PDA

مشاهده نسخه کامل : چرا بنگالی شامل نشده است؟

Forum Lover
28-02-10, 02:53
همانطور که می بینید بنگالی است که توسط گوگل پشتیبانی می.

من می خواهم نسخه پرداخت می شود به شدت ، اما نیاز به گنجانده شود بنگالی بیش از حد.

هر وعده لطفا؟ :)

من سعی کردم برای قرار دادن بعضی از کد عکس را از گوگل اما به نظر می رسد به من اجازه داده برای به اشتراک گذاشتن لینک های خارجی. : (

vBET
28-02-10, 04:36
ما هر زبان اضافه خواهد شد که به طور کامل توسط گوگل پشتیبانی می کند. تبلیغ این لحظه گوگل می کند به طور کامل پشتیبانی نمی ترجمه بنگالی است.

در اینجا به لیستی از زبان به طور کامل پشتیبانی : ترجمه گوگل (http://translate.google.com/)

به هر زبان دیگری را از لیست -- و به طور کامل من به معنای حمایت.

ما می توانیم به شما که ما هر کدام زبان را از این لیست حمایت وعده. بنابراین ، اگر زبان های جدید وجود دارد به نظر می رسد ما آن را اضافه خواهد کرد :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations