PDA

مشاهده نسخه کامل : حل بار مشکلات

Snake
16-03-10, 11:54
تایید بنابراین من بارهای تست را انجام داده اند.

در طول یک دوره از 24hrs بار من بالا می رود به طور پیوسته به 30.00 '

سرور راه اندازی مجدد آن را رفع دیگر 24hrs.

اگر من غیر فعال کردن وزارت دفاع من این کار را مشکل می کنید.

می گویند که با وزارت دفاع غیر فعال است کمتر ترافیک وجود دارد که درست نیست ، گوگل هنوز می فرستد ترافیک همین کار را با وزارت دفاع از کار افتاده با توجه به آمار من.

لطفا توضیح دهید ، بار رانندگی من دیوانه.

tavenger5
16-03-10, 19:32
به نظر می رسد رباتها ضربه صفحات ترجمه شده که وزارت دفاع است. شما باید به بهینه سازی آپاچی و یا گرفتن یک سرور با قدرت پردازنده بیشتر نگاه کنید. آیا شما در حال اجرا vboptimise و یا هر نوع ذخیره ساز و دوست memcached؟

Snake
16-03-10, 21:35
واقعیت این است که انجمن من می شود 30000 uniques در روز ، اگر من غیر فعال کردن بار وزارت دفاع فورا قطره ، و رباتها و کاربران هنوز هم نشان می دهد صفحات و لذا قدرت سرور هنوز هم خواستار آن است که به سادگی که نشان دادن ترجمه صفحات 10X استفاده از منابع نسبت به استاندارد صفحات VB از پایگاه داده های عادی است. ضعیف نوشته شده است کد ، و نیاز به ثابت مدها دیگر این هرگز ، فقط فعال تصدی ، من هرگز بیش ، اما رفتن به عقب خیلی دیر است. : دیوانه :

moman
16-03-10, 22:21
این واقعا به نظر می رسد شما در حال اجرا بر روی سرور هایی. من بر روی ماشین های 8 - هسته خانواده Nehalem (بنابراین ما به دنبال آن هستید در 8 هسته های مجازی به دلیل HT ، در مجموع 16) هستم. من همچنین گسترده بهینه سازی این دستگاه با استفاده از تکنیک خود من نیز به عنوان اشاره گر از مردمی در vbulletin.com.

فعال تصدی بار من از حدود 2.5 تا 3.0-3.5 بالا می برد ، بسته به تعداد کاربران و واضح است که این بر اساس کش اندازه رشد می کند. با این حال ، من فکر نمی کنم که خیلی بد در همه ، به عنوان محدوده همزمان کاربران از یک 800 نسبتا بالا حتی بالاتر 1200.

vBET
17-03-10, 00:38
سلام :) البته ترجمه باید برخی از منابع را -- هیچ سحر و جادو وجود دارد. ترجمه به معنی صفحه نتیجه خروجی و آن را تغییر دهید. به دلیل این که ترجمه همیشه طولانی تر از عادی صفحه را.

من درک می کنم که شما بیش از حد خوشحال داشتن بار بیشتر سرور نیست ، اما لطفا توجه داشته باشید که فعال تصدی است که مصرف منابع تنها برای ترجمه است. برای صفحات عادی آن را می افزاید : پرچم تنها. بنابراین همه این بار اضافی می آید از ترافیک اضافی به صفحات ترجمه شده است. همانطور که می نوشت : ترافیک خود را به پایین نمی بلافاصله پس از ناتوان فعال تصدی (اگر شما آن را در حالی که پس از آن را پس از ناتوان کننده را کاهش می دهد -- به من اعتماد) و بار سرور کمتر است -- آشکار است -- ربات هنوز خزنده URL ها به صفحات ترجمه شده ، کاربران هنوز هم در لینک های گوگل به صفحات ترجمه شده خود را پیدا می کند. بنابراین شما هنوز هم ترافیک یکسان داشته باشد ، اما در حال حاضر تحت لینک ترجمه شده است که به سادگی کپی محتوا -- صفحه عادی است که ترجمه نشده است. اگر شما می خواهید با فعال تصدی معلول باقی بماند ما قویا توصیه به اضافه کردن قاعده در شما فایل htaccess که همه صفحات ترجمه شده را به یکی عادی تغییر مسیر ، در غیر این صورت شما می توانید جستجوگرها خود را به خاطر از مطالب کپی سست.

