/ صفحه اصلی / مطالب / H / O / T / hotslot / HTML / شامل / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php' (include_path و ='.:/ usr/local/php5 / معاونت / پی اچ پی) در / صفحه اصلی / مطالب / H / O / T / hotslot / HTML / vbenterprisetranslator_seo.php در 55 خط

انجمن تا به سقوط دوباره.

vBET
09-05-10, 19:49
شما به هیچ فایل های فعال تصدی که باید در شامل دایرکتوری ندارد. یک نفر دیگر آن را حذف شده و به شکست انجمن است.

لطفا آپلود فایل FTP خود را از بسته فعال تصدی. همچنین اگر آن را حذف نیست و نمی دانم که آن را ، و سپس آن را عاقلانه برای تغییر رمزهای عبور FTP شما. این فایل ها ناپدید می شوند نه به طرزی جادویی... اگر شما می دانید که آن را -- نیز خواهد بود عاقل به محدود کردن دسترسی خود را...

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations