PDA

مشاهده نسخه کامل : رد انتخاب پرچم برای زبان انگلیسی

furnivat
20-10-11, 01:16
من اجرای یک انجمن به زبان انگلیسی است. 90 درصد از کاربران انجمن از ایالات متحده آمریکا هستند. من می خواهم به این گزینه را انتخاب کنید پرچم ایالات متحده آمریکا به عنوان پیش فرض انگلیسی (در حال حاضر آن است که UK "اتحادیه جک" پرچم). من متاسفم برای این بپرسید چون من در واقع خودم انگلیسی است، اما من باید به کاربران من چه می خواهند! در حال حاضر من به صورت دستی ویرایش، تصویر GIF all_flags.gif به جای پرچم بریتانیا با پرچم ایالات متحده آمریکا است.

vBET
20-10-11, 11:54
دفترچه راهنما نسخه خوب است. همانطور که ما فرض کنید شما لازم نیست دیگر آن را تغییر دهید. همچنین از دیگر کاربران زمانی که نیاز دارید آن را یک بار تنظیم و ترک آن است. بنابراین از نقطه نظر عملکرد بهتر است برای ویرایش تصویر به جای استفاده از گزینه های اضافی اجازه می دهد تا مجموعه ای هر پرچم. در چنین مواردی، ما نمی باشد قادر به استفاده از CSS جن - در حال حاضر تنها یک درخواست می شود تمامی پرچم. بدون CSS جن از آن خواهد شد به یک درخواست در هر یک پرچم = 53 درخواست است. همچنین تصاویر تغییرات بسیار نادر در علم و تکنولوژی سیاسی بنابراین اساسا شما در حال حاضر راه حل است.

ما درک می کنیم نیاز شما، با در نظر گرفتن که این عملکرد و تجزیه است که راه حل آسان برای این وجود دارد (فقط ویرایش تصویر) ما فکر می کنیم ما نمی خواهد برای آن است.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1