لطفا توجه داشته باشید که ما در حال حاضر در حمایت از سیستم کش دیگر برنامه ریزی شده و الگوریتم های ترجمه ما فورا بهینه سازی. یعنی ما فقط کشف کردند که چگونه عملکرد PHP در هنگام کار بر روی رشته های بزرگ به شدت کاهش می یابد و ما بار الگوریتم ما. در حال حاضر با گزینه تنظیمات اضافی را در فعال تصدی 4.2.0 منتشر شد. و ما همه پیشرفت همچنین به فعال تصدی های 3.x که هنوز هم پشتیبانی حرکت :)

من درک می کنم که به نظر شما کد ما ضعیف است. من در آنچه شما به پایگاه انتظارات خود را نمی دانند. در حال حاضر وزارت دفاع سریعترین برای ترجمه VB -- هیچ چیز بهتر کار میکند وجود دارد. ترجمه خواهد شد برخی از منابع و وزارت دفاع ما کمتر آن را که هر طول می کشد. شما می توانید ببینید چگونه فعال تصدی سریع می تواند بر روی بسیاری از انجمن ها کار می کنند. اگر به مشکل بر روی سرور خود ، و سپس در نظر گرفتن تغییرات پیکربندی و یا اضافه کردن منابع سرور لطفا. شما 20 لیتر آب را به 10 لیتر سطل قرار داده است.

تدبیر ما این است : "ما تا حد زیادی به تغییر" است. و است که چرا ما در حال آزمایش و تغییر الگوریتم ، پروفایل و صرف زمان زیادی به دنبال راه حل های که نیاز به منابع کمتر است. هنوز هم ما می دانیم هیچ وزارت دفاع است که می تواند هر گونه رقابت به فعال تصدی و برخی از مدها ترجمه دیگر وجود دارد. ما ساخته شده بسیاری از تغییرات الگوریتم که ما تا به حال به تصور کردن دور چون آنها کمک کنند ، در طول این فرآیند ما نیز کشف بهبود بسیاری از. شما می توانید برداشت خود را در پایگاه در مورد مسائل سرور خود را ، اما لطفا در نظر آیا شما هر گونه راه حل بهتر؟ چه می تواند اشاره ای به شما بدهد که شاید فعال تصدی راه حل اشتباه است از آنجا که کار بر روی هزاران نفر از انجمن ها ، شاید شما تنها در تلاش برای قرار دادن 20 لیتر آب را به سطل 10 لیتر است. هنوز -- ما تا حد زیادی به تغییر و بزرگ لیست TODO در بخش بهینه سازی (حدود 70 ٪ برای آزمایش آن کمک خواهد کرد یا نه) :) و شما 100 ٪ حق -- ما می توانیم آن را بهتر انجام خواهد شد و ما در حال انجام آن تمام زمان حال :) تا ما حرکت تمام پیشرفت های که ما در طول پیاده سازی vBET4.x ساخته شده صبر کنید :)

اگر من می توانم شما را برخی از نکات به من بدهید -- لطفا بررسی کنید که چگونه می توانید بهینه سازی فعال تصدی : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html
به خصوص ناتوان کننده برخی از زبان ها و مسدود کردن صفحات نامربوط توسط نام robots.txt در نظر

زمان پاسخ برای صفحات ترجمه چیست؟ استفاده از پردازنده شما چیست؟ استفاده از حافظه خود چیست؟ اگر آن را قابل قبول است و سپس شما هیچ چیز نگران است. مردم اغلب با افزایش بار سرور ترس و حتی نمی دانم چه می کند به این معنی است. 10 برابر بیشتر بار سرور منابع 10 بار بیشتر استفاده می شود به معنی. این فقط بدان معناست که بیشتر موضوعات در صف انتظار ، چیزی است که کاملا طبیعی است ، چون در حال حاضر موضوعات خود را برای پاسخ گوگل صبر کنید اگر برخی از ترجمه هنوز کش نشده است. بنابراین موضوع منتظر پاسخ گوگل و طول می کشد NO CPU در همه در طول این زمان. به همین دلیل بار سرور شما خواهد شد بزرگتر حتی اگر فعال تصدی می تواند بدون منابع در همه (البته امکان پذیر نمی باشد).

