PDA

مشاهده نسخه کامل : گوگل به ایمیل

Michael
19-01-10, 23:10
نام من آدم فلدمن است ، و من یک مدیر محصول در گوگل. من می بینم که شما را برای یک کلید برای AJAX API های گوگل چند وقت پیش است و شما یک وب سایت و یا درخواست استفاده از این کلید در سمت سرور (آرام) درخواست به امضا رساند.

به منظور کمک به جلوگیری از نمایش داده شد مشروع است که از یک آدرس IP مجزا ، به عنوان نمایش داده شد خودکار طبقه بندی منشا ، ما در حال حاضر ارائه پارامتر URL جدید که ممکن است مورد استفاده برای شناسایی کاربر نهایی است که درخواست پرس و جو است. شما به یاد بیاورید که شرایط ما را از استفاده از این مستلزم آن است که هر درخواست API را از طرف یک عمل کاربر نهایی ساخته شده ، و این پارامتر جدید ، 'userip' ، باید با تمام درخواست های سمت سرور برای کمک به اطمینان حاصل شود که استفاده از API است که به عنوان سوء استفاده به اشتباه شناسایی نیست.

آیا این در فعال تصدی اضافه شده؟

tavenger5
19-01-10, 23:47
من فقط همان ایمیل است. از آنجا که عبور از IP است از ویژگی های جدید API ، من شک آن را با فعال تصدی گنجانده شده است.

bhanuprasad1981
20-01-10, 06:09
من هم این ایمیل رو ، باید چه کار کنم؟

vBET
21-01-10, 12:58
است گنجانده شده است -- ما قادر به پیش بینی آینده و اضافه کردن چیزی است که در زمان تولید ، وجود ندارد ؛)

-- آن را مورد نیاز نمی باشد) هیچ عجله وجود دارد : -- آنچه شما باید انجام دهید به سادگی برای نسخه جدید ، ما آن را حمایت از صبر.

ALEX
25-03-14, 09:38
آن است که واقعا خیلی خوب است این نشانه خوبی است برای گرفتن گوگل برای اشتراک پست مربوط به نشر.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations