PDA

مشاهده نسخه کامل : حل تاپیک هایی با نقل قول در نتیجه در 404 خطا

tavenger5
09-02-10, 18:19
من در حال اجرا نسخه 3.3.1 و 3.3.2 می باشد. من معتقدم که این در حال حاضر اتفاق می افتد تنها در پست های وارد شده که نقل قول در عنوان است.

در اینجا یک مثال از این اتفاق می افتد :
مقاله : NTT DoCoMo intros "Multinumber" خدمات ، فشار به بحث

مترجم :

vBET
10-02-10, 15:22
من فقط آن را در فروم ما تست شده و به خوبی کار میکند :

بنابراین این می تواند برخی از مسئله ادغام است. لطفا برو به در بسته بندی فعال تصدی do-not-upload/readme.html و اطمینان حاصل کنید که شما تمام مراحل آیش در ادغام با بخش باشد. لطفا به ما اطلاع دهید آن را کمک :)

tavenger5
10-02-10, 15:32
راست ، من فکر می کنم در یک نقطه باشد به نقل از در URL اجازه داد ، و یا این تا به چیزی برای انجام با این واقعیت است که این موضوعات را از طریق آر اس اس وارد شد.

توجه داشته باشید که به نقل از من در URL ، اما یکی از شما نوشته شده در بالا نیست.

vBET
11-02-10, 20:53
اگر شما خوب پیکربندی NAD مسئله هنوز اتفاق می افتد -- ارسال جزئیات دسترسی من به شما Acmin CP ، FTP و بایگانی CP. از آنجا که من می توانید آن را تکثیر من به آنچه در جریان است را در کنار خود مراجعه کنید :)

vBET
08-05-10, 10:43
یکی دیگر از مشکل قدیمی در طی تمیز کردن یافت می شود. توسط PM آیا این موضوع حل شد؟ لطفا تایید می کند هنوز در نسخه جدید وجود دارد.

tavenger5
08-05-10, 14:49
NA ، ما این را یکی از هرگز نمیفهمد. من به شما برای ورود اینجا و از طریق PM ارسال

vBET
08-05-10, 17:42
امروز ما را آزاد که در آن بهبود در این زمینه است. لطفا ابتدا ساخته شده به روز رسانی به 3.3.3 فعال تصدی و چک می کند که هنوز در این نسخه اتفاق می افتد :)

tavenger5
11-05-10, 20:50
این ثابت است ، به لطف!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1