درباره توفنده سرور شما -- واضح است که مشکل سرور شما است. دوره ای اتفاق می افتد. من تا به حال مشکل مشابهی را بر روی سرور من. این توسط برخی از مشکلات را آپاچی باعث شد تا یک آپاچی موضوع در حال رشد بود و در حال رشد با استفاده از حافظه تا حافظه کل ANS سرور ذخیره سازی مصرف شد. فقط یک موضوع رفتار مانند آن -- دیگر موضوعات آپاچی طبیعی بود. من بازی با پیکربندی آپاچی و مسئله حل شده است. من فکر می کنم که آپاچی فقط به حال برخی از نشت حافظه -- که من به یاد داشته باشید به ارزش پایین تر از درخواست ها است که می تواند توسط یک موضوع برگزار قرار دهید من. تغییرات دیگری نیز وجود دارد. من پیشنهاد می کنم برای بررسی استفاده از حافظه خود و نظارت بر آن را برای برخی از زمان. همچنین می توان آن را مفید مقدار به طور متوسط از حافظه استفاده شده توسط یک آپاچی موضوع برای بررسی برخی از محاسبات و تنظیم مقدار مناسب از موضوعات حداکثر برای آپاچی.

اگر شما هر گونه سؤال بیشتر لطفا فقط بپرسید :)

vBET
18-03-10, 09:21
سلام -- من فقط در فروم شما بود آن را ترجمه به سرعت فوق العاده... بنابراین آنچه که شما مدعی هستند و به همین دلیل نگرش اینقدر عصبانی در مورد فعال تصدی ، هنگامی که شما به خدمات فوق العاده ترجمه سریع؟

لطفا در نظر گرفتن آنچه بار سرور به معنای. درک معنای آن را بسیار مفید می تواند به درک آنچه بر روی سرور اتفاق می افتد و چگونه می توان آن را مربوط به موضوعات است که انتظار در صف نه به این دلیل شما باید بدون منابع ، اما منتظر پاسخ از سرور دیگر (گوگل در این مورد).

به نظر من شما فوق العاده ترجمه سریع و شما باید چیزی برای نگرانی در مورد :)

Snake
18-03-10, 12:49
من شده اند ساخت سایت 10 سال ، من به طور کامل آگاه بار 10X منابع 10X معنی نیست ، متوقف کردن درمان من مانند یک ادم سفیه و احمق و قاشق تغذیه من زباله است. حقایق سرد با این وزارت دفاع ، انتظار : کاهش از وزارت دفاع رایگان دیگر بار خود را مگا است. و در زمان اوج روی سایت خودم تهیه کنم در حال حاضر آرام و بی مسئولیت است. بله ، صفحات ترجمه سریع خاموش پیک ، اما در هزینه را از یک سرور آهسته بعد در روز. من چهار هسته ای ، حمله 15K SAS سرور ، بهینه سازی شده است که فقط خوب ، آن را اجرا کنید.50 در تمام طول روز پیش از این با ترافیک زیادی است. این کد فعال تصدی می افزاید که بار و باعث می شود سرور آهسته در زمان اوج ، آن را یک واقعیت ، آن است که افزایش در ترافیک ، ترافیک و زیر برنامه قبل از حال و سرور خوب coped ، محصولات ترجمه است. دوره. عجله کردن و تعمیر آن است ، من واقعا نمی می خواهم دیگری به پرداخت 300 پوند در ماه برای ارتقاء سرور فقط MOD برای اجرای LOL.

tavenger5
18-03-10, 16:03
چه بسیاری از زبان های شما ما را قادر ساخته؟ تعداد نوشته های شما؟ آیا شما داشته باشد و نقشه سایت ژنراتور نصب شده؟ چه بسیاری از رباتها در حال برخورد به سایت یک روز؟

Snake
19-03-10, 00:11
سلام دوستان!

32 زبان فعال کنید.

100.000 پست.

بایگانی و نقشه سایت نصب شده است.

نقشه سایت پلاگین می گوید 1000.000 صفحات crawled شده در روز است.

