PDA

مشاهده نسخه کامل : تنظیمات بنابراین پرداخت ترجمه ها برداشته نشده است

tavenger5
12-09-12, 15:45
من نه 100٪ مطمئن است من گران قیمت ترجمه ها پرداخت می شود گوگل از کش پایگاه داده حذف نمی کنم. من به وضوح نمی خواهید عبارات که ترجمه گردیده است که تا به حال در این مرحله حذف می شود از آنجایی که آنها بسیار پر هزینه است.

با این حال، به نظر می رسد که ترجمه هرگز 'تمام' خوشبختانه با وجود داشتن 6 زبان را فعال کنید. هر روز گوگل ترجمه از 500،000 کاراکتر (سهمیه بندی که من مجموعه ای) به بیش از 10 دلار (USD) یک روز صرف نیست.

آیا یک محیط است که من از دست رفته جایی است که باعث ترجمه به ترجمه چند بار وجود دارد؟ آیا می توانم هر گونه پیشرفت را به سیستم ساخته شده است به منظور کاهش تعداد ترجمه ها را که مورد نیاز به درستی ترجمه؟ به عنوان مثال، اگر یک عبارت است که در یک پست ترجمه شده است، و همان عبارت را در یک پست دیگر وجود دارد، همان عبارت فرستاده شده به گوگل دو برابر شده است؟

vBET
15-09-12, 09:52
آن است تا به پیکربندی خود را از کش پاک شده است یا نه. شما می توانید به سادگی با غیر فعال کردن قابلیت پاکسازی کش با تنظیم CP مدیریت -> علم و تکنولوژی سیاسی کش -> بانک اطلاعات کش زمان برای زندگی (TTL) 0. و یا در همان محل استراتژی پاکسازی کش غیرفعال است. همچنین لطفا مطمئن شوید که پایگاه داده خود را (کش پایگاه داده استفاده کنید). لطفا توجه داشته باشید که توسط کش پایگاه داده به طور پیش فرض است و پاکسازی خاموش است.

اگر کش سرور شما تمیز خواهد شد شما قادر خواهد بود بیش از حد دیدن سیاهههای مربوط در مورد آن را در ادمین سی پی -> وظایف برنامه ریزی شده -> برنامه ریزی وظیفه ورود.

لطفا توجه داشته باشید که تمامی مطالب این است که ترجمه نشده است برای پر کردن کش. شما می توانید کمتر برای یک روز صرف، آن است که مشکل نیست، فقط کش را پر کنید تا کندتر است.

همچنین من پیشنهاد می کنم به پیکربندی ترجمه Apertium ها - که رایگان هستند. نه همه زوج های زبانی پشتیبانی می شوند، اما برای کسانی که Apertium خواهد شد قبل از گوگل برای انجام ترجمه انتخاب شده است. سرور Apertium نیست همیشه قابل دسترسی است، اما علم و تکنولوژی سیاسی می تواند اداره کند که - ما به سادگی همیشه اولین ارزان ترین گزینه را امتحان کنید و اگر آن را در دسترس نیست و سپس به یکی بعدی تغییر دهید.

و به همین دلیل من هم نشان می دهد به پیکربندی مایکروسافت ترجمه - ترجمه رایگان با 2 میلیون کاراکتر در هر ماه حد نیز وجود دارد. این بسیار نیست، اما آن را نیز هزینه های خود را آهسته تر می کند - دیگر عاقلانه شما گوگل برای کسانی که 2 میلیون کاراکتر :) پرداخت می شود و در اینجا نیز مایکروسافت خواهد شد برای اولین بار در صورت موجود بودن انتخاب است. بنابراین Apertium، پس از آن مایکروسافت، پس از آن گوگل - این ترتیب پیش فرض برای ترجمه است اگر همه ارائه دهندگان پیکربندی. شما می توانید این دستور را تغییر دهید اگر شما در یک فایل پیکربندی می خواهم، اما آن توصیه نمی شود.

اگر شما هر گونه سؤال لطفا فقط بپرسید.

tavenger5
03-10-12, 21:23
تشکر - من فقط آخرین نسخه را دانلود کردم و چیزهای جدید مایکروسافت کار. متاسفانه من می توانید 2 میلیون کاراکتر در حدود (ویرایش) 30 دقیقه استفاده کنید. اوه!

tavenger5
03-10-12, 21:39
همچنین، من ترجمه ام در حدود 500K کاراکتر یک روز از طریق گوگل تقریبا به مدت یک سال در حال حاضر. این پول زیادی هزینه متاسفانه.

basketmen
04-10-12, 05:01
همچنین، من ترجمه ام در حدود 500K کاراکتر یک روز از طریق گوگل تقریبا به مدت یک سال در حال حاضر. این پول زیادی هزینه متاسفانه.

وای، شما به طور جدی؟
365 روز * 10 دلار (500K کاراکتر perday) = $ 3،650

شما باید در انجمن بسیار بزرگ است که بیش از 3،650 دلار / سال، به دست آورده و بسیاری از پست ترجمه
فروم یا متوسط و کش علم و تکنولوژی سیاسی در راه حق، بررسی موضوع من بیش از حد ، همیشه نسخه پشتیبان تهیه کرده و با خطر خود، به سلامتی

Marcin Kalak
04-10-12, 19:19
هزینه ها در گوگل و مایکروسافت وابسته هستند، اما شما می توانید مقدار متن فرستاده شده برای ترجمه را کاهش دهد.
برای کاهش هزینه های خود را پرداخت ترجمه لطفا اینجا را ببینید (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post10411).
آخرین نسخه علم و تکنولوژی سیاسی یک گزینه جدید است که باعث کاهش هزینه ترجمه: تعداد ترجمه نکنید. > علم و تکنولوژی سیاسی - -> گزینه های ترجمه شده شما این گزینه در ادمین سی پی پیدا کنید.
همچنین مطمئن شوید که شما باید کش مجموعه خوب تمیز.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1