PDA

مشاهده نسخه کامل : حل پاسخ با Qoute کار متوقف شد

techanalyst
11-10-11, 20:55
اشتباه من آپاچی سیاههها، دسترسی خطا یا در غیر این صورت

پاسخ همراه با qoute، شما نگاه کنید به نقل قول و هنگامی که شما را نجات دهد به پست نقل قول از بین رفته است، بر همه چیز علم و تکنولوژی سیاسی ناتوان کار می کرد

vBET
11-10-11, 21:04
لطفا بگویید که دقیقا چگونه آنرا تکثیر کنید.
- چگونه می توانم به شما پاسخ (سریع یا پیشرفته یا موضوع برای غرفه است)؟
- آیا برای هر پیام و یا برای اتفاق خاص (لطفا آدرس به عنوان مثال دقیق پیام که در آن ما می توانیم آن را پس از پاسخ همراه با اعلان) (در این لحظه ما نیاز به برخی از مطالب که می دانیم آن را در فروم خود را می شکند)
- آیا این اتفاق می افتد زمانی که شما پاسخ در صفحه ترجمه شده و یا بر روی صفحه ترجمه نشده و یا غرفه؟

ما ابتدا آن را در فروم تست ما (در اینجا ما به روز رسانی نشده است به صفحه اصلی 4.1.7 ما هنوز در چک کردن بر روی عنوان مثال تست ما) تکثیر را امتحان کنید.

techanalyst
11-10-11, 21:07
فقط کلیک کنید، پاسخ همراه با اعلان، شما سپس یک بار آن وجود دارد و نه شما در آن پست، هیچ چیز ویژه ای

1) اینجا را کلیک کنید پاسخ با Qoute.
2) ذخیره
3) تنها پاسخ ذخیره شده است، نقل قول از دست رفته است

غیر فعال نیمی از پلاگین فکر آن دیگری بود، بدون تغییر، غیر فعال علم و تکنولوژی سیاسی و رونق کار

vBET
11-10-11, 21:17
لطفا همه سوالات مطرح شده تا ما قادر خواهد بود به تنظیم آن را دقیقا همان در انجمن تست ما. این صرفه جویی خواهد شد به ما شما ارسال جزئیات دسترسی خواهد بود اگر ما قادر به تولید آن را در انجمن تست ما است. در این لحظه شما فقط به 1 از 3 سوال پاسخ داده است.

techanalyst
11-10-11, 21:19
لطفا بگویید که دقیقا چگونه آنرا تکثیر کنید.
- چگونه می توانم به شما پاسخ (سریع یا پیشرفته یا موضوع برای غرفه است)؟
- آیا برای هر پیام و یا برای اتفاق خاص (لطفا آدرس به عنوان مثال دقیق پیام که در آن ما می توانیم آن را پس از پاسخ همراه با اعلان) (در این لحظه ما نیاز به برخی از مطالب که می دانیم آن را در فروم خود را می شکند)
- آیا این اتفاق می افتد زمانی که شما پاسخ در صفحه ترجمه شده و یا بر روی صفحه ترجمه نشده و یا غرفه؟

ما ابتدا آن را در فروم تست ما (در اینجا ما به روز رسانی نشده است به صفحه اصلی 4.1.7 ما هنوز در چک کردن بر روی عنوان مثال تست ما) تکثیر را امتحان کنید.

1) یا
2) من تا به حال برای غیر فعال کردن علم و تکنولوژی سیاسی در فروم من باعث به بسیاری از مسائل،: P به سادگی قرار دادن نقل قول وجود ندارد
3) 1 ترجمه کار نیست، اما با زبان را در نتیجه همان بود

r.dziadusz
12-10-11, 12:33
سلام من سعی کردم به تکثیر شماره thiss بر در انجمن من، و من همیشه به همه پیام ها (به نقل از و پاسخ)
آیا می توانید با ما اطلاعات بیشتری ارائه می - PM جزئیات acces و من آن را در محل

techanalyst
12-10-11, 13:20
میرم که منافع کل در این کار، خود را فقط سه روز است اما بد مجبور به پذیرش 200 + کاهش، بدون بازپرداخت گفته شد را از دست داد، شما باید پرسش و پاسخ شما "نه بازپرداخت" به روز رسانی

من نمی تونم ادامه به را انجمن پایین، و جایی که پلاگین شما می کند برای من (دوره) کار نیست، که من دارم تجربه رفتن نمی صدور اجازه شما به انجمن من رفتن، سطل زباله آن را دریافت کنید فقط پلاگین شما کار به شنیدن شما می گویند "ماست با این نسخهها کار با دیگران "، من می توانم خدمات ترجمه withlut زندگی می کنند، من نمیتونم بدون پلاگین های دیگر زندگی می کنند

بیمار به عقب آمد که کار می کند من به آن نیاز دارند تا پس از آن حذف نام کاربری و حساب و هر چیز دیگری، راه من به تحریک

vBET
12-10-11, 14:02
سلام. ما لازم نیست برای به روز رسانی FAQ آن است که پرسش های متداول نیست - سیاست در توافقنامه مجوز را پذیرفته است. من خود را 200 + از دست دادن را درک نمی کنند - نمی دانم دقیقا همان چیزی است که می توانم به شما، اما علم و تکنولوژی سیاسی انجمن خود را سقوط است که عملکردی و این تصمیم خود را برای شروع به کار در فروم واقعی بود. بیشتر از مشتریان انجام هر گونه مسائل با علم و تکنولوژی سیاسی خود را که دارد با کیفیت عالی (در این لحظه وجود ندارد هر گزارش اشکال است که باز است) ندارد. ما قادر علت شماره خود را بدون دسترسی به انجمن نیست - آن است که تجدید پذیر در انجمن تست ما نیست. لطفا توجه داشته باشید که هر مجموعه ای از پلاگین های مختلف و شاید از آن است که برخی از درگیری با وزارت دفاع دیگر، و یا چیزی اشتباه در هنگام نصب / پیکربندی. البته شاید اشکال علم و تکنولوژی سیاسی است، اما ما می توانیم آن را تایید نمی کند تا زمانی که ما قادر به آن را در محیط آزمایش ما تولید است.

هیچ کس از شما می خواهد را به انجمن خود را کاهش دهید - من درک می کنم که انجمن خود را در حال کار است و زمانی که علم و تکنولوژی سیاسی روشن است و شما ادعا می کنند که تنها مسئله وجود دارد با نقل قول بود که هنوز تایید نشده است، بنابراین ما نمی دانیم این گسل علم و تکنولوژی سیاسی است یا نه. همانطور که شما خود را در پلاگین خود را به موضوع دیگر شرح داده شده است کار را برای شما :) شما تایید شد. پس از اظهارات نادرست نوشتن نیست - علم و تکنولوژی سیاسی کار می کند و ترجمه از ترجمه ارائه دهندگان در فروم خود را نشان داده است. این شما و کارکنان ما (من شخصا) تایید شد. ما می دانیم که شما نا امید شده چون شما راه ادغام با ما انجمنهای را دوست ندارد - لطفا هنوز هم چوب به احکام که درست هستند. این است که توسط شما تایید شده است که علم و تکنولوژی سیاسی در حال کار بر روی انجمن شما.

