PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با خرید فعال تصدی

RootShell
21-02-10, 00:03
سلام ADMIN

من می خواستم برای خرید ویرایش حرفه ای برای ارتقاء از Lite را ، اما از مراکش هستم ، و ما می توانیم پول را ارسال کنید در خارج ، چون کشور من است ، developped.
پی پال ، 2Checkout ، وجا ، مانیبوکرز **********. (همه این مشکلات با کشورهای مراکش و دیگران عربی : ()
ایجاد شرکت خود من به توانایی برای ارسال پول ، اما بودجه مورد نیاز است بسیار بزرگتر از واقعی من است.
هیچ راهی برای پرداخت آن را آنلاین وجود دارد؟
با احترام.

vBET
21-02-10, 11:48
وسترن یونیون در کشور شما کار می کند؟ چگونه شما را برای اصلی پرداخت؟ آیا می توانید درخواست برخی از دوستان از کشور های دیگر به پرداخت هزینه برای شما و به او پول بدهند در برخی از راه؟

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1