PDA

مشاهده نسخه کامل : حل فعال تصدی کار نمی کند

Andreasmax
06-04-12, 09:18
علم و تکنولوژی سیاسی در انجمن کار نمی کند.
آیا ممکن است که علم و تکنولوژی سیاسی با این نسخهها کار با vBCMS؟
علم و تکنولوژی سیاسی => اصلی دریافت می کنم خطا: مقصد از این انجمن خود را با "/" شروع
انجمن در fifaplanet.de /
نسخه رایگان را از علم و تکنولوژی سیاسی کار کرده است

r.dziadusz
06-04-12, 20:59
این اشکال از علم و تکنولوژی سیاسی شناخته شده است - ما آن را اداره کند، و آن را ثابت در realase بعدی
فقط آن را ترک کند و یا ویرایش فایل های:
شامل / vbenterprisetranslator_functions_formverify.php
پیدا کردن

forum root -> includes -> vbenterprisetranslator_functions_formverify.php

در تابع
vbet_check_forumdirectory
یافتن پست های بیشتر خط

$text = '';

و قبل از آن را قرار داده:

if ($dummy == ""){
return true;
}

لطفا توجه داشته باشید آن است که چرا علم و تکنولوژی سیاسی کار نیست - آن است که تنها هشدار است.
در حالی که در حال تغییر صفحه می توانید هشدار دهنده را مشاهده کنید:

set_time_limit () به دلایل امنیتی غیر فعال شده است ...
شما می توانید eather از ارائه دهنده خود را برای فعال کردن و یا PM من پس از دریافت فایل و دسترسی FTP، بنابراین من می تواند بررسی آن را در محل

Andreasmax
09-04-12, 13:52
شما باید یک PM

r.dziadusz
11-04-12, 16:46
با علم و تکنولوژی سیاسی seting در حال حاضر به نظر می رسد کار خوب است. فقط لطفا توجه داشته باشید که "قدیمی" Microsft ترجمه API (که استفاده می کنید) بسته است، به طوری که شما تنها با استفاده از API ترجمه Apertium است که متفاوت است محدودیت های کوچک است. لطفا در نظر بگیرید با استفاده از مایکروسافت ترجمه API لاجوردی - که دارای اشتراک رایگان (2M کاراکتر).

r.dziadusz
14-04-12, 16:45
آیا شما هنوز هم نیاز به هر گونه کمک با این موضوع؟ اگر نه من به علامت آن را حل

m_jankowski
18-06-12, 23:19
بدون پاسخ، آن را حل کرد، لطفا سوال خواهد شد و من این موضوع را دوباره باز.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1