امروز / فردا رادک این انجمن بسیار به اصلی 4.1.7 بروز رسانی - قابلی ندارد به سعی کنید موضوع خود را به تولید مثل اینجا. اگر شما الکترونیکی قادر به انجام این کار در اینجا نیز ما باید برای دریافت اطلاعات دسترسی به کار با شماره، چرا که این بدان معنی است که شماره خود را به vBET اما مربوط به محیط خاص خود (پیکربندی، دیگر از پلاگین های نصب اشتباه، ممکن است) است. همچنین سعی نکنید به پیش بینی آینده - شما می توانید آن را انجام ندهید. بنابراین لطفا فقط چوب به صدور جای نوشتن فانتزی در باره آنچه در آن خواهد بود - آن را به ارمغان می آورد ما هیچ جا. هیچ کس به شما گفت که برای غیر فعال کردن هر یک از پلاگین های شما - شما هیستریک و یا فقط در تلاش برای ایجاد سر و صدا (برای چه؟) است. من اعتقاد دارم که شما تا به حال برای شنیدن چیزی که می خواهم قبل از - شاید از تیم اصلی، شاید از تیم انجمنهای تخصصی، شاید جایی دیگر. اما شما آن را نمی شنوند. پس بدون اینکه داستان لطفا. لطفا چوب به این موضوع - هیچ کس نمی داند چه خواهد شد. شاید در واقع ما چیزی شبیه به آن را، به، اما به عنوان شما می توانید در بخش ادغام ما را ببینید ما به صرف مقدار زیادی از زمان ما برای کمک به کاربران با انجمن های دیگر و علم و تکنولوژی سیاسی.

پس بیا که اصلی 4.1.7 بر روی مورچه فروم ما لطفا سعی کنید موضوع خود را به تکثیر. در حال حاضر با توجه به دانش ما، علم و تکنولوژی سیاسی در حال کار خوب در اصلی 4.1.7 بر روی نمونه های تست ما. شما می توانید آن را به اتمام شخصا. پس از آن آثار کاربران ما به آن نیاز دارند - به درستی عمل می کند. ما واقعا خوشحال خواهد شد اگر شما مشکلات را در علم و تکنولوژی سیاسی و با لبخند، من این موضوع را به بخش گزارش اشکال حرکت می کند - از آنجا که این بدان معنی است که ما می توانیم علم و تکنولوژی سیاسی یک بار دیگر به کاربران خود را با کیفیت عالی را بهبود بخشد. بنابراین قابلی ندارد برای رفتن به عقب و ما این موضوع را نشان می دهد. ما قادر خواهد بود برای حل هر چیزی را بدون امکان تکثیر. اگر می توان آن را فقط در انجمن شما (هیچ کس ادعای او همان شماره و هرگز قبل از هر چیز مشابه اتفاق افتاده است) به تکثیر و سپس ما نیاز داریم که انجمن خود را به پیدا کردن ما چه در جریان است و وجود دارد هر مسئله ای در همه.

techanalyst
12-10-11, 14:30
به من اطلاعات را حذف و حذف هر بخشی از این چیز ها، فایل ها همه چیز کد بدون ایجاد هر گونه مسائل در انجمن من لطفا

گفتن مشتری آنها چه می خواهند، پیام رسانی فوری مشتری و به شما بگویم من چه من می خواهم

آیا من نیاز به قرار دادن که در 52 زبان؟

vBET
12-10-11, 15:22
سلام - لطفا نقطه ای که من تو را گفتم آنچه شما می خواهید - من نمی دانم آنچه شما به آن اشاره و آن را در حال حاضر تایید کرد که احکام مرگ و حبس ابد بدون هیچ گونه پوشش ساخته شده است، بنابراین من می خواهم به شما بپرسید شما چه می دقیقا در مورد نوشتن. در این موضوع بسیار "می خواهم" و "مشتری"، تنها در آخرین پست خود را. در حال حاضر من نمی دانم آنچه شما در مورد نوشتن.

حذف لطفا:
1. عزل توسط CP مدیر
2. حذف قوانین علم و تکنولوژی سیاسی از htaccess تغییر نام دهید اگر چنین اضافه شد
3. حذف تمام فایل های آپلود به FTP (آن است که به اندازه کافی برای از بین بردن فایل های ارسال شده به / شامل / XML از آن خواهد منو CP مدیریت خود را حتی پس از عزل تاثیر می گذارد، کل بقیه فقط باقی می ماند)

techanalyst
12-10-11, 15:37
حرفهای شما

و یک بار agian - شما لازم نیست همه شما کد پلاگین برای تغییر. آن را در حال حاضر گفته شد شما چندین بار - پس لطفا متوقف - شما چنین اطلاعاتی هرگز و این درست نیست. SP لطفا از نوشتن احکام نادرست را متوقف.

اما تو از من میپرسی به دستکاری کد انجمنهای تخصصی، آنچه در آن است، می توانم انجام من برای ایجاد تغییرات به کد یک پلاگین؟

techanalyst
12-10-11, 15:37
به من بگو که در آن من دروغ می گوید زمانی که من می گم (میدونم) که تو به من گفت که دستکاری کد است و شما به من نگفت به: P

techanalyst
12-10-11, 15:51
من می خواهم که برای دیدن این کار را دوست داشت، اما شما مرد راه برای برای مقابله با مشکل، من نمی خواهم که برای مقابله با یک شرکت است که نگرش شما

حذف هر آنچه را که من در زیر فایل های فشرده در بر داشت و کشته شدن شامل

من هر عقل و حق به بازپرداخت

1) به عنوان یک مشتری youve توهین به من به توقف هیچ کدام، من مقدار زیادی از پلاگین ها که من مسائل را نمی شود
2) به من گفت که برای انجام کاری، و سپس گفت: آن را انکار می کنید؟
3) به سادگی نمی خواهم به مقابله با شما در حال حاضر، دوره

قوانین حمایت از مشتریان از چیزهایی مثل این من درخواست وجود دارد و من باید حق درخواست، سرخوردگی نیز رفیق دلیل

vBET
12-10-11, 16:06
حرفهای شما

و یک بار agian - شما لازم نیست همه شما کد پلاگین برای تغییر. آن را در حال حاضر گفته شد شما چندین بار - پس لطفا متوقف - شما چنین اطلاعاتی هرگز و این درست نیست. SP لطفا از نوشتن احکام نادرست را متوقف.

اما تو از من میپرسی به دستکاری کد انجمنهای تخصصی، آنچه در آن است، می توانم انجام من برای ایجاد تغییرات به کد یک پلاگین؟

شما دارای 20 پلاگین است. شما را به تغییر کد در 1 خواسته شده بود. بله شما به تغییر کد انجمنهای تخصصی و خواسته شده بود. و بله - آن است که درست نیست که شما مجبور به تغییر کد در تمامی پلاگین های خود استفاده می کنید - شما نوشت: اظهارات نادرست است.

vBET
12-10-11, 16:26
به من بگو که در آن من دروغ می گوید زمانی که من می گم (میدونم) که تو به من گفت که دستکاری کد است و شما به من نگفت به: P

هیچ مشکل اول شما نوشته است:

من می توانم و نه خواهد تمام آن تغییرات را من را، همچنین ویکی طاق که من هستم رفتن نه به تغییر کد آن من استفاده، سلام فقط مزاحم، هنگامی که آنها را به روز رسانی خارج بیمار مجبور به انجام همان، با 20 + پلاگین ها ما فقط نمی تونم ادامه نشستن و شکستن سایت به صورت تست کار می کند یا نه
سپس ما به شما گفت که لازم نیست برای تغییر کد در همه پلاگین ها و بسیاری از پلاگین ها نیاز به هر کد تغییر ONR هر ادغام دیگر. بنابراین شما از قبل می دانستند که از آن خواهد شد لازم به تغییر همه پلاگین ها نیست، هنوز هم شما نوشت: اظهارات نادرست (احتمالا به ایجاد سر و صدا چون شما می خواهید به هر دلیلی برای refound withour ADK):

