PDA

مشاهده نسخه کامل : حل فعال تصدی V4.4.6 ایجاد گروهها.

hmspain
20-02-12, 20:12
من در حال اجرا اصلی 3.8.6 با استفاده از یک پوست سفارشی. تنها افزودنی هستند که زندگی می کنند عبارتند از:

AME - رسانه های خودکار Embeder
اطلاعیه موضوع جدید
ارسال تشکر کرده اند از شما هک
صفحه اصلی وبلاگ
و خود ما را تایید Webkey اضافه کردن در

من به دقت به دنبال دستورالعمل های نصب برای V4.4.6 ساخته شده و آن را به نقطه ای که من نیاز به آن را پیکربندی کنید. این سیستم استفاده می شود که علم و تکنولوژی سیاسی بر روی آن با موفقیت است، اما من تا به حال به آن را پس از مواجهه با این مشکل گروه کاربری چندگانه حذف شده است. کاربران پس از نصب، شروع به شکایت می کنند که این سیستم پایین ... پیغام خطا (با عرض پوزش، من آن را ندارید)، با اشاره به vBET، بنابراین من علم و تکنولوژی سیاسی بدانند من می خواهم مراحل پیکربندی و پایان آن را دوباره فعال را غیرفعال شده است.

در این نقطه، متوجه شدم که گروههای اضافی بر روی سیستم من، یکی برای هر زبان ایجاد شد. WHA؟

من باید چیزی گم شده است. آخرین باری که من سعی کردم به روز رسانی علم و تکنولوژی سیاسی، من به همان شماره کاربری های متعدد زد. شده است در چند ماه از سال علم و تکنولوژی سیاسی مشغول به کار بر روی سیستم من شده است. من باید با شما قرارداد برای آن را نصب کنید، یا من گم شده چیزی؟

من آن را از سیستم حذف شده است، همه چیز دوباره در حال اجرا خوب (albiet بدون علم و تکنولوژی سیاسی).

r.dziadusz
21-02-12, 01:31
در این نقطه، متوجه شدم که گروههای اضافی بر روی سیستم من، یکی برای هر زبان ایجاد شد. WHA؟

اگر آنها را در آرایه در SQL خود را جدا نیست، و اگر آن است که فقط یکی برای هر زبان آن را خوب است. علم و تکنولوژی سیاسی آن را ایجاد به منظور کاربران گروه در همان زبان پیش فرض است. همچنین اگر شما هر گونه مسائل در طول ترجمه شما من خوشحال خواهد شد که برای کمک به شما و پاسخ به هر سوال

hmspain
21-02-12, 17:49
اگر آنها را در آرایه در SQL خود را جدا نیست، و اگر آن است که فقط یکی برای هر زبان آن را خوب است. علم و تکنولوژی سیاسی آن را ایجاد به منظور کاربران گروه در همان زبان پیش فرض است. همچنین اگر شما هر گونه مسائل در طول ترجمه شما من خوشحال خواهد شد که برای کمک به شما و پاسخ به هر سوال

یکی از بخشها را برای هر زبان ایجاد شده است (این چیزی است که افزودن 50 گروههای خنک است نیست؟)؛ من هیچ نظری ندارم آنچه یک آرایه در SQL جدا است؛ با عرض پوزش! وقتی که من برای اولین بار علم و تکنولوژی سیاسی بیش از یک سال پیش نصب شده است، این اتفاق رخ نداد. علم و تکنولوژی سیاسی به نصب و کاملا مشغول به کار شده است. در حال حاضر من با داشتن شیطان از زمان گرفتن آن را به عقب بر روی سیستم :-).

r.dziadusz
22-02-12, 20:38
در ادمین سی پی خود را -> usegroup شبیه به این:
زبان: آلبانیایی؟
مثل من گفت: در حال حاضر علم و تکنولوژی سیاسی ایجاد گروه کاربر را از هم جدا. اگر انجمن خود را آهسته تر می توان آن را با چیزهای دیگر coused، همچنین، لطفا خواندن این پست:
کلیک کنید (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html)

hmspain
22-02-12, 20:59
در ادمین سی پی خود را -> نگاه usegroup مثل این:؟
مثل من گفت: در حال حاضر علم و تکنولوژی سیاسی ایجاد گروه کاربر را از هم جدا. اگر انجمن خود را آهسته تر می توان آن را با چیزهای دیگر coused، همچنین، لطفا خواندن این پست:
کلیک کنید (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html)

بنابراین، اگر انجمن پشتیبانی از 50 زبان، من می توانم انتظار برای دیدن * 50 * گروههای اضافی ایجاد شده؟

r.dziadusz
22-02-12, 21:38
بله می توانید، اما محصول کار ما را سریعتر ساخته شد.

hmspain
22-02-12, 22:45
بله می توانید، اما محصول کار ما را سریعتر ساخته شد.

بنابراین شما 50 گروههای + در انجمن علم و تکنولوژی سیاسی اجرای سریع تر؟ اما من می توانم آنها را حذف و ببینید که علم و تکنولوژی سیاسی اجرای کمی آهسته؟؟ ... و همه آنها فقط گرفتن دوباره ایجاد شده در طول روز رسانی بعدی؟؟

r.dziadusz
23-02-12, 22:13
بله از آن خواهد شد در هر بروز رسانی recreateed.
همچنین شما می توانید سعی کنید به حذف همه آنها، اما شما نیاز به غیر فعال کردن این پلاگین: userdata_presave و اگر شما می خواهید به حذف علم و تکنولوژی سیاسی شما تغییر اضافی در nedd:

شامل \\ vbenterprisetranslator_functions_usergroups.php

یافتن خط:

vbet_removeDefaultLanguageGroups تابع () {
و حذف تمامی مطالب این تابع

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1