PDA

مشاهده نسخه کامل : حل بتا عنوان موضوع موضوع ترجمه

Simon Lloyd
18-10-11, 19:34
سلام به همه، من با استفاده از بتا و پیدا کردن که عناوین threa به نظر نمی رسد به transalting در همه جا نگاهی به اینجا کد انجمن کیج (http://www.thecodecage.com/forumz/search.php؟searchid=52276 ) (کارکنان علم و تکنولوژی سیاسی جزئیات ورود به سیستم) به عنوان نشان داده شده به عنوان "redondeo است restar" موضوع است که در اینجا Redondeo آل restar (http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft-excel-miscellaneous/211614-redondeo-al-restar . HTML) و در موضوع واقعی عنوان ترجمه در تالار گفتگو آن ترجمه شد، اما زمانی که من دیده موضوع بعد هیچ یک از آن ترجمه شده؟؟ پاک کننده کش من خاموش (طبق تنظیمات طیور). من متوجه شدم که کش و استفاده از من به نظر نمی رسد در حال رشد از آنجایی که من کش تمیز کردن خاموش تبدیل شده است.

آیا کسی می تواند کمک کند؟، من در حال حاضر صرف 200 $ با استفاده از گوگل API V2 و من می خواهم اطمینان حاصل شود تمام نتایج ترجمه شده را نگه می دارم.

vBET
18-10-11, 20:09
سلام. وقتی که من آیش لینک برای اولین بار خود را می بینم:

با عرض پوزش -- نه مسابقات. لطفا سعی کنید از عبارات مختلف.
لطفا عنوان مثال که ما می توانیم چک - لطفا بگوید چه معیارهایی جستجو باید مورد استفاده قرار گیرد.

لطفا توجه داشته باشید که خاموش کردن تمیز کردن کش استفاده از کش را روشن نکنید. لطفا مطمئن شوید که شما را در کش برای همه زبان ها تبدیل شده است.

اگر شما آن را چک به عنوان یک مهمان و سپس آن را می تواند توسط کش مهمان ایجاد می شود (آن را در طول جستجو ترجمه شد، اما کش مهمان عزیز هنوز نسخه تولید شده بود که ارائه دهنده در دسترس نبود).

r.dziadusz
18-10-11, 20:13
سلام
در ابتدا لطفا بگویید که اگر شما در حال استفاده از تمام API، یعنی اگر شما در رسیدن به محدودیت های خود را در تمام ترجمه، داده ها خواهد ماند ترجمه نشده تا ترجمه دوباره در دسترس خواهد بود.
لطفا نیز عکسبرداری خود را برای ذخیره سازی را چک کنید، اگر شما در گوگل API V1 با استفاده از شما حتی می توانید آن را خاموش (0 = غیر فعال کردن)! بنابراین حافظه نهان را حذف نمی شود

ادمین سی پی -> علم و تکنولوژی سیاسی کش -> کش پایگاه داده -> زمان کش به زندگی (TTL)
علاوه بر این من می توانید ببینید که ترجمه شما کار نمی کند و در همه حال، لطفا اگر محدودیت های خود را به شما در رسیدن به با استفاده از این http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html آزمون # post1728
همچنین اطمینان حاصل کنید اگر شما آپلود تمامی فایل های مورد نیاز (همچنین این از آپلود یک بار پوشه)
در عین حال من سعی خواهد کرد تا با "dissaperaing" ترجمه تکثیر

Simon Lloyd
18-10-11, 20:39
هی مرد لینک firts تمام شده است آن را به عنوان "ارسال های جدید اعضای" اما دومین مایکل نیست که شما مدیر دسترسی (به یاد داشته باشید من به شما pm'd) می تواند تنظیمات من شما را چک کرده و برای علم و تکنولوژی سیاسی؟ من مطمئن هستم که آنها صحیح هستند.

@ r.dziadusz من با استفاده از گوگل API V2 اما مایکل می توانید تنظیمات خود را چک کنید تا بهترین ها را از تمام دنیا (دنیای شخصی ودنیای هنری) را اجرامی کنید. من در بازدید از این موضوع و آن را از اسپانیایی به انگلیسی ترجمه شد، زمانی که من دوباره آن ترجمه نشده است، قطعا اگر آن را یک بار برای من ترجمه شد و سپس آن را همیشه باید ترجمه شود؟ من تمام فایل های آپلود شده، دوباره مایکل دسترسی به FTP و می تواند این :) چک

vBET
19-10-11, 16:18
سلام. من فقط به CP مدیریت خود را رفت و برای بررسی پیکربندی علم و تکنولوژی سیاسی که از شما خواسته است، اما حساب شما ایجاد شده است دسترسی کافی نیست. من قادر به دیدن گزینه های علم و تکنولوژی سیاسی من فقط دیدن منوها علم و تکنولوژی سیاسی نیست.