نیاز به نیاز به تغییر کد در برنامه ای که کار می کند، من باید نه کد، چه اتفاقی می افتد به دستکاری وقتی که من ارتقاء کسی و یا درخواست پچ برای که نرم افزار؟ من باید به عقب برگردید و انجام این مراحل، با تمام پلاگین های فعلی من من بدون نیاز به انجام هر یک از این.
ما به شما گفت دیگر آن است که نیازی به تغییر همه پلاگین ها، اما شما دوباره نوشت و شما آن را در راه بسیار مبهم و مبتذل بود (به همین دلیل است که پیام خود را حذف شد):

FOR ALL افزونه های فعلی من هنوز به دستکاری CODE OF پلاگین ها دیگر برای به دست آوردن آنها را
بنابراین ما آن را - آن را پاک کند به سختی. و شما می دانید که کاملا چیزی است که شما پس لطفا به ساخت هر تله با لبخند سعی نکنید چهره ما فقط به این دلیل حذف پیام مبتذل خود را. ما باید محتوای آن را (آن را ارسال کنم تا شما را در PM، بنابراین شما می توانید آن را دوباره در راه عادی ارسال - به یاد داشته باشید ...).

این برنامه به شما این است که اظهارات بدون هیچ گونه پوشش ساخته شده و سعی کنید به ساخت طوفان در یک لیوان آب را به استفاده از زور برای بازپرداخت زمانی که هیچ دلیلی برای بازپرداخت وجود ندارد. لطفا متوقف شود. همه این اظهارات نادرست در آینده حذف خواهد شد - ما هیچ وقت برای بازی در دنبال و پنهان. ما در اینجا به پشتیبانی از مشتریان بنابراین در حال حاضر - لطفا به من بگویید آیا شما نیاز به کمک بیشتر با این شماره؟ :)

techanalyst
12-10-11, 16:35
هیچ مشکل اول شما نوشته است:

سپس ما به شما گفت که لازم نیست برای تغییر کد در همه پلاگین ها و بسیاری از پلاگین ها نیاز به هر کد تغییر ONR هر ادغام دیگر. بنابراین شما از قبل می دانستند که از آن خواهد شد لازم به تغییر همه پلاگین ها نیست، هنوز هم شما نوشت: اظهارات نادرست (احتمالا به ایجاد سر و صدا چون شما می خواهید به هر دلیلی برای refound withour ADK):

ما به شما گفت دیگر آن است که نیازی به تغییر همه پلاگین ها، اما شما دوباره نوشت و شما آن را در راه بسیار مبهم و مبتذل بود (به همین دلیل است که پیام خود را حذف شد):

بنابراین ما آن را - آن را پاک کند به سختی. و شما می دانید که کاملا چیزی است که شما پس لطفا به ساخت هر تله با لبخند سعی نکنید چهره ما فقط به این دلیل حذف پیام مبتذل خود را. ما باید محتوای آن را (آن را ارسال کنم تا شما را در PM، بنابراین شما می توانید آن را دوباره در راه عادی ارسال - به یاد داشته باشید ...).

این برنامه به شما این است که اظهارات بدون هیچ گونه پوشش ساخته شده و سعی کنید به ساخت طوفان در یک لیوان آب را به استفاده از زور برای بازپرداخت زمانی که هیچ دلیلی برای بازپرداخت وجود ندارد. لطفا متوقف شود. همه این اظهارات نادرست در آینده حذف خواهد شد - ما هیچ وقت برای بازی در دنبال و پنهان. ما در اینجا به پشتیبانی از مشتریان بنابراین در حال حاضر - لطفا به من بگویید آیا شما نیاز به کمک بیشتر با این شماره؟ :)

شما توهین، دوره خود را کمک نمی کند

من می خواهم یک بازپرداخت، اصلا نرم افزار خود را می خواهم، مفید نیست، تحریک کننده مشتری را پشتیبانی نمی کند

شما همچنین می گفت که این کار به جز: P است که یکی از دو موضوع مهم بود، پاسخ همراه با اعلان مهم تر است به من از ترجمه، پس آن کار نمی کند اگر باعث آن شماره، شما را انکار حقایق ساده تحت اللفظی

1) به منظور در نظر گرفته شود چیزی برای کار، باید آن را بدون interupting عملیات های دیگر به او گفتند: اجزای کار - پاکسازی پلاگین شما ایجاد می شود interuptions
2) - من نیاز به فعال کردن این افزونه به آزمایش دوباره و دوباره، شکستن انجمن، توهین و یا تحریک کننده مشتری به هیچ

بازپرداخت، خود را کمک نیست و من اصلا به کمک شما، فقط می خواهم به خواندن نوشته های خود را باعث می شود من می خواهم به پرتاب از مانیتور من از یک پنجره

انگار راه را به درد و رنج زیادی برای این کار

vBET
12-10-11, 16:36
من می خواهم که برای دیدن این کار را دوست داشت، اما شما مرد راه برای برای مقابله با مشکل، من نمی خواهم که برای مقابله با یک شرکت است که نگرش شما

حذف هر آنچه را که من در زیر فایل های فشرده در بر داشت و کشته شدن شامل

من هر عقل و حق به بازپرداخت

1) به عنوان یک مشتری youve توهین به من به توقف هیچ کدام، من مقدار زیادی از پلاگین ها که من مسائل را نمی شود
2) به من گفت که برای انجام کاری، و سپس گفت: آن را انکار می کنید؟
3) به سادگی نمی خواهم به مقابله با شما در حال حاضر، دوره

قوانین حمایت از مشتریان از چیزهایی مثل این من درخواست وجود دارد و من باید حق درخواست، سرخوردگی نیز رفیق دلیل

هیچ دلیلی برای بازپرداخت وجود دارد:
1) توهین؟ آنچه که شما در حال نوشتن در مورد؟ همچنین شما برای مجوز علم و تکنولوژی سیاسی پرداخت می شود - حتی فرض کنید که شما آنچه در آن است با مجوز علم و تکنولوژی سیاسی توهین شد؟ در حال حاضر هیچ ایده چه چیزی شما را در حال نوشتن در مورد.
2) نیز هیچ ایده چه چیزی شما را در حال نوشتن در مورد. و باز هم آنچه در آن است که با مجوز علم و تکنولوژی سیاسی انجام دهد؟
. 3) شما لازم نیست که به - شما خریداری ژاکت شما لازم نیست که برای آمدن دوباره و دوباره به مغازه. شما خریداری مجوز علم و تکنولوژی سیاسی است و شما برای این پرداخت می شود. لطفا توجه داشته باشید که پشتیبانی رایگان است - بازپرداخت از هیچ چیز هیچ چیز است. شما برای پشتیبانی نمی پرداخت می شود. همچنین حتی شما را - آن است که تصمیم خود را به امتناع از پشتیبانی ما. آنچه در آن است با مجوز علم و تکنولوژی سیاسی؟

سرخوردگی هیچ دلیلی برای هیچ بازپرداخت است - ما در حال حاضر به شما گفته است که نقش ما اینجا این است که کار می کنند و به شما کمک کند با علم و تکنولوژی سیاسی و ما برای مربیگری در اینجا نیست، کار کردن با احساسات خود و نه هر گونه psychoanalyze. لطفا برای مسائل با احساسات خود به افراد مناسب. ما در اینجا برای مسائل با علم و تکنولوژی سیاسی. و همچنین دیگر - پشتیبانی رایگان است :) امتناع از پشتیبانی ما به شما می دهد حق ندارد به بازپرداخت است.

