PDA

مشاهده نسخه کامل : در حال حاضر انجام می شود برخی از آمار به اضافه کردن

Kolbi
21-01-10, 14:34
میهمان گرامی ، به آن امکان پذیر خواهد بود به اضافه کردن برخی آمار را چگونه می بینید بسیاری از کاربران استفاده از آن زبان؟ پس برای مثال ، کاربران می 1000 -- 45 کاربران آلمانی -- انگلیسی... تبریک

vBET
21-01-10, 16:20
بله -- من بدون مشکل دارم :) پذیرفته شده است. اولویت پایین در این لحظه ، اما آن را انجام می شود :)

همچنین این درخواست را مشخص کنید. باید آن را در CP مدیریت؟ در فروم؟ کجا؟ :)

Kolbi
21-01-10, 20:39
در admincp تنها باید NE اطلاعات کمی برای من است تا چه حد استفاده از افزونه.

vBET
22-01-10, 00:04
در این حالت شما باید گزینه ای را برای مجبور کردن کاربران برای تنظیم زبان پیش فرض خود استفاده کنید. همچنین -- شما می توانید ببینید که چقدر وزارت دفاع با چک کردن ترافیک به صفحات ترجمه شده در برخی از ابزار آمار های که شما در فروم خود را با استفاده از مورد استفاده قرار می گیرد.

vBET
14-12-10, 23:26
این که انجام شده است و در فعال تصدی 3.4.0 :) ما نقش به طور خودکار برای مدیریت زبان پیش فرض وجود دارد. بنابراین هر کاربر در اکثر 1 از نقش ها بر اساس زبان پیش فرض انتخاب شده اختصاص داده است. این به شما این امکان را می دهد که شما را به انجام بسیاری از چیزهای بزرگ برای گروه های خاص زبان و همچنین دیدن آمار در مدیریت CP --> گروههای کاربران --> گروه مدیر

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1