PDA

مشاهده نسخه کامل : حل راه حل: ترجمه با استفاده از ترجمه لاجورد

arakum
22-11-12, 06:15
بنابراین ،

پس از داشتن یک شب سرگرم کننده در تعجب که چگونه در اطراف برخی از مشکلات با ترجمه لاجورد:

- "open_basedir / حالت امن" چیزی کار نمی کند
- "ترجمه مایکروسافت اطلاعی حامل موجود در این نشانه رمز"

من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن یک زن و شوهر از رفع.

اول، "اطلاعی حامل" را نشان می دهد هنگامی که شما در نوع از کلیدهای سمت راست به صفحه اصلی. با تشکر به r.dziadusz این راه حل

خوب در اینجا آن است که:
1) رفتن به: مترجم مایکروسافت | ویندوز لاجوردی بازار
2) ورود به سیستم / ثبت نام
3) را انتخاب کنید شما اشتراک:

4) رفتن به: datamarket.azure.com / توسعهدهنده / برنامه های کاربردی /
5) با کلیک بر روی "ثبت نام" را فشار دهید
6) تمام زمینه های مورد نیاز را پر کنید و بر روی "ایجاد" را فشار دهید.
7. دریافت مقادیر از ClientID و مخفی - این مرز وارد ادمین سی پی شما:
ClientID -> ترجمه ها Comercial مایکروسافت کلید API لاجورد،
راز -> مایکروسافت ها Comercial ترجمه راز API توسط لاجورد

سپس خطای های CURL شکایت open_basedir و چیزهای می آید. همانطور که بسیاری از شما می دانید، حالت امن به تازگی در پی اچ پی بد دانسته شد، بنابراین اگر شما یک سرور با یک نسخه های اخیر از پی اچ پی این باید حتی نمی تواند یک مشکل. به هر حال CURL هنوز برای این تغییر جدید به روز شده است نیست.

پس ... پس از افزایش سرعت در اینجا و آنجا، من راه حلی در بر داشت.

نگاه در آپلود / شامل / vbenterprisetranslator_class_translator.php برای خط بار خوانده شده است

curl_setopt($obj_connection, CURLOPT_FOLLOWLOCATION, 1);

Coment، ذخیره و آپلود به پوشه راست. (من آن را در خط 324 یافت می شود، ممکن است در مورد تغییرات نسخه تغییر) برای اینکه آن را در آزمون لاجوردی کار می کنند، برای هر مراجع به CURLOPT_FOLLOWLOCATION را نگاه و نظر هر خط که در آن اشاره، صرفه جویی و دوباره سعی کنید.

من امیدوارم که این کمک می کند!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1