vBET
12-10-11, 16:46
شما توهین، دوره خود را کمک نمی کند

من می خواهم یک بازپرداخت، اصلا نرم افزار خود را می خواهم، مفید نیست، تحریک کننده مشتری را پشتیبانی نمی کند

شما همچنین می گفت که این کار به جز: P است که یکی از دو موضوع مهم بود، پاسخ همراه با اعلان مهم تر است به من از ترجمه، پس آن کار نمی کند اگر باعث آن شماره، شما را انکار حقایق ساده تحت اللفظی

1) به منظور در نظر گرفته شود چیزی برای کار، باید آن را بدون interupting عملیات های دیگر به او گفتند: اجزای کار - پاکسازی پلاگین شما ایجاد می شود interuptions
2) - من نیاز به فعال کردن این افزونه به آزمایش دوباره و دوباره، شکستن انجمن، توهین و یا تحریک کننده مشتری به هیچ

بازپرداخت، خود را کمک نیست و من اصلا به کمک شما، فقط می خواهم به خواندن نوشته های خود را باعث می شود من می خواهم به پرتاب از مانیتور من از یک پنجره

باز هم بگویید که دقیقا جایی که ما توهین به شما؟ لطفا به یاد داشته باشید که پیام خود را که به دلیل از vulgarisms حذف شد. ما در حال حاضر به شما گفت که اظهارات غلط حذف خواهد شد - اگر شما هیچ پوششی برای اظهارات خود را لطفا می توانم آن را نوشتن نیست و یا از آن خواهد شد پاک. ما پیام هر که ما توهین به شما تا زمانی که شما به حکم دقیق که در آن توهین به شما را قبول نمی کند.

هیچ کس انکار هر گونه حقایق است. واقعیت این است که شما به ما می گویند که شما باید موضوع را با نقل قول. واقعیت این است که ما در انجمن خود را به آن را هرگز نمی دیدم. واقعیت این است که ما ارائه می دهیم شما را با آن از همان ابتدا حمایت. واقعیت این است که ما قادر به تولید مثل نیست. حقیقت آن است که تایید نشده است آن است که موضوع علم و تکنولوژی سیاسی و یا شماره وجود دارد در همه.

لطفا توجه داشته باشید که پشتیبانی رایگان است و بازپرداخت برای چیزی که هزینه 0 0 است. همچنین شما در حال امتناع از پشتیبانی ما. همچنین شما لازم نیست به ادامه فعال کردن غیرفعال کردن پلاگین - شما می توانید با ما دسترسی به، شما می توانید بر روی نمونه های تست کار می کنند.

واقعیت این است که شما در حال نوشتن اظهارات نادرست و آن را در حال حاضر ثابت شده است. شما می خواهید باز پرداخت و شما در حال جیغ کشیدن تا ما برای بازپرداخت با استفاده از اظهارات نادرست مجبور. ما به شما این امکان را می دهد که برای آن ندارم. اقامت با حقایق و یا نوشتن هیچ چیز.

آیا شما نیاز به کمک بیشتر با این شماره؟ :)

techanalyst
12-10-11, 16:46
هیچ دلیلی برای بازپرداخت وجود دارد:
1) توهین؟ آنچه که شما در حال نوشتن در مورد؟ همچنین شما برای مجوز علم و تکنولوژی سیاسی پرداخت می شود - حتی فرض کنید که شما آنچه در آن است با مجوز علم و تکنولوژی سیاسی توهین شد؟ در حال حاضر هیچ ایده چه چیزی شما را در حال نوشتن در مورد.
2) نیز هیچ ایده چه چیزی شما را در حال نوشتن در مورد. و باز هم آنچه در آن است که با مجوز علم و تکنولوژی سیاسی انجام دهد؟
. 3) شما لازم نیست که به - شما خریداری ژاکت شما لازم نیست که برای آمدن دوباره و دوباره به مغازه. شما خریداری مجوز علم و تکنولوژی سیاسی است و شما برای این پرداخت می شود. لطفا توجه داشته باشید که پشتیبانی رایگان است - بازپرداخت از هیچ چیز هیچ چیز است. شما برای پشتیبانی نمی پرداخت می شود. همچنین حتی شما را - آن است که تصمیم خود را به امتناع از پشتیبانی ما. آنچه در آن است با مجوز علم و تکنولوژی سیاسی؟

سرخوردگی هیچ دلیلی برای هیچ بازپرداخت است - ما در حال حاضر به شما گفته است که نقش ما اینجا این است که کار می کنند و به شما کمک کند با علم و تکنولوژی سیاسی و ما برای مربیگری در اینجا نیست، کار کردن با احساسات خود و نه هر گونه psychoanalyze. لطفا برای مسائل با احساسات خود به افراد مناسب. ما در اینجا برای مسائل با علم و تکنولوژی سیاسی. و همچنین دیگر - پشتیبانی رایگان است :) امتناع از پشتیبانی ما به شما می دهد حق ندارد به بازپرداخت است.

1) پرسیدن اگر من حتی خواندن دستورالعمل، به من گفتن شما شخصی را هنگامی که شما انجام
2) من نمی تونم استفاده از دوره علم و تکنولوژی سیاسی باعث به بسیاری از مسائل، چرا که من می خواهم به استفاده از چیزی است که باعث می شود مشکل آن را حل؟
3) سپس به من چگونه به بازپرداخت در چیزی است که من می توانید استفاده کنید، چه بخشی اصلا شما در اینجا به طور جدی؟ شما نقض Paypals شرایط استفاده از خدمات، شما باید یک خط مشی بازپرداخت

علم و تکنولوژی سیاسی است برای من کار نمی دوره به همین دلیل است که آن را به شما نمی دریافت این، من دارم رفتن نه به شکستن روی سایت خودم تهیه کنم تا آن را به کار، من به باید باشد قادر به خرید یک افزونه نصب و بروید، آیا من نیاز به sacrice جوجه بعدی برای دریافت این کارگر

توهین

من می خواهم بازپرداخت چون آن کار نمی کند، من بیان دلیل من

می توانید آن را به کار من نیاز به برای دستکاری یک افزونه در حال حاضر کار، استرداد درخواست بیش از معتبر، حمایت از توهین و سودمند

من به پی پال، آسان سلام، به این دلیل که محصول کار نمی کند همانطور که انتظار می رود، حدس بزنید چه حکومت خود را در توافق خود را

باز هم خود را به درخواست من برای شکستن، بنابراین شما می توانید بازی

بدون نقل قول تنها پلاگین های دیگر که مشغول به کار بودند، چرا که من می خواهم تا از این طریق با شما بیشتر!

techanalyst
12-10-11, 16:51
هیچ کس انکار هر گونه حقایق است. واقعیت این است که شما به ما می گویند که شما باید موضوع را با نقل قول. واقعیت این است که ما در انجمن خود را به آن را هرگز نمی دیدم. واقعیت این است که ما ارائه می دهیم شما را با آن از همان ابتدا حمایت. واقعیت این است که ما قادر به تولید مثل نیست. حقیقت آن است که تایید نشده است آن است که موضوع علم و تکنولوژی سیاسی و یا شماره وجود دارد در همه.

