PDA

مشاهده نسخه کامل : ثابت برای کسانی از شما پوستر صدای جیر جیر در حال اجرا

tavenger5
12-04-10, 19:25
که من پیدا کردم که بعد از ارتقا به فعال تصدی 3.3.2 صدای جیر جیر پوستر متوقف شد به صورت خودکار به روز رسانی است. من در گرفتن خطا در خط است که به functions_vbseo_createurl.php اضافه زمانی که دستی در حال اجرا وظیفه پوستر صدای جیر جیر.

در اینجا آنچه که شما نیاز به ویرایش برای به دست آوردن چیزهایی کار دوباره... (و یا هر وزارت دفاع که با استفاده از بایگانی URL)

در functions_twitterposter.php AFTER

require_once(DIR . '/includes/functions_vbseo.php');

اضافه کردن

require_once(DIR . '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

دوباره آپلود فایل

vBET
12-04-10, 21:43
بزرگ :) ما در مورد آن فکر نمی کنم.

این بهتر خواهد بود اگر شما قرار داده :

require_once(DIR . '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
داخل functions_vbseo_createurl.php فایل بایگانی -- جایی در آغاز راه است. سپاس ها که همه پلاگین ها با استفاده از URL ها باشد کار خواهد کرد (همچنین نقشه ادغام ژنراتور ساده تر خواهد شد). لطفا بررسی آن -- ما آن را در دستورالعمل های یکپارچه برای آزادی لانه شامل.

vBET
24-04-10, 20:02
به نظر می رسد که حتی بهتر از راه حل وجود دارد -- زیرا آن را هر گونه ویرایش فایل های اضافی نیاز ندارند. ما این require_once به قلاب init_startup را اضافه کنید. آن را برای تمام پلاگین ها کار می کنند :) این خواهد بود در نسخه بعدی گنجانده شده.

vBET
08-05-10, 22:33
ثابت موجود در فعال تصدی 3.3.3 :)

Simon Lloyd
07-10-10, 16:33
آیا راهی برای متوقف کردن تویت ها از پوستر صدای جیر جیر که tweeted در زبان اصلی پوسترهای؟

واقعا من باید تویت های نوشته شده به زبان انگلیسی ، آیا کسی ایده؟

با احترام ،
شمعون

vBET
10-10-10, 22:07
من نمی دانم که چگونه از این وزارت دفاع کار می کند. به طور کلی فعال تصدی اجازه می دهد تا به تعریف متون که نمایش داده نمی شود ترجمه می شود. اگر آن را در قالب گنجانده شده و سپس شما فقط می توانید آن را در داخل منطقه ترجمه نشده است قرار داده به طوری بین and . در مورد پیام (تا پست ، PM و غیره) شما می توانید متن را در داخل از BBCode در notranslate استفاده است.

لطفا به آن کمک.

Simon Lloyd
11-10-10, 02:38
تشکر میشل ، اما آن را نشانی از صدای جیر جیر در تویت پوستر (به توییتر) کمک کند به طور خودکار اما در تویت ها آن را در زبان از پوستر نه زبان ترجمه شده.

در اینجا یک صدای جیر جیر به زبان لهستانی ، اما باید englsih http://twitter.com/thecodecagecom/status/26576603442 شده اند اما آن را در سایت من به عنوان englsh http://bit.ly/cNJukU به نظر می رسد

vBET
11-10-10, 09:53
من نمی فهمم چگونه کار می کند. لطفا توضیح دهد. نمایش مطالب از این انجمن خود را در مورد درخواست های خارجی؟ یا مخالف؟ چگونه محتوا وارد / صادر؟...

vBET
11-10-10, 09:56
همچنین در آنگونه که من آن را به زبان لهستانی نوشته شده است (احتمالا -- می توانید ترجمه های دیگر چک نیست ، چرا که بیش از حداکثر تعداد پست مشاهده شده). لطفا فقط به آنجا کلیک کنید و ویرایش پست ها -- خواهید دید که زبان واقعی وجود دارد.