حقیقت این است که اگر من غیر فعال کردن وزارت دفاع و راه اندازی مجدد سرور ، ربات و کاربران هنوز ضربه سرور من مانند قبل ، همان صفحات هنوز در صفحه اول گوگل و در نتیجه ترافیک مشابه فعال است یا نه.

تنها تفاوت این است که با وزارت دفاع غیر فعال رباتها و جستجوگران گوگل صفحه انگلیسی ، بنابراین ، ترافیک یکسان است ، تنها تفاوت این است که آنها یک صفحه ترجمه شده دیدن نیست ، بنابراین اجتناب از مسائل مربوط به پایگاه داده و مدها.

این کاملا روشن است به عنوان روز برای من از این وزارت دفاع منتشر شده است بدون آزمایش مناسب و وضوح مالک علاقه مند به پرداختن به مسائل نیست.

شکست بخورد.

Snake
19-03-10, 00:19
مایکل ، شما در اشتباه هستند ، این بار افزایش ترافیک ایجاد می شود ، آن است که با خواندن و نوشتن ترجمه به خروجی زیر ایجاد می شود.

اگر تیم اصلی می تواند خواندن و نوشتن به MySQL با بار کم چرا شما؟

پور کد دوست من.

vBET
19-03-10, 02:43
من شده اند ساخت سایت 10 سال ، من به طور کامل آگاه بار 10X منابع 10X معنی نیست ، متوقف کردن درمان من مانند یک ادم سفیه و احمق و قاشق تغذیه من زباله است. حقایق سرد با این وزارت دفاع ، انتظار : کاهش از وزارت دفاع رایگان دیگر بار خود را مگا است. و در زمان اوج روی سایت خودم تهیه کنم در حال حاضر آرام و بی مسئولیت است. بله ، صفحات ترجمه سریع خاموش پیک ، اما در هزینه را از یک سرور آهسته بعد در روز. من چهار هسته ای ، حمله 15K SAS سرور ، بهینه سازی شده است که فقط خوب ، آن را اجرا کنید.50 در تمام طول روز پیش از این با ترافیک زیادی است. این کد فعال تصدی می افزاید که بار و باعث می شود سرور آهسته در زمان اوج ، آن را یک واقعیت ، آن است که افزایش در ترافیک ، ترافیک و زیر برنامه قبل از حال و سرور خوب coped ، محصولات ترجمه است. دوره. عجله کردن و تعمیر آن است ، من واقعا نمی می خواهم دیگری به پرداخت 300 پوند در ماه برای ارتقاء سرور فقط MOD برای اجرای LOL.

من درک می کنم که شما در حال حاضر آشنا با اطلاعات در مورد بار سرور که من به شما داد. لطفا توجه داشته باشید که من آن را بدون دانش در مورد چگونه پیشرفته است هر یک از هزاران کاربران ما و هر زمانی که من اطلاعات کامل الاغ را به عنوان آن می تواند مفید باشد به من بدهید. این بدان معنی نیست که من شما درمان به عنوان ادم سفیه و احمق -- به این معنی است که من در مورد شما با دادن اطلاعات که می تواند مفید باشد را برای شما و ارزیابی از وضعیت سرور شما مراقبت. لطفا مرا به پیمانه دیگر که شما در حال صحبت کردن در مورد من خوشحالی می پذیریم خواهد ساخت برخی از مقایسه نقطه :) همچنین هر زمانی که شما آزاد هستید برای انتخاب بهترین راه حل برای شما است.

من چک انجمن خود را دوباره و دوباره آن را به نظر می رسد برای پاسخ بسیار سریع است. لطفا برای من قاب بهترین زمان برای قادر بودن به ناظر آنچه شما در مورد نوشتن پاسخ های شما آهسته در زمان اوج به من بدهید.

اگر شما می خواهید برای بررسی ترافیک خود را به دلیل فعال تصدی تغییر -- لطفا به تولید برخی از گزارش که به شما تمام ترافیک به صفحه ترجمه شده نشان می دهد -- این است که آنچه شما به دست آورده به لطف فعال تصدی.

شما کاملا حق است که ترجمه به منابع اضافی نیاز دارد -- هیچ راه دیگری وجود دارد و شما محصول که سایت خود را بدون هیچ گونه هزینه ترجمه را پیدا هرگز. اشاره کردم که بیشتر زمان نیاز به انتظار برای ترجمه گوگل کش نشده است ، و در طول این زمان ، موضوعات خود را برای پاسخ صبر آنچه را که بزرگترین تاثیر را در زمان load شدن سرور است. سپس اغلب مورد نیاز است ترجمه خواهد کرد که در حال حاضر در کش باشد -- شما می توانید زمان بزرگتر کش برای زندگی مجموعه. اما برای ترجمه نیست کش هر محصول برای ترجمه صبر کنید. هیچ راه دیگری وجود دارد.

لطفا توجه داشته باشید که فکر می کند شکسته می شود قادر به آن را برطرف.

همانطور که من در حال حاضر شما نوشت ، ما دائما بهبود عملکرد فعال تصدی. و من در حال حاضر شما نوشت ، که ما در بهبود عملکرد آماده است که در حال حاضر در مرحله بتا در vBET4.x. امروز ما نسخه vBET4.x های جدید که با بهبود عملکرد اضافی را آزاد کند. و هنگامی که اشکالات برای کسانی که (در صورت وجود) اصلاح شود ما آن بهبود به vBET3.x حرکت لازم است به فشار نیست.

همچنین هیچ کس را مجبور به پرداخت یکی دیگر از 300 پوند در ماه برای یک سرور -- شما تصمیم گیری های خود را و شما باید گزینه های زیادی در اینجا. از جمله کاهش تعداد از زبان های پشتیبانی ، و یا حتی تعویض به محصول دیگر که شما اشاره کردید بسیار بهتر است. ما به طور کامل درک کنند که راه حل های که شما با استفاده باید به نیازهای شما و امکانات مناسب است. ما خوشحالیم به دادن مشتریان ما محصول بهتر و بهتر. و ما آگاه هستند که در وضعیتی که در آن درخواست را برای سرور دیگری در فرم پاسخ باید صبر بار سرور شما خواهد شد بدون توجه به بزرگتر چه راه حل های ما استفاده خواهد کرد. ما خوشحال خواهند شد اگر شما با محصولات ما باقی بماند و پیکربندی آن را به تناسب دانلود امکانات خود را. با کمال مسرت به شما بدهد دست در این زمینه :)

لطفا توجه داشته باشید که ما فقط به راه حل جدید برای ادغام با ژنراتور نقشه سایت. اگر شما به صورت مجتمع هستند -- لطفا دستورالعمل های یکپارچه سازی جدید اینجا زا کلیک کنید :
این به طور چشمگیری افزایش سرعت نسل نقشه سایت (در فروم ما بیش از 12 برابر).

vBET
19-03-10, 02:55
این کاملا روشن است به عنوان روز برای من از این وزارت دفاع منتشر شده است بدون آزمایش مناسب و وضوح مالک علاقه مند به پرداختن به مسائل نیست.

شکست بخورد.

اگر شما شک و تردید در مورد تست مناسب پیشنهاد می کنم برای بررسی سابقه فعال تصدی -- آن را با صدها نفر از انجمن ها واقعی مورد آزمایش قرار گرفت و قبل از آن را به نسخه پرداخت پیشرفته :)

درباره پرداختن به این مسئله. متأسفم. من به اشتباه فرض که شما با دادن این اطلاعات در پاسخ اول ، من روشن بود که ما در حال پرداختن به موضوع :

لطفا توجه داشته باشید که ما در حال حاضر در حمایت از سیستم کش دیگر برنامه ریزی شده و الگوریتم های ترجمه ما فورا بهینه سازی. یعنی ما فقط کشف کردند که چگونه عملکرد PHP در هنگام کار بر روی رشته های بزرگ به شدت کاهش می یابد و ما بار الگوریتم ما. در حال حاضر با گزینه تنظیمات اضافی را در فعال تصدی 4.2.0 منتشر شد. و ما همه پیشرفت همچنین به فعال تصدی های 3.x که هنوز هم پشتیبانی حرکت :)

...

