PDA

مشاهده نسخه کامل : حل گمشده پارامتر زبان لینک ها در RSS

krisp
07-02-10, 19:57
TGO (http://www.thegame-online.dk/forum/external.php؟type=RSS2&language=nl)

بالا آر اس اس به هلندی است. همانطور که شما می توانید لینک ها را ببینید به موضوعات در داخل RSS - خوراک از دست رفته لوکیشن زبان و زبان = NL

همچنین خوراک / خطا در اینترنت اکسپلورر را شکسته است.

vBET
07-02-10, 23:10
بله من می توانم آن را ببینید -- کاملا شکسته. ما آن را در روز دوشنبه بررسی می کند. ما شما را در مورد با ما تماس بگیرید اگر ما را خواهد مسائل را با آن تولید مثل داشته باشند.

vBET
08-02-10, 12:24
ما قادر به تکثیر این موضوع بر روی سرورهای ما نیستند. لطفا جزئیات PM دسترسی ما را به تالار خود را (ADMIN CP + FTP).

vBET
19-02-10, 22:11
شماره در بر داشت -- و من فقط یادآوری می کنند که ما آن را حل یک بار در حال حاضر... این است دلیل این که شما توضیحات انجمن های خود را تنظیم نشده است. تنظیم آن و همه چیز خوب است :)

من تغییرات را در زمان فعال تصدی تاریخ و زمان آخرین ساخته شده نیست چرا که در توضیحات انجمن ها واقعی همیشه. در یکی از آزمون خود را از آن نبود.

بنابراین این بار ما نیز تغییر در کد ساخته شده نیست ، اما من در یادآوری نصب ، کتابچه راهنمای اضافه کردن به چک می کند توضیحات انجمن قرار است.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1