PDA

مشاهده نسخه کامل : پست ها

Valdo
25-02-10, 16:50
-- انجمن vBulletin.org (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php؟t=220886) کد vB تصدی مترجم : من بایگانی ژنراتور نقشه سایت پس از این دستورالعمل نصب
من کد لازم را جا به جا ، و توضیح داد ، برای لینک جستجوگرها به vbseo_sitemap فایل / vbseo_sitemap_functions.php.
از آن لحظه شروع به توجه به شیوع بزرگ احترام موضوع تعداد نوشته تعداد ؛ آیا کسی از شما می دانید دلیل این است؟
با تشکر از شما

vBET
25-02-10, 20:07
بله -- زیرا این کد ادغام مراقبت تنها در مورد موضوع. پس از آن به لینک نقشه سایت ترجمه فقط برای موضوعات اضافه می کند.

Valdo
25-02-10, 20:52
پس از آن عادی است؟ OK همه چیز است؟ چون من فرستاده اند و 200.000 URL های نمایه شده فقط 20000؟
با تشکر

vBET
27-02-10, 03:31
OK است :) گوگل خواهد شد صفحه اول همه صفحات است که شما در نقشه سایت در یک دقیقه ارسال ای عبارت ؛) چگونه لینک های سریع نمایه از الگوریتم های گوگل بستگی دارد.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1