PDA

مشاهده نسخه کامل : فعال تصدی 4.9.2 و 5.2.2 منتشر شد

vBET
15-04-18, 15:59
میهمان گرامی ،

امروز ما منتشر شده با چند اشکالات ثابت و برخی از بهینه سازی هزینه - بسیاری از زوج های زبانی جدید در ارائه دهندگان با ترجمه رایگان است.

جدید :

زوج های زبانی جدید برای مترجمان Apertium Yandex SDL زبان ابر و مایکروسافت

تغییرهای :

می­بخشیم لینک کلید API گوگل
می­بخشیم برای پی اچ پی 7 (حداقل الزامات PHP 5.3)
تغییر موقت برای اشکال Apretium (تنها یک ترجمه در هر درخواست). خواهد شد عملکرد این جمع و جور کردن برای ترجمه Apertium لطفا نظر تا زمانی که آنها در حل مسئله در آنان سرور، اگر آمار عملکرد بیش از حد بزرگ برای شما Apertium خاموش.

اشکالات ثابت در vBET5.x:

اجتناب از برخی از اعلامیه های پی اچ پی

اشکالات ثابت در vBET4.x:

اجتناب از برخی از اعلامیه های پی اچ پی
نام کاربری در عبارت خطا را ترجمه نکنید pmrecipturnedoff
تصحیح ترجمه تکرار برای عنوان با langtitle bbcode و یکپارچه سازی میباشد
ترجمه تاریخ در تقویم بلاگ
تعمیر مشکل با پیام های طولانی در پی اچ پی 5.6 (توضیحات شماره (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/4563-long-posts-and-error-vbet_containsseparated.html))

magmf
17-04-18, 20:55
من فقط نصب این نسخهٔ

vBET492BF.zip

و برای من کار نمی کند.

من میباشد نصب شده و متوجه شده است که

/vbenterprisetranslator_seo.php

نیروهای

include(dirname(__FILE__). " / vbseo.php');

در آخرین خط.

حتی اظهار نظر که هنوز کار نمی کند.

هر گونه ایده ها? من در حال اجرا انجمن 4.2.5 با پی اچ پی 7 بدون میباشد

magmf
17-04-18, 21:51
در واقع تغییر قوانین به

بازنویسی ^ آخرين /(en|es) / $ /index.php?language=$1;
بازنویسی ^ / (en|es)/(.*)? $ $2? زبان = $1 آخرین;

کار می کرد.

با تشکر

vBET
18-04-18, 13:44
پس هنوز هم هر مسئله دارید؟

magmf
18-04-18, 15:12
شماره های گذشته من در حال حاضر است که به هر دلیلی سیستم مدیریت محتوا آدرس پورت به آن اضافه می

مثال
/en/content.php?r=10060-Funcionamento-Interno-da-Campanha-de-Ransomware-quot-Cerber-quot

هدایت به

/en:443/content.php?r=10060-Funcionamento-Interno-da-Campanha-de-Ransomware-quot-Cerber-quot

که شامل: 443 در url این هنوز اتفاق می افتد با فروم و وبلاگ سیستم مدیریت محتوا تنها

انجمن 4.2.5 با پی اچ پی 7

magmf
18-04-18, 15:35
خوب مجبور به کار در class_core.php

if (isset($config['Misc']['vb_url_port'])
AND $config['Misc']['vb_url_port'])
{
//$port = ':' . $config['Misc']['vb_url_port'];
$port = "";
}
else if ($scheme == 'http://' AND $_SERVER['SERVER_PORT'] == 443)
{
//$port = ':443';
$port = '';
}

پاک کردن همه در حال حاضر

vBET
18-04-18, 18:13
که من این مسئله پیکربندی خود را و آن را به به اندازه کافی برای تغییر تنظیمات باید. vBET نه نیاز به هر گونه تغییر کد در انجمن به کار. اگر شما هر گونه مسائل ما هم با کمال میل به شما کمک کند.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations