PDA

مشاهده نسخه کامل : رد متن های اعتباری و عواملی مانند بایگانی

Michael
05-01-10, 09:52
بایگانی اعتبارات و عواملی دارد ارائه می دهد به همه مشتریان خود ، من خیلی دوست دارم به دیدن این کار را برای فعال تصدی. بسیاری از مردم مانند حفظ آب پیوند دارند آن را به سایت های دیگر دادن نیست و کاهش ارزش خود ، اعتبار متن را ترک هنوز هم اجازه می دهد تا مردم را به پیدا کردن فعال تصدی اگر آنها خواست برای خرید. لطفا این کار را به عنوان یک گزینه همان عنوان باشد.

vBET
05-01-10, 17:30
آن را در حال حاضر همان در باشد -- شما می توانید مجوز تجاری رایگان و خرید و سپس لینک حذف خواهد شد.

Michael
05-01-10, 17:56
باشد ارائه این برای کسانی که بدون نام تجاری رایگان.

باشد کپی رایت ارتباط دارد و کپی رایت می باشد و عواملی دارد.

آزاد برند حذف کامل متن و پیوند است.

Michael
06-01-10, 17:51
تغییر یا بدون ارتباط باشد کپی رایت و مقررات -- انجمن تخصصی کینگ دانلود (http://www.vbseo.com/f2/changing-un-linking-your-vbseo-copyright-notice-17565/) اینجا را ببینید :)

vBET
07-01-10, 15:19
اول وجود دارد پست :

// ****** COPYRIGHT NOTICE ******
// As per the License Agreement (www.crawlability.com/vbseo/license/), you may NOT remove (or modify) the
// copyright notice. Select one of the copyright notices to be displayed in ALL pages enhanced by vBSEO:

Michael
07-01-10, 17:48
آره اما
انتخاب یکی از اعلامیه کپی رایت باید در تمام صفحات افزایش یافته توسط سرورهای نمایش داده شده : اجازه می دهد تا یا عواملی دارد یا مرتبط بدون نام تجاری رایگان :)

vBET
08-01-10, 12:09
بله -- من فقط این نسخه رایگان برای کد vB 4 شاهد + بایگانی 3.5 ، بنابراین شما حق -- آنها را برای چنین چیزی اجازه می دهد. و شاید ما نیز برای آن در آینده استفاده می شود. در این لحظه است که "کمی" تفاوت بین اندازه سازمان ما است و قابل مشاهده در صنعت ، و آنها وجود دارد.)

cosy
09-01-10, 14:25
شما باید nofollow اضافه کردن به پیوند اعتباری

Michael
09-01-10, 14:28
بچه ها با تشکر خیلی خوب. من هنوز هم می خواهم به دیدن این کار را در آینده به عنوان فعال تصدی رشد می کند :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1