درباره لینک 2 - که ترجمه باید استفاده کنم برای دیدن شماره؟ همچنین من نیاز به دسترسی مدیر CP، بنابراین من قادر خواهد بود برای بررسی می کند ترجمه در دسترس هستند در زمانی که من آن را بررسی خواهد کرد.

Simon Lloyd
19-10-11, 19:48
مایکل، با عرض پوزش در مورد :) مجوز آنها هستند همه را در حال حاضر! این دور موضوع به تفریق / Redondeo آل restar (http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft-excel-miscellaneous/211614-redondeo-al-restar.html) ترجمه از اسپانیایی به انگلیسی برای من، اما زمانی که من revisted این موضوع به زبان اسپانیایی - ترجمه رفته بود؟ - پس من حدس می زنم آن را به زبان انگلیسی ؛)

vBET
20-10-11, 12:30
من قصد دارم در حال حاضر وجود دارد. با عرض پوزش برای تاخیر - دیروز ما تا به حال نسخه جدید است.

Simon Lloyd
20-10-11, 12:40
آیا مایکل نگران نباشید، من می دانم که شما مشغول هستند!

vBET
20-10-11, 12:48
سلام من فقط آن را بررسی و آن را OK. این است آنچه که من انجام داد.
1. من به این صفحه را با موضوع رفت و من می دانم که به آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد (که در واقع به زبان اسپانیایی ترجمه شد)
2. من به CP مدیریت و تنظیمات چک رفت (من در کش برای همه جداول تبدیل - شما تا به حال برخی از معلول)
3. من چک وجود دارد در دسترس ارائه دهندگان - در حال حاضر غیر فعال شد
4. من را فعال کنید مایکروسافت ترجمه API امیدوار است که محدود است دوباره در دسترس
5. من تازه صفحه و دیدم که ترجمه ها - اسپانیایی ترجمه شد
6. من از کار افتاده مایکروسافت دستی تا مطمئن شوید که دیگر درخواست ترجمه نمی شود ارسال
7. من تازه صفحه و دیدم که ترجمه ها هنوز در دسترس است بدان معنی است که کسانی که تا به حال به از کش (تمام ارائه دهندگان غیر فعال) در نظر گرفته شود

پس از آن OK در حال حاضر. من نمی دانم که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد قبل. شاید این پست ویرایش شد (متن جدید = ترجمه) - نمی توانم بگویم من آن بود که ویرایش شده توسط شما (اضافه ترجمه کتابچه راهنمای کاربر)، بنابراین من نمی دانم آزمون اسپانیایی نیز ویرایش.
یکی دیگر از سناریو آن است که می توان آن را تنها تا حدودی ترجمه - تا چند خط و ترجمه شد و پس از آن حد رسید. در چنین مواردی از آن را به حافظه نهان (در غیر این صورت کش شکسته خواهد شد، چرا که تنها بخشی ترجمه شد) رفت. بنابراین، هنگامی که شما دوباره آمد شما در حال حاضر رسیده بود حد و هیچ بخشی از نتایج ترجمه شده کش.
به هر حال اگر شما پیدا کردن آن دوباره اتفاق می افتد لطفا به ما اطلاع دهید و هیچ چیز را تغییر نمی وجود دارد - شاید ما یکی دیگر از نشانه کردم.

شما می توانید ترجمه کتابچه راهنمای کاربر حذف - آن است که دیگر مورد نیاز نیست.
همچنین - لطفا به انتشار آخرین به روز رسانی - آن را برای صف ارائه دهندگان بهینه سازی (کسانی که در دسترس خواهد بود بیشتر) و انبارهای نتایج ترجمه های RSS.

آیا شما نیاز به کمک بیشتر در اینجا؟ :)

Simon Lloyd
20-10-11, 14:27
مایکل، برای بررسی و تجزیه و تحلیل، من از کار افتاده بعضی از زبانها به عنوان من نمی خواهم برای رسیدن به محدودیت های من (پرداخت آزاد) سرعت بیش از حد برای زبان که من تصمیم گرفته اند را ترافیک کمی.

من را به آخرین امشب ارتقاء وقتی که من در خانه ام، شما می توانید این موضوع حل شده است به من نیازی نیست بیشتر کمک می کند در این زمان با این :) علامت

vBET
20-10-11, 20:18
بزرگ است. لذت بردن از علم و تکنولوژی سیاسی! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1