PDA

مشاهده نسخه کامل : فعال تصدی 4.2.1 منتشر شد -- improvments عملکرد بزرگ (BETA)

vBET
28-03-10, 11:19
سلام :)

اگر نسخه های قبلی بود و به سرعت این یکی سرعت نور) به طور جدی -- ما کشف و خلاص از تنگناها چند. بنابراین این نسخه ترجمه حتی سریع تر و با بار سرور بسیار کمتر :)

مهم برای کاربران می باشد : مرحله ادغام اضافی در طول روز رسانی مورد نیاز است. این تغییرمسیر دو و حذف تعداد زیادی از منابع سرور خود را ذخیره کنید. برای کسب اطلاعات به فایل readme.html برو و پیدا کردن بخش های مربوط به هدر ("محل سکونت : $ fulluri") ؛

چه چیزی تغییر کرده در این نسخه :

improvments عملکرد :
-- حذف تنگنا برای ترجمه آدرس است.
متوجه شدم که لینک یکی چه هزینه زیادی از درخواست های گوگل ترجمه شد. در حال حاضر فعال تصدی استفاده می کند تاخیر در ترجمه برای ترجمه آدرس است. در مورد آدرس های vB دوستدار آن را برای تمام آدرس ها متعارفی نیست کار می کند. در مورد آدرسهای بایگانی 4 پیوند اول باید در تقاضا ترجمه شده (به دلیل تغییرمسیر ممکن) و استراحت است به تاخیر افتاد.
-- تنگنا با تغییرمسیر باشد حذف.
تغییرمسیر دوبار دیگر استفاده می شود -- در حال حاضر تغییر مسیر به نقاط لینک بر روی لینک مناسب در اولین تغییر مسیر ترجمه (مرحله ادغام اضافی مورد نیاز).
-- بدن پلاگین به فایل پی اچ پی نقل مکان کرد.
در حال حاضر بلوک متن بزرگ هیچ انزواطلب را از پایگاه داده گرفته است. در عوض از این پلاگین به سادگی با استفاده از توابع که در فایل پی اچ پی هستند. بسیاری از پلاگین ها 1-4 خط کد در حال حاضر است.
-- تاخیر بین ترجمه جدید پارامتر عملکرد پیشرفته.
کشف کردند که برخی از انجمن ها ، موضوع را با تعداد زیادی از درخواست های گوگل (توجه داشته باشید -- تنها برخی ، بیشتر مسئله چنین نیست). برای آن دسته از انجمن ها که هر یک از دیگر درخواست گوگل در زمان طولانی تر و طولانی به نظر می رسد. شاید به دلیل 'مجازات' گوگل برای تعداد زیادی از ترافیک ، شاید به دلیل آن را در تنظیمات فایروال خود را. به هر حال ما باید راه حل برای آن -- در حال حاضر شما می توانید بپرسید فعال تصدی بین درخواست ترجمه گوگل صبر کنید. البته آن را می سازد بررسی درخواست کاربر دیگر را در کنار خود است ، اما به نظر می رسد که در آن موارد ، پاسخ نهایی بسیار سریعتر است. از آنجا که برای صفحه cache شده در انتظار پاسخ گوگل بیشترین زمان طول می کشد. استفاده از آن را به دقت مطالعه کرده و تنها در صورتی شما می توانید تغییرات عملکرد اندازه گیری. اگر آن ضروری خواهد بود ما خواهد شد برخی از مقاله در مورد چگونگی بررسی بار پاسخ گوگل اضافه کنید.
-- تنگنا با تعویض متن حذف شده اند.
ما فعال تصدی و متوجه شد مسئله عملکرد را با تجزیه خروجی برفلد -- در حال حاضر آن اصلاح شده است. تجزیه خروجی برای اسکریپتهای ها ، سبک ها ، مناطق ترجمه نشده است و ردیابی ترجمه بسیار سریعتر سمت راست در حال حاضر.

قالب تغییر :
-- vbenterprisetranslator_flags

اشکالات اصلاح شده :
-- HTML اعتبار سنجی خطاهای تصحیح
-- برچسب بر اساس صفحه اصلی تالار گفتمان با باشد کار OK اکنون
-- تغییر مسیر با لینک باشد اصلاح

تفریح و لذت بردن از ترجمه های بسیار مصرف ، با بار سرور بسیار کمتر :)

برای vBET3.x کاربران -- ما می رویم به حرکت آن بهبود عملکرد در حال حاضر به vBET3.x. بنابراین شما نیز راه حل بسیار سریعتر لذت ببرید :)

