PDA

مشاهده نسخه کامل : حل فوری، نمی تواند در همه ترجمه

zeuslim
09-08-13, 10:34
سلام.

من راه حل شما در گذشته خریداری شده و با موفقیت به عنوان نسخه رایگان قبل نصب شده است. من تجربه نصب و راه اندازی و با استفاده از نسخه های قدیمی است.

تعجب من این است که؛

1. مهم ترین پیکربندی عمومی چیست؟ من باقی می ماند تقریبا مقدار پیش فرض را در اولین بار، که می تواند کار خوب بدون هیچ لمس.

2. من آماده کلید API گوگل کردم و آن را به درستی.

3. بعد از من مجموعه ای به طور پیش فرض کلید API گوگل، صفحه زندگی می کنند را کاملا ثانیه و دقیقه اما بدون ترجمه در همه خالی نشان می دهد.

اول از همه، من می خواهم به محیط زیست و پیکربندی آن را در دقت. می تواند شما را من به شما بگویم که چگونه به تنظیم و یا متوجه راه راست.

رنگ ~ ~ آن را داغ امروز بیش از حد. حفظ سلامت خود را به خوبی.

Marcin Kalak
10-08-13, 09:52
شما بايد دست كم در گزینه های پیکربندی admin cp- >vbet- >اصلى، سرویس دهنده شما را پیکربندی می کند ترجمه حساب admin در cp- >vbet- >ترجمه و ارائه دهندگان خدمات را پیکربندی می کند .htaccess (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html#post1539). تمام مراحل پیکربندی در vbet/شرح داده شده است و نه با بارگذاری/readme.html.
اطمینان حاصل کنید که شما باید کلید صحیح به مترجم گوگل API V2.
اگر بعد از ترجمه متن همه محو می شود نگاهی به http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html#post1537.
آیا شما هنوز هم نیاز به کمک برخی؟

zeuslim
13-08-13, 05:09
تشکر شده خود را توصیه

با توجه به پرسش های متداول،

1. مجموعه ای سرور من درست به نظر می رسد برای CURL، ICONV
دو. من دوباره چک کنید CP-> علم و تکنولوژی سیاسی پیکربندی. htaccess تغییر نام دهید، گوگل ترجمه API V2.

اما، پس از ترجمه تمام متن نظر نمی رسد.

آیا ما مدیر کنترل pannel، شما اگر شما مراجعه کنید؟

Marcin Kalak
13-08-13, 09:43
من نمی بينم که متن ترجمه شده از صفحه محو شد. من که تنها untranslated متن (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10869).
در آن صفحه شما متن ناپديد مي شود؟

zeuslim
13-08-13, 11:00
خواهش می کنم، ببینم موج ارتباطات جهانی صلح - سرفصل (http://www.wavenews.net)
و این پایین پرچم آن جلوگيري كنند.

Marcin Kalak
13-08-13, 14:22
من نگاه وجود دارد و من متن ترجمه نشده، اما متن ظاهر می شود.

zeuslim
13-08-13, 16:28
دیدن dispeared پس از ترجمه متن به زبان ژاپني از کره جنوبی، به عنوان نمونه،

موج صلح ارتباطات انجمن (ژاپنی) (http://www.wavenews.net/forum/forum.php؟language=ja)

Marcin Kalak
14-08-13, 09:19
من این مسئله را نمی بینم، اما لطفا به من PM جزئیات دسترسی به FTP ADMIN CP و ارسال. من آن را پس از ورود به حساب خود را چک کنید.

Marcin Kalak
28-08-13, 08:31
بدون پاسخ - در نظر گرفته شده در این موضوع رفته است. اگر نه لطفا اینجا بنویسید.

zeuslim
26-12-13, 02:24
من این مسئله را نمی بینم، اما لطفا به من PM جزئیات دسترسی به FTP ADMIN CP و ارسال. من آن را پس از ورود به حساب خود را چک کنید.

بدون پاسخ - در نظر گرفته شده در این موضوع رفته است. اگر نه لطفا اینجا بنویسید.

اوخ. من هرگز آگاه شما این تاپیک بسته شده. من متاسفم پاسخ مرحوم من. در واقع من به یاد داشته باشید که من حساب مدیر برای ورود به سرور من از طریق PM متوجه. اما من می تواند آن را از راهنمای خود را که در آن زمان را حل نمی کند. در همین حال من بسیار پر مشغله بود.

به من گفته شما می توانید از سرور من با این اطلاعاتی که من به شما متوجه وارد شوم. بنابراین من دوباره باقی خواهد ماند حساب سرور قادر به دسترسی، لطفا PM را بررسی کنید.

نزدیک سال جدید.
متشکرم. ؛)

zeuslim
26-12-13, 04:20
من خطا در آزمون API گوگل.

شروع آزمون ترجمه برای گوگل API V2
نتیجه تست : {"خطا" : {"خطاهای" : [{"دامنه" : "usageLimits" ، "خرد" : "dailyLimitExceeded" ، "پیام" : "محدود کردن روزانه بیش از حد"} ، "کد" : 403 ، پیام ":" روزانه بیش از حد مجاز}}
خطا تست :
زمان اتصال (کارشناسی ارشد): 455.135986328

در صورتی حق است دریافت کلید سرور API از گوگل؟

zeuslim
26-12-13, 09:46
من مشکل من حل بشه، من نصب نسخه جدید 4.7.0 با موفقیت انجام شد.

zeuslim
26-12-13, 10:24
با اين همه ميهمان تنها نمى توانيم ترجمه كنيم چون از redirection خطا (هم بسيارى از redirections، من با استفاده از سومین بازنويسى دوستانه)

zeuslim
26-12-13, 10:41
با اين همه ميهمان تنها نمى توانيم ترجمه كنيم چون از redirection خطا (هم بسيارى از redirections، من با استفاده از سومین بازنويسى دوستانه)

اجراي احكام شرعي بوده به آدرس کامل در دوستانه می تواند urlهای مشکل دار

Marcin Kalak
27-12-13, 15:41
من مشکل من حل بشه، من نصب نسخه جدید 4.7.0 با موفقیت انجام شد.
من خوشحالم که شما مسئله را حل کنم.

لطفا یک موضوع در یک موضوع نگه دارید. لطفا به من یک لینک به این مسئله را، چرا که من به این موضوع نمی بینم.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1