تدبیر ما این است : "ما تا حد زیادی به تغییر" است. و است که چرا ما در حال آزمایش و تغییر الگوریتم ، پروفایل و صرف زمان زیادی به دنبال راه حل های که نیاز به منابع کمتر است. هنوز هم ما می دانیم هیچ وزارت دفاع است که می تواند هر گونه رقابت به فعال تصدی و برخی از مدها ترجمه دیگر وجود دارد. ما ساخته شده بسیاری از تغییرات الگوریتم که ما تا به حال به تصور کردن دور چون آنها کمک کنند ، در طول این فرآیند ما نیز کشف بهبود بسیاری از. شما می توانید برداشت خود را در پایگاه در مورد مسائل سرور خود را ، اما لطفا در نظر آیا شما هر گونه راه حل بهتر؟ چه می تواند اشاره ای به شما بدهد که شاید فعال تصدی راه حل اشتباه است از آنجا که کار بر روی هزاران نفر از انجمن ها ، شاید شما تنها در تلاش برای قرار دادن 20 لیتر آب را به سطل 10 لیتر است. هنوز -- ما تا حد زیادی به تغییر و بزرگ لیست TODO در بخش بهینه سازی (حدود 70 ٪ برای آزمایش آن کمک خواهد کرد یا نه) :) و شما 100 ٪ حق -- ما می توانیم آن را بهتر انجام خواهد شد و ما در حال انجام آن تمام زمان حال :) تا ما حرکت تمام پیشرفت های که ما در طول پیاده سازی vBET4.x ساخته شده صبر کنید :)

اگر من می توانم شما را برخی از نکات به من بدهید -- لطفا بررسی کنید که چگونه می توانید بهینه سازی فعال تصدی : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html
به خصوص ناتوان کننده برخی از زبان ها و مسدود کردن صفحات نامربوط توسط نام robots.txt در نظر

من احساس می کنم به طور کامل مسئول این سوء تفاهم. یکبار دیگر بسیار متاسفم. لطفا به ما بگویید ، که راه ما باید به شما بگویم که ما در حال بهبود فعال تصدی تمام وقت ، و چگونه ما می توانیم شما را دوباره اطمینان دهم که vBET3.x دیگری بهبود عملکرد داشته باشند ، برای شما روشن است که ما در حال پرداختن به موضوع؟ ما همیشه با خوشحالی می پذیریم خواهد شد راه ما از ارتباط با مشتری را بهبود بخشد :)

vBET
19-03-10, 03:02
مایکل ، شما در اشتباه هستند ، این بار افزایش ترافیک ایجاد می شود ، آن است که با خواندن و نوشتن ترجمه به خروجی زیر ایجاد می شود.

اگر تیم اصلی می تواند خواندن و نوشتن به MySQL با بار کم چرا شما؟

پور کد دوست من.

شما در حال حاضر مورد توجه قرار گرفت که ما حمایت از سیستم حافظه پنهان (فایل ها و موتور های موجود) برنامه ریزی شده است. لطفا در نظر گرفتن نیت خود را در این بحث چه هستند و آیا آن را در جهت راست به بهبود حالت سرور تور -- اگر آن است که هنوز نقطه.

پرسش خود را فرض می کند که بار ناشی از برقراری ارتباط با MySQL. آیا می توانید لطفا منبع این تشخیص می دهد؟ ما خوشبختانه آن را مطالعه :)

sarangan
22-04-10, 09:31
من تا به حال مشکل مشابه ، بیش از حد شدید. در نهایت من فعال تصدی از انجمن من از کار افتاده و همه چیز طبیعی است. :)

vBET
22-04-10, 14:52
من تا به حال مشکل مشابه ، بیش از حد شدید. در نهایت من فعال تصدی از انجمن من از کار افتاده و همه چیز طبیعی است. :)

کدام نسخه شما استفاده می شود؟ لطفا به روز رسانی به آخرین نسخه -- بهبود عملکرد بزرگ ساخته شده است. بسیاری از کاربران به لطف خود را برای آن نوشت ، دیدن تفاوت بزرگ -- به ویژه در منطقه بار سرور :)

ویرایش :
من فقط چک انجمن و فعال تصدی خود را در حال کار وجود دارد -- لطفا اظهارات نادرست درباره وضعیت فعال تصدی نوشتن نیست.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations