PDA

مشاهده نسخه کامل : در حال حاضر انجام می شود پیوند به URL موضوع ترجمه

tavenger5
19-02-13, 14:56
به این پرچم پيوند با ساير تارنماها نبايد به لینک واقعي نخ ترجمه آدرس کامل. اين است ايجاد يك مقدار زیادی از محدودى و واقعا خوب نيست اضافی برای سومین کلی. تاگس سايتونگ: لطفاً نگه می دارد (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-feature-requests/3325-addition-rel%3d-alternate-tags.html) در ذهن می بنديم.

من مطمئن هستم که دقیقا چگونه این می تواند در پرواز انجام می شود نیست، اما من امیدوارم آدرس ها موضوع می تواند کش در برخی از راه به عنوان مقدار به پرس و جوها در هر صفحه را افزایش نمی دهد.

vBET
22-02-13, 15:21
با سلام. ما آگاه هستيم. متاسفانه با افزودن این ویژگی بزرگ تاثير زيادي بر عملكرد خواهد داشت. نه تنها به خاطر پيوند با ساير تارنماها اضافی واغلب از ترجمه، اما بيشتر به خاطر ترجمه بردارد. اگر پيوند با ساير تارنماها نبايد ترجمه شده است با اين حال بعد هر لينك هاي جداگانه اي موجب خواهد شد ترجمه درخواست ترجمه به سرویس دهنده اینترنت باشد. آن هم به اين دليل ترجمه api می توانیم برای دوبله در یک درخواست تنها برای همان جفت زبان.

ديگر راه حل خواهد بود - كه قبلا ترجمه شده است، سپس آن را ترجمه و اگر نه پس ترك آن طور كه هست در حال حاضر. اين شيوه 2nd مسئله از بین برود.
و اضافی در مورد واغلب تبديل شده اند - اگر شما در حافظه پنهان مهمان خواهد شد نه هیچ ضربه ای به درخواست ميهمانان (cached در فایل استاتیک). همچنين ديگر حمايت مى كند vbet "خاطره" حافظه پنهان کردیم.
پس اگر ما به سراغ آن را در آن زمان به عنوان توصيف كرده است در اينجا، بدون هیچ گونه بهینه سازی در صورت واغلب پوشيده شده اند (به خاطر اين گونه از حافظه پنهان اضافي حمايت).

لطفا بگوييد که شما فکر میکنید در مورد چنين راه حل.

tavenger5
25-02-13, 17:03
بنابراین اگر URL در حال حاضر ترجمه آنها را می توان ذخیره شده در کش مهمان عزیز، درست است؟

vBET
26-02-13, 20:49
آره. پاک کردن حافظه پنهان آثار هنوز مهمان در هر صفحه. پس صفحه جديد که از پایگاه داده می تواند urlهای مشکل دار خواهد بود باز هم قبل از آن ذخیره شده در حافظه پنهان مهمان. و باز هم هر ميهمان نوسازی حافظه پنهان. اما واقعا اين كوچك است. به طور پیش فرض از مهمان حافظه پنهان آثار تا 24 ساعت. بنابراین لازم است یک بار در روز. همچنین ما می تواند برای آن که کاربران آن سیستم خواهد بود با redirection (سیستم ها کاربران می توانند واقعا نمی زبان سوئیچ پشت و جلو)، و براي مهمانان بدون گوگل - پس خواهيم ديد آن بهترين روش ممکن.
اين خواهد بود 2 در 1:
- برای راه اندازی چوب بر كاربران هيچ هزينه اضافي در طول صفحه نسل.
- براي مهمانان کم هزينه برای نسل 0 و حتی وقتی که شما مهمان صفحه در حافظه پنهان (و روبات گوگل و ديگر خواهيم ديد مناسب پيوند با ساير تارنماها اضافی بدون تاثير در طول اجرای redirection)

من فکر میکنم که ساختن این راه ما در واقع می تواند باعث افزایش عملكرد با انجام کار اضافی تهیه حافظه پنهان است اما تنها وقتی که مهمان تبديل شده، به منظور اجتناب از redirection چون ما خواهد شد. اين راه حل نه خواهد شد حتي اضافه پارامتر اضافی - آن متصل می شود به ساده سازی مهمان.

من حتما در مورد اين ايده. فقط برای روشن باشد - آیا شما از بازخورد اضافی در مورد آن چيست؟ :)

tavenger5
02-03-13, 21:49
که برای من خیلی خوب است.

Marcin Kalak
04-03-13, 10:48
با تشکر برای تایید. ما بر روی این ویژگی کار می کنند.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1