PDA

مشاهده نسخه کامل : حل پست های خالی

DirtRider
09-04-12, 09:41
من زمانی که من هیچ ترجمه در اختیار من فقط یک پست خالی از یک عضو استفاده از آن است. این زمانی است که من "نمایش متن اصلی برای کاربر" مجموعه را به نشان می دهد.: اشتباه گرفته:

r.dziadusz
10-04-12, 22:41
من آن را در بررسی می کند. همچنین لطفا به من بگویید اگر "نمایش متن اصلی برای کاربر" که ارسال خالی به نظر می رسد؟
همچنین توجه داشته باشید که می توان آن را coused اما ارائه دهنده اشتباه راز / ID / API کلید

DirtRider
11-04-12, 05:37
خب اگر من باید متن را نشان می دهد اصلی برای مجموعه کاربر را بر روی بله، متن اصلی را نشان می دهد. این چیزی است که پس از آن شما یک پست در یک موضوع است که به زبان انگلیسی و از آن نادیده گرفته می شود. کلید API به نظر می رسد به کار هنگامی که ارائه دهندگان ترجمه در دسترس هستند.

DirtRider
11-04-12, 07:11
خوب در مورد آن نگران نباشید هیچ بیشتر با مشکلات مداوم من با این تغییر که در حال حاضر آن را حذف ضایعات از پول این یکی معلوم شده است که: (

vBET
11-04-12, 15:22
همانطور که شما نقل قول این ارسال در یک پاسخ در این موضوع بسیار - کارکنان ما در حال بررسی این موضوع است.

r.dziadusz
11-04-12, 15:47
من می توانم این موضوع را در فروم تست من تکثیر نمی شود. آیا می توانید لطفا به من آدرس با مثال است که در آن "خالی" پست وجود دارد را نشان می دهد، و اگر دسترسی شما به من ارسال شده است هنوز هم workig من می خواهم به بررسی آن را در محل

DirtRider
11-04-12, 18:54
با عرض پوزش من می توانید به عنوان من از این وزارت دفاع از سایت حذف در حال حاضر آن را به عنوان به ما مسائل بیش از حد بسیاری از.

1. پست های خالی در هنگام ارائه دهنده ترجمه در دسترس نیست (تنظیم به متن اصلی را نشان می دهد)
2. ارسال به زبان های دیگر علاوه بر این پیش فرض که ارائه دهنده ترجمه در دسترس نیست (تنظیمات نمایش متن اصلی) این سردرگمی ایجاد می شود به عنوان اعضای انگلیسی می تواند ارسال را درک نمی کنند و آنها را به چشم پوشی از.
3. انجمن کاهش حق را هنگامی که ارائه دهنده ترجمه در دسترس نبود، از اعضای انجمن شکایت کرده است که آن را در این سرعت کم بود قابل قبول نیست.

r.dziadusz
12-04-12, 17:14
همانطور که گفتم من می توانم این موضوع را دوباره تکرار نیست بنابراین اگر شما علم و تکنولوژی سیاسی نصب و بنابراین شما نمی توانید این خطا در "عمل" به من نشان می دهد آن است که غیر ممکن است برای من برای بررسی آنچه رفت را اشتباه.
لطفا به من اجازه می دهد تا آن را در FTP خود را چک کنید.

m_jankowski
19-06-12, 21:23
هیچ پاسخ بنابراین من نیاز به بستن در این موضوع. اگر شما سوالات بیشتری در مورد این موضوع من به آن راه دیگر لطفا یکی از جدید باز شود.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1