مشکل علم و تکنولوژی سیاسی من غیر فعال کردن از بین می رود ساده، شکسته است مردی که شما به عنوان یک پرتو فولاد ضخیم را به صبر کنید و ببینید چه چیز دیگری می توانم

اگر من خرید یک ژاکت و آن را ظرف مدت 30 روز freys، من را به عقب و آنها هم به من بازپرداخت و یا چیز دیگری به من بدهید آن ساده است، شما باید چیزی به من ارائه، شما دوره نادان

گفت: شما این موضوع، در حال حاضر شما می خواهید دسترسی به پنل Admin در انجمن؟ چرا که من، نگرانی خود را فقط برای پلاگین خود را اهمیتی نمی دم اگر آن را بر روی یک سایت وانیلی کار می کند، آن را در معدن کار نمی کند، من آن را با نیت و درک آن را خریده، اما آن را نمی کند

techanalyst
12-10-11, 16:52
من به دلیل خودداری از شکستن انجمن ها، پشتیبانی: P حقایق راست

vBET
12-10-11, 17:00
1) این مهم است که روشن می کند ادغام مناسب به خصوص که هنگامی که اظهارات کاربر نشان می دهد که آن را نمی شد ساخته شده بود - آن را توهین به این سوال تایید علل احتمالی از مسائل است. ما بیانیه ای ساخته شده است و پس از آن گفت که ما از اظهارات.
2) در این لحظه که شما در باز کردن تنها یک شماره است که تا کنون تایید نمی کند آن را در همه وجود دارد و نه آن را مسئله علم و تکنولوژی سیاسی، دلیل این که شما حاضر به آن را نشان می دهد. زودتر شما تا به حال باز یکی دیگر از مسائلی است که با ادغام اشتباه باعث شد، به طوری که آن را با علم و تکنولوژی سیاسی اما اشتباه بشر / پیکربندی اشتباه بوده است. تا جایی که بسیاری از مسائل خود را؟ اشکالات دلیلی برای بازپرداخت - خواندن توافقنامه مجوز. اشکالات را حل کند ما اگر کسانی وجود دارد. در این لحظه وجود ندارد هر گزارش اشکال باز است.
3) شما می توانید با استفاده از علم و تکنولوژی سیاسی - شما خودتان را تایید کرد که در حال کار است.

علم و تکنولوژی سیاسی در حال کار برای شما - شما تایید آن و کارکنان ما بیش از حد (من شخصا). شما می توانید، اما علم و تکنولوژی سیاسی نصب و پیکربندی آن را به درستی و اجرا. نصب / پیکربندی اشتباه دلیل برای بازپرداخت نمی باشد.

هیچ کس به شما توهین شده است. توقف آن است.

علم و تکنولوژی سیاسی در حال کار است. در این انجمن بسیار اثبات و بسیاری از مشتریان دیگر ما انجمن ها اثبات شده است. شما فقط به حال نصب / پیکربندی بد است و شما خود را تایید کرد که پس از انجام آن، مناسب آن را در فروم خود را مشغول به کار بود. تا جایی که نقطه نظر شما چیست؟ علم و تکنولوژی سیاسی در حال کار بر روی انجمن خود را - شما شخصا آن را تایید کرد.

البته شما می توانید گزارش - آن چیزی را عوض نمیکند. علم و تکنولوژی سیاسی در حال کار است، شما باید بدون هیچ دلیلی برای بازپرداخت در همه و شما فقط می خواهید برای شکستن توافق نامه حقوقی ما است. لطفا برای خواندن توافقنامه مجوز. تمام ویژگی های علم و تکنولوژی سیاسی در این انجمن شرح داده شده است و همه واقعی هستند.

techanalyst
12-10-11, 17:01
مجوز خریداری شده متعلق به نرم افزار است که باعث می شود برای پلاگین ها استفاده کنم

- اگر من به تو دسترسی داشته باشید شما برای دستکاری انجمنهای تخصصی و سلام راه حل نیست و من دارم پذیرش نیست که، انجمنهای تخصصی است و باعث صفر بر روی سایت خودم تهیه کنم

vBET
12-10-11, 17:02
من به دلیل خودداری از شکستن انجمن ها، پشتیبانی: P حقایق راست

شما خواسته شده بود هرگز به شکستن انجمن شما. لطفا به یاد داشته باشید که شما به سادگی می توانید به ما اجازه می دهد به شما با ارسال جزئیات دسترسی (ما شما را در مورد آن پرسید: در حال حاضر چند بار) حمایت کنید. همچنین شما می توانید در موارد تست کار می کنند.

آیا شما نیاز به کمک بیشتر در این موضوع؟ :)

techanalyst
12-10-11, 17:04
1) این مهم است که روشن می کند ادغام مناسب به خصوص که هنگامی که اظهارات کاربر نشان می دهد که آن را نمی شد ساخته شده بود - آن را توهین به این سوال تایید علل احتمالی از مسائل است. ما بیانیه ای ساخته شده است و پس از آن گفت که ما از اظهارات.
2) در این لحظه که شما در باز کردن تنها یک شماره است که تا کنون تایید نمی کند آن را در همه وجود دارد و نه آن را مسئله علم و تکنولوژی سیاسی، دلیل این که شما حاضر به آن را نشان می دهد. زودتر شما تا به حال باز یکی دیگر از مسائلی است که با ادغام اشتباه باعث شد، به طوری که آن را با علم و تکنولوژی سیاسی اما اشتباه بشر / پیکربندی اشتباه بوده است. تا جایی که بسیاری از مسائل خود را؟ اشکالات دلیلی برای بازپرداخت - خواندن توافقنامه مجوز. اشکالات را حل کند ما اگر کسانی وجود دارد. در این لحظه وجود ندارد هر گزارش اشکال باز است.
3) شما می توانید با استفاده از علم و تکنولوژی سیاسی - شما خودتان را تایید کرد که در حال کار است.

علم و تکنولوژی سیاسی در حال کار برای شما - شما تایید آن و کارکنان ما بیش از حد (من شخصا). شما می توانید، اما علم و تکنولوژی سیاسی نصب و پیکربندی آن را به درستی و اجرا. نصب / پیکربندی اشتباه دلیل برای بازپرداخت نمی باشد.

هیچ کس به شما توهین شده است. توقف آن است.

علم و تکنولوژی سیاسی در حال کار است. در این انجمن بسیار اثبات و بسیاری از مشتریان دیگر ما انجمن ها اثبات شده است. شما فقط به حال نصب / پیکربندی بد است و شما خود را تایید کرد که پس از انجام آن، مناسب آن را در فروم خود را مشغول به کار بود. تا جایی که نقطه نظر شما چیست؟ علم و تکنولوژی سیاسی در حال کار بر روی انجمن خود را - شما شخصا آن را تایید کرد.

البته شما می توانید گزارش - آن چیزی را عوض نمیکند. علم و تکنولوژی سیاسی در حال کار است، شما باید بدون هیچ دلیلی برای بازپرداخت در همه و شما فقط می خواهید برای شکستن توافق نامه حقوقی ما است. لطفا برای خواندن توافقنامه مجوز. تمام ویژگی های علم و تکنولوژی سیاسی در این انجمن شرح داده شده است و همه واقعی هستند.

