PDA

مشاهده نسخه کامل : با با استفاده از apertiumtest.php، چیزی است که به نظر می رسد مانند آثار و آثار نیست

basketmen
04-11-12, 13:04
سلام بچه ها، فقط تست با استفاده از apertiumtest.php برای آزمایش، و این پیام، این میانگین است، آن را می گوید که با این نسخهها کار یا نه؟

شروع آزمون ترجمه برای Apertium
تست: {"responseData": {"translatedText": "سلام adiï ½"}، "responseDetails: تهی،" responseStatus ": 200}
خطا تست :
زمان اتصال (MS): 2،646.09082031

با تشکر از شما قبل از

Marcin Kalak
05-11-12, 12:00
این پیام می گوید که همه چیز OK و Apertium آثار ترجمه شده است.

basketmen
05-11-12, 17:54
- من سعی کردم باز کردن بعضی از صفحه دیگر زبان است، اما هنوز هم ترجمه نشده
چگونه بسیاری از apertium حد حداکثر در واقع، permonth یا perday، هر کسی می دانید؟

- من سعی کردم حذف کلید API را از ادمین سی پی> ارائه دهندگان علم و تکنولوژی سیاسی ترجمه> Apertium ترجمه API کلید
سپس سعی باز شدن فایل apertiumtest.php دوباره، آن را هنوز هم نشان دادن همین پیام

تست: {"responseData": {"translatedText": "سلام adiï ½"}، "responseDetails: تهی،" responseStatus ": 200}
خطا تست :
زمان اتصال (MS): 1،141.77612305

بنابراین به نظر می رسد خود را شبیه به این پیام به معنای آن کار نمی کند

می تواند شما را به اشتراک بگذارید چه پیامی apertiumtest.php vbenterprisetranslator.com، و آن apertium کار می کند؟

basketmen
06-11-12, 16:01
به روز رسانی، من هنوز خالی کلید API از ادمین سی پی> علم و تکنولوژی سیاسی ترجمه> Apertium ترجمه API کلید چپ

و سعی کردم دوباره با باز کردن فایل apertiumtest.php (چند ساعت بعد از آخرین پست من در بالا)، پیام در حال حاضر در حال تغییر است به این

تست: {"responseData": {"translatedText: تهی}،" responseDetails ":" پشتیبانی نمیشود جفت "،" responseStatus ": 451}
خطا تست :
زمان اتصال (MS): 744،413085938

Marcin Kalak
07-11-12, 22:57
Apertium در حال حاضر کار نمی کند. هیچ بیانیه رسمی از آنها وجود دارد. در حال نظارت بر اوضاع است.

Marcin Kalak
07-11-12, 23:30
Apertium در حال حاضر آن کار می کند.

- من سعی کردم باز کردن بعضی از صفحه دیگر زبان است، اما هنوز هم ترجمه نشده
چگونه بسیاری از apertium حد حداکثر در واقع، permonth یا perday، هر کسی می دانید؟
Apertium همه زوج های زبانی را پشتیبانی نمی کند. علاوه بر این، Apertium مترجم برای کمک به مایکروسافت و گوگل، می توان استفاده نمی شود به تنهایی به طور موثر ترجمه صفحات است. دسترسی Apertum اغلب بر ترافیک بر روی سرور بستگی دارد.

- من سعی کردم حذف کلید API را از ادمین سی پی> ارائه دهندگان علم و تکنولوژی سیاسی ترجمه> Apertium ترجمه API کلید
سپس سعی باز شدن فایل apertiumtest.php دوباره، آن را هنوز هم نشان دادن همین پیام

دسترسی Apertium یک کلید نیاز ندارد. با این حال، کاربران عضو شده، نمایش داده شد بالاتر از حد.

می تواند شما را به اشتراک بگذارید چه پیامی apertiumtest.php vbenterprisetranslator.com، و آن apertium کار می کند؟
من همان پیام خود را به عنوان آثار اول و Apertium.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1