PDA

مشاهده نسخه کامل : عملکرد با کش بزرگ

moman
07-02-10, 09:02
من در حال حاضر سیستم من تنظیم برای روشن شدن تمام حافظه پنهان در هر هفته. با کش خالی ، پایگاه داده من در مورد 1.1Gb ، در حالی که با کش کامل ، آن را در مورد 4.5Gb.

من متوجه شده ام که حافظه پنهان بزرگتر ، بالاتر بار سرور من به طور متوسط می شود. در هر زمان داده شده انجمن من بین 650 و 1300 کاربران آنلاین ، با این حال به نظر نمی رسد بار به همان اندازه به عنوان اندازه کش به تحت تاثیر قرار دهند.

با کش بزرگ ، بار سرور 3.3-3.8 است ، در حالی که با یکی از خالی ، آن را در محدوده 2.0-2.5 باقی می ماند. این بد نیست در همه است ، به عنوان من یک سرور 16 - هسته ای ، اما من فقط تعجب بود اگر چنین رفتار با اندازه پایگاه داده نوسان توان انتظار داشت!

با تشکر از شما
آدم

vBET
07-02-10, 23:28
فعال تصدی شاخص برای جداول کش و با استفاده از موتور سریع ترین خروجی زیر را برای کلاه -- MyISAM. بنابراین ما باید بهترین انتخاب برای کش DB. تفاوت مجموع که شما متوجه در طرف فعال تصدی نیست ، اما در سمت از خروجی زیر است که اجرا نمایش داده شد. فهرست مطالب به شما پاسخ دهی سریع تر می دهد و این اطمینان است که زمان پاسخ نه به طور چشمگیری بالا را با مقدار بیشتری از داده ها است. هنوز خروجی زیر را برای جستجو شاخص بزرگتر و من حدس می زنم آن منابع بیشتری طول می کشد. به همین دلیل است که شما متوجه بار بزرگتر سرور.

همچنین -- هنگام ترجمه در کش و سپس آن را از آنجا گرفته شده است. پس اگر نه گوگل برای ترجمه خواسته است. زمان بیشتری طول می کشد تا آن زمان ، اما به احتمال زیاد طول می کشد همچنین منابع کمتر از سرور شما است. زمان بیشتری طول می کشد دلیل است ارتباط با سرور گوگل که طول می کشد زمان وجود دارد ، ترجمه شده است که طول می کشد زمان و در حال ارسال نتایج : از گوگل به سرور خود را که نیز طول می کشد زمان وجود دارد. این منابع کمتر به طول می انجامد ، زیرا سرور انتظار برای پاسخ منفعلانه و زمانی که آن را می شود فقط ساده نامید از پاسخ وجود دارد. دریافت ترجمه از کش بسیار ، بسیار سریعتر -- ترجمه قبلا انجام داده است و آن را بر روی سرور خود را است ، هنوز هم به آن نیاز دارید از پایگاه داده گرفته شود ، پرس و جو به اعدام می شود ، خروجی زیر برخی از پردازنده و حافظه برای آن طول می کشد.

فرض -- با استفاده از کش بسیار ایده خوب است. اگر شما احساس می کنید که سرور مسایلی که شما می توانید آزمایش برای غیر فعال کردن کش برای برخی از زبان ها و مقایسه عملکرد سرور دارد. ما توصیه نیست به طور کامل حذف کش.

moman
08-02-10, 19:27
که در مورد آنچه که من انتظار داشتم :)

عملکرد خوب است در حال حاضر ، آن است که بار رفت و هرگز بسیار بالاتر از 2.0 قبل از فعال تصدی. من فکر می کنم ارزشش را دارد ، هر چند!

تا زمانی به عنوان بار کمتر از 16.0 و سپس سرور است مشمول مالیات نیست ، بنابراین من فکر می کنم ما خوب هستند : D

Konstantin
18-02-10, 23:08
هر امکان و یا باید در یک فایل ذخیره سازی ذخیره می شود - به منظور کاهش بار وارده بر پایگاه داده MySQL وجود دارد؟ من فقط با استفاده از دو زبان را به عنوان تعداد پست زیادی و نمی خواهم که حجم زیادی از پایگاه داده خواهد بود یک سایت با بهتر فعال تصدی به کار پس از نصب nginx، eaccelerator؟ آیا شما در مورد بازسازی ماژول برای سرعت بخشیدن به کار خود را در انجمن های بزرگ فکر کرده اید؟ استفاده از اندازه کش 1-2GB در مورد من یک گزینه نمی باشد. می توانید هر گزینه را برای بهینه سازی داشته باشد؟ آیا امکان قرار دادن ماژول فعال تصدی 3.3.1 انجمن vb3.8.4، + می باشد. 3.5RC2؟ چرا این نسخه را گران بدون کپی رایت؟ (220 دلار) با استفاده از فعال تصدی 2.4.3 دارم و می خواهم به خرید فعال تصدی 3.3.1. انجمن های گفتگوی من در حال فروش لینک SEO ارز. کپی رایت کپی اشاره به 15 000 صفحات برای من مناسب - دلار 90 $ 220 پرداخت، اما آن است که بسیار