1) ادغام، انتظار: کاهش از دستکاری کد، من یک مهندس، دستکاری کد جمله بندی ادغام حقیقی نیست "کدنویسی" تبلیغات کاذب خود را به بازار است که به عنوان ادغام
2) انسان نیست، من تا به حال به دوباره ارسال htaccess تغییر نام دهید من به سیستم شما به درستی کار نکند، و فایل htaccess خود را برای من کار نمی کند جایی که من با استفاده از خدمات تحویل محتوا
3) یک زبان ******************** .. جایی که من می گویم انجام بیش از یک کار کرده است؟ باز هم اینا هیچ کدوم کار نمی کند تنها یک تابع از 52 کار کرده است، hows که کار می کند، مرد خدای من

شما توهین شما به من گفت که برای دیدن یک درمانگر در واقع: P توهین سلام

دستکاری تنظیمات مقابل آن را ناشی از پلاگین های دیگری برای جلوگیری از کار، به عنوان مثال نشانه ها فیلم ها را نمایش دهد، vbnotifications بدون برگه دیگر خوب کوچک بودند 1/3rd صفحه کد زباله

پلاگین شما ایجاد می شود این مسائل

techanalyst
12-10-11, 17:06
شما خواسته شده بود هرگز به شکستن انجمن شما. لطفا به یاد داشته باشید که شما به سادگی می توانید به ما اجازه می دهد به شما با ارسال جزئیات دسترسی (ما شما را در مورد آن پرسید: در حال حاضر چند بار) حمایت کنید. همچنین شما می توانید در موارد تست کار می کنند.

فعال کردن علم و تکنولوژی سیاسی خواهد باعث انجمن تمام به داشته مسائل (از درخواست من برای فعال کردن پلاگین = انجمن را شکست گفت: شما شما بود بپرسید نه من به آن دوباره-را قادر می سازد؟) سلام NOT به عنوان مثال تنها، من اصلا می خواهم شما داشتن دسترسی زیرا من می دانم که شما دستکاری کد و من نمیخوام کد دستکاری، دستکاری کد به معنای ارتقاء افزونه انجمن و غیره تبدیل به یک کابوس

مطمئنا من می خواهم کمک می کند بدون نیاز به vBET را فعال کنید در انجمن، بدون دستکاری کد سلام کمک، دستکاری کد راهنما

vBET
12-10-11, 17:12
مشکل علم و تکنولوژی سیاسی من غیر فعال کردن از بین می رود ساده، شکسته است مردی که شما به عنوان یک پرتو فولاد ضخیم را به صبر کنید و ببینید چه چیز دیگری می توانم

اگر من خرید یک ژاکت و آن را ظرف مدت 30 روز freys، من را به عقب و آنها هم به من بازپرداخت و یا چیز دیگری به من بدهید آن ساده است، شما باید چیزی به من ارائه، شما دوره نادان

گفت: شما این موضوع، در حال حاضر شما می خواهید دسترسی به پنل Admin در انجمن؟ چرا که من، نگرانی خود را فقط برای پلاگین خود را اهمیتی نمی دم اگر آن را بر روی یک سایت وانیلی کار می کند، آن را در معدن کار نمی کند، من آن را با نیت و درک آن را خریده، اما آن را نمی کند

شما در حال حاضر کشف شد نوشتن جملات نادرست - ما نیاز به تایید می کند این موضوع در همه وجود دارد. همچنین می توان آن را در تضاد با پلاگین علم و تکنولوژی سیاسی نه چیز دیگر.
قانون لهستانی می دهد شما 30 روز سیاست است. من قوانین محلی خود را نمی دانم، اما من فکر می کنم آن است که سیاست های فروشگاه نه قانون، و حتی اگر آن قانون - شما مجوز در لهستان خریداری شده و شما آن را صادر به کشور خود. مجوز علم و تکنولوژی سیاسی تحت قانون لهستانی - واضح است که در توافقنامه مجوز. ما به شما حمایت و کار علم و تکنولوژی سیاسی - شما فقط آن را رد کرد و از آن است که تصمیم خود را. ما به بازپرداخت نیست چرا که کاربر تصمیم به خودداری از حمایت.

لطفا برای خواندن توافقنامه مجوز - هر گونه اشکالات بالقوه چیز طبیعی در هر چرخه حیات نرم افزار است و آن را برای بازپرداخت های پایه نیست. نیز آن است که تایید نمی کنند، شما را در هر گونه اشکال یا شماره - آن است که یکی از بیانیه های خود و آن را در حال حاضر که شما در حال نوشتن اظهارات نادرست تایید شد. اول - حتی اگر یک اشکال وجود دارد - اشکالات صحیح بدون بازپرداخت و شما که در توافقنامه مجوز به توافق برسند - شما قطعات احتمالا هر قرارداد مجوز نرم افزار. و عدم پشتیبانی برای کمک به با موضوع علم و تکنولوژی سیاسی / مشکلات بالقوه و نه دلیلی برای بازپرداخت است.

آیا شما نیاز به کمک بیشتر با شماره شما؟ :)

techanalyst
12-10-11, 17:15
سلام جمله غلط نیست، نقل قول با آن غیر فعال کار می کنند، دوم آن را قادر می سازد آنها را متوقف

زیبا تعمیر آن بدون دستکاری کد انجمن من و یا دیگر hows پلاگین

این یک اشکال نیست، نرم افزار خود را به بازی خوب نیست با استفاده از نرم افزار های دیگر، با توجه به نرم افزار های دیگر = 95٪ از این انجمن من یک پلاگین کم ارزش است

techanalyst
12-10-11, 17:18
همچنین می توان آن را در تضاد با پلاگین علم و تکنولوژی سیاسی نه چیز دیگر.

خوب آنها را با علم و تکنولوژی سیاسی خاموش کار می کنند: PI را قادر می سازد که آنها شکستن ************************************** ** فعال یا غیر فعال کردن Photopost نرم افزار، نشانه و غیره و غیره و غیره، به نقل از کار در هر دو صورت

vBET
12-10-11, 17:18
مجوز خریداری شده متعلق به نرم افزار است که باعث می شود برای پلاگین ها استفاده کنم

- اگر من به تو دسترسی داشته باشید شما برای دستکاری انجمنهای تخصصی و سلام راه حل نیست و من دارم پذیرش نیست که، انجمنهای تخصصی است و باعث صفر بر روی سایت خودم تهیه کنم

فناوری اطلاعات راه حل است - شما فقط آن را رد کرد. لطفا توجه داشته باشید که روش استاندارد حمایت از رسما ارسال گزارش موضوع به اصلی است که برای اولین بار به مورد تمام جزئیات دسترسی بپرسید. پس از آن هیچ چیز فوق العاده ای است - طبیعی است در این تجارت می باشد. شما امتناع است که این واقعیت و این دلیلی برای بازپرداخت نیست - آن است که تصمیم خود را. همچنین توجه داشته باشید که ما در حال تلاش برای تولید مثل شماره اول در فاضلاب تست ما لطفا. ما می توانیم این مسئله را تکثیر نمی شود. همچنین هیچ کس دیگری تا به این موضوع است. نیز آن است که تایید نشده است که این مسئله واقعا وجود دارد و ما باید آن را مورد توجه قرار گرفتن از شما در حال حاضر اظهارات نادرست در فروم ما نوشت.

techanalyst
12-10-11, 17:22
دستکاری LICNESE بخش سوم، فروخته شده و ساخته شده در ایالات متحده آمریکا: P چه حقی FIX خود را به دستکاری کد از شخص ثالث

است توافق با انجمنهای تخصصی و تصویب تغییرات شما را؟

خوب ساده من شما اطلاعات بدهد، خود را برای غیرفعال کردن پلاگین ها دیگر، شما رفتن به تغییر پیکربندی پلاگین و کد و سپس پلاگین ها دیگر سرزنش