Kolbi
28-03-10, 15:30
به روز رسانی بدون مشکل : :)

badawidollah
28-03-10, 17:41
گام اشتباه
را uninstall کرد سپس نصب

اصلا سعی کنید آنچه من انجام داد

Kolbi
28-03-10, 17:43
؟ در اینجا از آن می آید را به روز رسانی؟

tavenger5
28-03-10, 21:46
نمی توانید صبر کنید برای او نسخه های 3.x :)

vBET
28-03-10, 21:55
اگر را حذف کنید و سپس تمام تنظیمات و حافظه پنهان خود را به شما سست -- انجام نیست که! لازم است برای بروز رسانی نیست. بروز رسانی استاندارد (آپلود فایل و واردات محصول) + 1 مرحله ادغام اضافی برای کاربران می باشد (جزئیات بیشتر در پست اول).

SonSahne
28-03-10, 23:58
بزرگ :)

در انتظار برای نسخه 3.xx محل سکونت

خوب ، اعمال :)

badawidollah
29-03-10, 03:18
اگر را حذف کنید و سپس تمام تنظیمات و حافظه پنهان خود را به شما سست -- انجام نیست که! لازم است برای بروز رسانی نیست. بروز رسانی استاندارد (آپلود فایل و واردات محصول) + 1 مرحله ادغام اضافی برای کاربران می باشد (جزئیات بیشتر در پست اول).

تا اواخر

لنگ = EN
نه
لنگ = EN

اما اگر ما ویرایش کنید
تایید خواهد کرد

چقدر به ویرایش

: P

vBET
29-03-10, 14:41
تا اواخر

لنگ = EN
نه
لنگ = EN

اما اگر ما ویرایش کنید
تایید خواهد کرد

چقدر به ویرایش

: P

را مشاهده کنید در اولین پست برای جزئیات بیشتر به اقدام دیگری ادغام.

badawidollah
29-03-10, 16:26
فعال تصدی 4.2.1 بهتر است از قبل است.
صرفه جویی در حافظه بیشتر من فکر می کنم.

[ریشه @ nusantaraku ~] # رایگان
کل مورد استفاده قرار آزاد مشترک کش بافر
MEM : 1179648 616988 562660 0 0 0
-- / + بافر / کش : 616988 562660
تعویض : 0 0 0
ریشه [@ nusantaraku ~] #

قبل از آن
همیشه بیش از حد
با تشکر از فعال تصدی 421

آیا تیم فعال تصدی برنامه های دیگر را به یکی دیگر از بهبود است؟
: D

** becarefull misconfiguration در. htaccess تغییر نام دهید

badawidollah
29-03-10, 16:39
وق
سحر و جادو خود را

vBET
29-03-10, 20:37
فعال تصدی 4.2.1 بهتر است از قبل است.
صرفه جویی در حافظه بیشتر من فکر می کنم.

قبل از آن
همیشه بیش از حد
با تشکر از فعال تصدی 421

آیا تیم فعال تصدی برنامه های دیگر را به یکی دیگر از بهبود است؟
: D

بله -- ما لیست بسیار طولانی از TODO :) شامل ویژگی های جدید و همچنین بهبود عملکرد (مثل حمایت از سیستم کش دیگر). فعال تصدی تکامل می یابد تمام وقت :)

Kolbi
29-03-10, 20:53
این امر می تواند ، اگر شما همیشه دوباره انتشار یک لیست TODO و نوشتن پشت ، تا چه حد از توسعه های جدید حال حاضر.

vBET
01-04-10, 11:46
این امر می تواند ، اگر شما همیشه دوباره انتشار یک لیست TODO و نوشتن پشت ، تا چه حد از توسعه های جدید حال حاضر.

من درک می کنم که می تواند برای برخی از کاربران کمک کند. همچنین بسیاری از تلاش های اضافی را به حفظ نه تنها 4 خط از برنامه ، بلکه لیست TODO که در حال حاضر داخلی است. ما در مورد آن فکر می کنم.

Kolbi
01-04-10, 20:43
فعال تصدی 4.2.1 با 3.5.0 RC3 و بایگانی بایگانی بایگانی 2.6 beta2؟

vBET
02-04-10, 03:22
فعال تصدی 4.2.1 با 3.5.0 RC3 و بایگانی بایگانی بایگانی 2.6 beta2؟

فعال تصدی 4.2.1 رسما با بایگانی 3.5.0 RC2 و نقشه سایت 2.6 بتا 1 آزمایش شد. ما آزمایش آن نیست ، اما نباید آن را با بایگانی 3.5.0 RC3 و نقشه سایت beta2 کار. اگر نه شما پشتیبانی خواهد کرد و ما مسائل حل :)

Kolbi
02-04-10, 09:39
خوب ، من آن را به زودی تست :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1