Simon Lloyd
11-10-10, 18:56
من نمی فهمم چگونه کار می کند. لطفا توضیح دهد. نمایش مطالب از این انجمن خود را در مورد درخواست های خارجی؟ یا مخالف؟ چگونه محتوا وارد / صادر؟ پوستر صدای جیر جیر است وزارت دفاع در vbulletin.org (می توانید اجازه دهید شما را به وزارت دفاع اگر شما می خواهید) ، هنگامی که یک پست در فروم من و سپس پست TWEETED ساخته شده (ارسال شده به توییتر) توسط وزارت دفاع به طور خودکار ، اگر یک پست دیگر است و سپس ساخته شده آن را دوباره خواهد TWEETED دریافت کنید.

به طور خلاصه محتوا وارد یا صادر واقعا ، آن را در واقع به عنوان یک پست به توییتر ارسال می شود.

Simon Lloyd
11-10-10, 18:57
همچنین در آنگونه که من آن را به زبان لهستانی نوشته شده است (احتمالا -- می توانید ترجمه های دیگر چک نیست ، چرا که بیش از حداکثر تعداد پست مشاهده شده). لطفا فقط به آنجا کلیک کنید و ویرایش پست ها -- خواهید دید که زبان واقعی وجود دارد.

پست در اصل به زبان لهستانی ساخته شده بود ، به زبان واقعی لهستانی و متن ترجمه نشده به توییتر فرستاده شد.

چک PM ، ارسال جزئیات دسترسی به همان که کمیل شده است با استفاده از آن ، بنابراین شما اشباع اطلاع قبلی تاپیک را ببینید :)

vBET
11-10-10, 20:46
لطفا مطمئن آزمایش ساده. نوشتن پیام به زبان لهستانی را در صفحه ترجمه شده (به لهستانی). سپس دوباره آن را ، اما این بار نوشتن در صفحه ترجمه نشده است. ارسال می کند هر گونه اختلاف در مورد مطالب ارسال به توییتر برای کسانی که 2 پیام وجود دارد.

Simon Lloyd
12-10-10, 08:14
با عرض پوزش میشل من را درک نمی کنند ، و IM لهستانی نیست ، بنابراین من نمی توانم به زبان های لهستانی نوشتن :)

vBET
13-10-10, 11:18
شما می توانید -- شما در حال حاضر چنین پیام فقط آن را کپی کنید :)

Simon Lloyd
13-10-10, 12:03
راست میشل ، من 2 پست در هر دو لهستانی ، با استفاده از پرچم لهستانی (پست آزمون 1) و یکی با استفاده از پرچم انگلیسی (پست تست 2) ارسال شده توسط هر دو رو tweeted به عنوان لهستانی شما می توانید تویت ها را اینجا ببینید کد CAGE (thecodecagecom ) در توییتر (http://twitter.com/thecodecagecom) و پست اصلی در اینجا :
تست ارسال translation1 -- جامعه برنامه نویس کیج (http://www.thecodecage.com/forumz/general-news-updates/208041-test-post-for-translation1.html)
پست تست برای ترجمه 2 -- کد انجمن ها کیج (http://www.thecodecage.com/forumz/general-news-updates/208042-test-post-for-translation-2-a.html)

من باید آنها را به به زبان انگلیسی نوشته شده باشد -- آیا می توان؟

vBET
14-10-10, 22:43
به نظر می رسد که وزارت دفاع که پست می فرستد به مالش های تویتر bbcodes از پیام است. لطفا چک آن را برای برخی از bbcodes استاندارد -- اضافه کردن پیام با bbcdes برای حروف درشت ، کد ، نقل قول. آن و بررسی چگونگی آن را در توییتر به نظر می رسد.

اگر اگر از BBCode در جای ارزیابی اسکراب است ، پس ما می توانیم کاری نیست. bbcodes آثار تنها در صورتی ارزیابی باعث شده است و اگر آنها وجود دارد... در صورتی که چنین شما می توانید صاحب وزارت دفاع برای توییتر صادرات تماس بگیرید و از او بخواهید برای تغییرات ، و یا اگر آن را مجاز است انجام تغییرات در کد وزارت دفاع توییتر خودتان.

Simon Lloyd
16-10-10, 12:28
فقط با تگ های VBA من چک شده و آنها از صدای جیر جیر قالب بندی نشده این مطلب هستید. آیا نگران آن نیست ، آن را بسیار مهم نیست ، من می توانم با آن زندگی می کنند :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1