DBTech و اصلی انجمنهای تخصصی و باری مدیر، هرگز به یک بار تغییر یک تنظیم در یکی دیگر از افزونه آنها را، هرگز، هرگز

بیمار فراهم ورود، اما شما فقط می توانید به پلاگین حق خود را هر چیز دیگری نیست، این است که سازگار

به معنی بدون تغییرات پیکربندی به VBulleting، انجمنهای تخصصی و یا هر پلاگین Draginbyte

vBET
12-10-11, 17:24
فعال کردن علم و تکنولوژی سیاسی خواهد باعث انجمن تمام به داشته مسائل (از درخواست من برای فعال کردن پلاگین = انجمن را شکست گفت: شما شما بود بپرسید نه من به آن دوباره-را قادر می سازد؟) سلام NOT به عنوان مثال تنها، من اصلا می خواهم شما داشتن دسترسی زیرا من می دانم که شما دستکاری کد و من نمیخوام کد دستکاری، دستکاری کد به معنای ارتقاء افزونه انجمن و غیره تبدیل به یک کابوس

مطمئنا من می خواهم کمک می کند بدون نیاز به vBET را فعال کنید در انجمن، بدون دستکاری کد سلام کمک، دستکاری کد راهنما

هیچ مسائل وجود دارد. ما در حال بحث در مورد یک پتانسیل ها و نه مضر (اجازه می دهد تا انجمن به کار) موضوع است. هیچ کس به شما گفت: "شکست انجمن". این بیانیه غلط است. مهم نیست که چه معادلات شما ساخته شده است - شما می توانید کلمات خود را به دهان کردن قرار نیست. این اتفاق نیفتاد - ما به شما گفت که هرگز برای شکستن انجمن شما.

اگر می خواهید بدون داشتن علم و تکنولوژی سیاسی فعال در فروم خود را پس از آن:
1. لطفا سعی کنید این موضوع را در فروم ما تولید مثل زمانی که ما به 4.1.7 به روز رسانی
2. باز کردن محیط آزمون خود را - فقط فایل های تکراری و پایگاه داده، تغییر یک تنظیم (URL انجمن) و انجام شده است.

ما در حال حاضر به شما غرفه آن نکات.

techanalyst
12-10-11, 17:28
ترک خود را از مسائل دیگر را به ارمغان آورد تا

طرفدار Photopost مسائل را با علم و تکنولوژی سیاسی فعال، نشانه، VBnotificaitons، VBDownloads کار متوقف می شود

آیا من واقعا نیاز به کسی که رفتن را از طریق تمام کسانی که دستکاری و کد را به کار علم و تکنولوژی سیاسی .... به طور جدی؟ جواب که، این کار پلاگین، تا زمانی که علم و تکنولوژی سیاسی فعال است، به طوری که اینا هیچ کدوم 20 - 30 پلاگین کار در صلح

vBET
12-10-11, 17:29
همچنین می توان آن را در تضاد با پلاگین علم و تکنولوژی سیاسی نه چیز دیگر.

خوب آنها را با علم و تکنولوژی سیاسی خاموش کار می کنند: PI را قادر می سازد که آنها شکستن ************************************** ** فعال یا غیر فعال کردن Photopost نرم افزار، نشانه و غیره و غیره و غیره، به نقل از کار در هر دو صورت

برای کشف تضاد شما را مجبور به:
1. برای تکثیر این موضوع با محیط طبیعی
2. غیرفعال کردن پلاگین ها دیگر - علم و تکنولوژی سیاسی را فعال کنید
3. سعی کنید موضوع دوباره به تکثیر کرد - اگر آن اتفاق می افتد نیست که این مسئله ناشی از درگیری با بعضی از پلاگین دیگر

لطفا توجه داشته باشید که در این مرحله ما باید به تایید این موضوع وجود دارد شخصا. بیانیه شما خواهد شد کافی نیست.

vBET
12-10-11, 17:31
سلام جمله غلط نیست، نقل قول با آن غیر فعال کار می کنند، دوم آن را قادر می سازد آنها را متوقف

زیبا تعمیر آن بدون دستکاری کد انجمن من و یا دیگر hows پلاگین

این یک اشکال نیست، نرم افزار خود را به بازی خوب نیست با استفاده از نرم افزار های دیگر، با توجه به نرم افزار های دیگر = 95٪ از این انجمن من یک پلاگین کم ارزش است

ما خوشحال خواهیم شد آن را برطرف کنید. ما هیچ تغییر کد دائم در تمام بدون اجازه شما انجام دهد. ما می توانیم سیاهههای مربوط خواهد شد که فقط برای IP خود و فقط برای زمان مورد نیاز برای پیدا کردن ما چه می گذرد، در تولید اضافه کنید. لطفا PM جزئیات دسترسی :)

techanalyst
12-10-11, 17:31
3. سعی کنید موضوع دوباره به تکثیر کرد - اگر آن اتفاق می افتد نیست که این مسئله ناشی از درگیری با بعضی از پلاگین دیگر

خوب بنابراین انجمن خواهد بود اعتباری شما مربوط است. پلاگین کار، انجمن پلاگین ها سنگین تر بودن از اهمیت شما، دوباره دکمه تعمیر یا راه حل

20 - 30 پلاگین = کار
20/30 پلاگین + علم و تکنولوژی سیاسی = کار نمی کند
علم و تکنولوژی سیاسی به خودی خود - کار ********** ...

دریافت افزودن تصویر علم و تکنولوژی سیاسی آن خراب شود، من نمیخوام به خاموش کردن انجمن ها و ویژگی برای یک

ارسال اشکال نیست نقص به نام ارسال محصول

techanalyst
12-10-11, 17:32
ما خوشحال خواهیم شد آن را برطرف کنید. ما هیچ تغییر کد دائم در تمام بدون اجازه شما انجام دهد. ما می توانیم سیاهههای مربوط خواهد شد که فقط برای IP خود و فقط برای زمان مورد نیاز برای پیدا کردن ما چه می گذرد، در تولید اضافه کنید. لطفا PM جزئیات دسترسی :)

هیچ یک از کدهای دوره تغییرات (موقت یا پرم) و بدون تغییرات در پیکربندی و یا گزینه اصلی، اژدها BYTE، M انجمنهای تخصصی و غیره، هیچ تغییر کد، گزینه، هیچ دستکاری و نه ناتوان از کسانی که پلاگین ها

vBET
12-10-11, 17:38
دستکاری LICNESE بخش سوم، فروخته شده و ساخته شده در ایالات متحده آمریکا: P چه حقی FIX خود را به دستکاری کد از شخص ثالث

است توافق با انجمنهای تخصصی و تصویب تغییرات شما را؟

خوب ساده من شما اطلاعات بدهد، خود را برای غیرفعال کردن پلاگین ها دیگر، شما رفتن به تغییر پیکربندی پلاگین و کد و سپس پلاگین ها دیگر سرزنش

DBTech و اصلی انجمنهای تخصصی و باری مدیر، هرگز به یک بار تغییر یک تنظیم در یکی دیگر از افزونه آنها را، هرگز، هرگز

بیمار فراهم ورود، اما شما فقط می توانید به پلاگین حق خود را هر چیز دیگری نیست، این است که سازگار

به معنی بدون تغییرات پیکربندی به VBulleting، انجمنهای تخصصی و یا هر پلاگین Draginbyte