vBET
18-02-10, 23:35
هر امکان و یا باید در یک فایل ذخیره سازی ذخیره می شود - به منظور کاهش بار وارده بر پایگاه داده MySQL وجود دارد؟ آیا سایت فعال تصدی بهتر کار بعد از نصب nginx، eaccelerator؟ آیا شما در مورد بازسازی ماژول برای سرعت بخشیدن به کار خود را در انجمن های بزرگ فکر کرده اید؟ استفاده از اندازه کش 1-2GB در مورد من یک گزینه نمی باشد. چرا این نسخه را گران بدون کپی رایت؟ (220 دلار) با استفاده از فعال تصدی 2.4.3 دارم و می خواهم به خرید فعال تصدی 3.3.1. انجمن های گفتگوی من در حال فروش لینک SEO ارز. کپی رایت اشاره به 15 000 صفحه کپی برای من مناسب است - 90 دلار خواهد بود $ 220 پرداخت، اما آن را خیلی من فقط استفاده از دو زبان را به عنوان تعداد پست زیادی و حجم زیادی از پایگاه داده می

ما در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن ذخیره سازی فایل به فعال تصدی. از آنجا که در حال حاضر اولویت ما و بیشتر تلاش در vBET4.0 ما هیچ برنامه برای عملکرد فایل ذخیره سازی است. لطفا به یاد داشته باشید که شما می توانید به سفارشی که زبان را با کش کار می کنند. بنابراین اگر شما می خواهید شما می توانید کش تنها برای برخی از ترجمه که شما در دسترس خواهد ساخت استفاده کنید. همچنین توجه داشته باشید که نسخه های پرداخت از فعال تصدی کش پایگاه داده را بهبود بخشیده ، پس از آن است که سریعتر لطفا که در نسخه رایگان. هم وجود دارد پیشرفت های دیگر در نسخه پرداخت می شود -- به طور کلی آن را سریع تر و مصرف حافظه کمتر است. ما در حال حاضر مشتریان که با موفقیت با استفاده از آن را بر روی تخته های بزرگ است.
ما را تست عملکرد با nginx شتاب دهنده قابل مقایسه نیست.
لطفا توجه داشته باشید که خرید مجوز آزاد نام تجاری اجباری نیست و شما همیشه می توانید ارتقاء پروانه خود را بعد.

Konstantin
19-02-10, 01:52
تشکر از شما برای پاسخ خود را. Nginx سرور مانند آپاچی می باشد. من به شما توصیه می خوانده شده -- ذخیره بهترین آثار در پی اچ پی + nginx + eaccelerator و فعال تصدی شما می تواند بسیار سریع تر

vBET
19-02-10, 03:09
تشکر از شما برای پاسخ خود را. Nginx سرور مانند آپاچی می باشد. من به شما توصیه می خوانده شده -- ذخیره بهترین آثار در پی اچ پی + nginx + eaccelerator و فعال تصدی شما می تواند بسیار سریع تر

در این لحظه ما بسیار نزدیک به vBET4.0 آزادی و ما باید مقدار زیادی از کار با آن. اگر شما می خواهید ما برای تست فعال تصدی تحت nginx ، سپس موضوع باز کردن تاپیک جدید در سایت درخواست ویژگی لطفا. اگر nginx اجرا می شود پی اچ پی و سپس فعال تصدی در آنجا کار خواهند کرد. یک مسئله -- اگر می خواهید برای استفاده از لینک های SEO ترجمه و سپس قواعد لازم خواهد بود ، بازنویسی. ما کسانی که فقط برای آپاچی در فایل htaccess در این لحظه آماده است ، اما اگر شما قادر هستید آن را از آپاچی بازنویسی به nginx و سپس شما همیشه می توانید استفاده از لینک ها با ویژگی زبان -- این بسیار آسان است. شما می توانید با نسخه آزاد پژوهش به منظور جلوگیری از هر گونه مسائل غیر منتظره قبل از خرید یکی از پرداخت.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1