ما همچنین هر گونه تغییرات در انجمن :) شما ساخته شده است هرگز

ما احتمالا می تواند بدون هیچ تغییری پیکربندی دائمی را انجام دهد. اگر ما برای پیدا کردن هر چیزی مشکوک، ما می توانیم آن را برای مدت کوتاهی (چند ثانیه) چک فقط به آن را به عنوان عامل بالقوه در بررسی و سپس بازگرداندن آن را به عقب. من می توانم بگویم که ما آن را انجام دهد - اگر شما می خواهید ما می توانیم اطلاع رسانی / از شما بخواهند در چنین مواردی است.
با این حال در ابتدا ما به بخش علم و تکنولوژی سیاسی را بررسی می کند.

vBET
12-10-11, 17:48
ترک خود را از مسائل دیگر را به ارمغان آورد تا

طرفدار Photopost مسائل را با علم و تکنولوژی سیاسی فعال، نشانه، VBnotificaitons، VBDownloads کار متوقف می شود

آیا من واقعا نیاز به کسی که رفتن را از طریق تمام کسانی که دستکاری و کد را به کار علم و تکنولوژی سیاسی .... به طور جدی؟ جواب که، این کار پلاگین، تا زمانی که علم و تکنولوژی سیاسی فعال است، به طوری که اینا هیچ کدوم 20 - 30 پلاگین کار در صلح

ما فقط می توانیم مسائل که شرح داده شد مورد بحث است. لطفا موضوع جدید برای موضوع جدید باز کنید. یکی از موضوع یک موضوع است. در این لحظه ما را به یک موضوع برای یک مسئله مربوط به انجمن شما افتتاح شد. همچنین به جزئیات که باز جدید موضوعات - آدرس ها دقیق که در آن ما می تواند این موضوع را مشاهده کنید. شما در حال حاضر چندین بار در مورد آن مطلع شده است. بدون موضوع برای باز کردن مسئله برای ما به معنای هیچ است. چگونه ما می توانیم می دانم که این مسئله هنوز هم وجود دارد؟ شما در حال حاضر چند گفته شد، برای باز کردن یک موضوع در یک موضوع است. شما فقط این موضوع را برای این موضوع را باز کرد.

فقط موضوع جدید باز برای شماره جدید لطفا.

vBET
12-10-11, 18:02
1) ادغام، انتظار: کاهش از دستکاری کد، من یک مهندس، دستکاری کد جمله بندی ادغام حقیقی نیست "کدنویسی" تبلیغات کاذب خود را به بازار است که به عنوان ادغام
2) انسان نیست، من تا به حال به دوباره ارسال htaccess تغییر نام دهید من به سیستم شما به درستی کار نکند، و فایل htaccess خود را برای من کار نمی کند جایی که من با استفاده از خدمات تحویل محتوا
3) یک زبان ******************** .. جایی که من می گویم انجام بیش از یک کار کرده است؟ باز هم اینا هیچ کدوم کار نمی کند تنها یک تابع از 52 کار کرده است، hows که کار می کند، مرد خدای من

شما توهین شما به من گفت که برای دیدن یک درمانگر در واقع: P توهین سلام

دستکاری تنظیمات مقابل آن را ناشی از پلاگین های دیگری برای جلوگیری از کار، به عنوان مثال نشانه ها فیلم ها را نمایش دهد، vbnotifications بدون برگه دیگر خوب کوچک بودند 1/3rd صفحه کد زباله

پلاگین شما ایجاد می شود این مسائل

1) ادغام شده است - آن را ادغام 2 محصول، پس از آن ادغام است. هر گونه تبلیغات نادرست وجود ندارد. لطفا ما را از آن نقطه اگر شما فکر می کنم آن است.
2) شما نیز تا به حال به بازنویسی شما htaccess تغییر نام دهید در هنگام نصب انجمنهای تخصصی - پس چه؟ نکته در اینجا چیست؟
3) یک زبان نیست - همه در حال کار است. یکی اثبات آن است که کار است. علم و تکنولوژی سیاسی مناسب از نتایج حاصل از ارائه دهندگان ترجمه شده. و شما در حال حاضر مطلع شد که محدودیت در ترجمه خود را به شما در رسیدن به علم و تکنولوژی سیاسی است هیچ نتیجه ای برای ارائه و به همین دلیل است که شما می توانید مطالب ترجمه نشده است را ببینید. تمام زبان ها - زمانی که شما باید محدودیت های خود را در دسترس دوباره خواهید دید که یکی دیگر از ترجمه ها. این است که خارج از علم و تکنولوژی سیاسی - شما مسئول برای اطمینان از دسترسی به ترجمه نتایج. اگر شما می خواهید به مجموعه محدودیت های خود را لطفا با استفاده از ترجمه گوگل API V2 - که اجازه می دهد. شما در حال حاضر در مورد آن مطلع بود. علم و تکنولوژی سیاسی در حال کار خوب در اینجا و پشتیبانی از همه زبان ها است.

ما به شما گفت: هرگز برای دیدن درمانگر - این یکی دیگر از بیانیه نادرست است. شما پیدا نخواهد کرد در هر نقطه ما به شما گفت که برای رفتن و دیدن درمانگر - ما به شما گفت که ما درمانگران نیست و ما در اینجا نیست تا با احساسات خود کار می کنند فقط به شما با علم و تکنولوژی سیاسی کمک کند. و این درست است - ما درمانگر نیست و ما در اینجا نیست تا با احساسات خود - ما در اینجا به کار با علم و تکنولوژی سیاسی. بنابراین یک بار دیگر لطفا چوب به حقایق را ترک کنید و احساسات خود را به پشت سر، به دلیل آن را به ارمغان می آورد و نزدیک به راه حل.

یک بار دیگر لطفا موضوع جدید باز هر شماره و جزئیات را بنویسید.

vBET
12-10-11, 18:03

خوب بنابراین انجمن خواهد بود اعتباری شما مربوط است. پلاگین کار، انجمن پلاگین ها سنگین تر بودن از اهمیت شما، دوباره دکمه تعمیر یا راه حل

20 - 30 پلاگین = کار
20/30 پلاگین + علم و تکنولوژی سیاسی = کار نمی کند
علم و تکنولوژی سیاسی به خودی خود - کار ********** ...

دریافت افزودن تصویر علم و تکنولوژی سیاسی آن خراب شود، من نمیخوام به خاموش کردن انجمن ها و ویژگی برای یک

ارسال اشکال نیست نقص به نام ارسال محصول

شما در حال حاضر گفته شد که شما می توانید آن را به ما ترک و یا استفاده از انجمن تست. شما در حال حاضر گفته شد که چگونه برای بررسی درگیری.

vBET
12-10-11, 18:04
هیچ یک از کدهای دوره تغییرات (موقت یا پرم) و بدون تغییرات در پیکربندی و یا گزینه اصلی، اژدها BYTE، M انجمنهای تخصصی و غیره، هیچ تغییر کد، گزینه، هیچ دستکاری و نه ناتوان از کسانی که پلاگین ها

OK - لطفا PM جزئیات دسترسی داشته باشید. ما آنچه که ما می توانید پیدا کنید.

techanalyst
12-10-11, 18:45
بنابراین پاک کردن پست من در حال حاضر

techanalyst
12-10-11, 20:06
تسلیم، زمان از دست رفته و پول من

اطلاعات بیشتر آنها نتوانستند پیشنهاد کمک کند، اما خطر از گزینه ها و دستکاری کد من تا به حال به کاهش

vBET
12-10-11, 20:22
بنابراین پاک کردن پست من در حال حاضر

چرا تعجب - به شما گفته شد که ما دیگر تحمل هیچ نادرست است. ما دیگر نمی خواهد از دست ما را به پاسخ در احکام نادرست است. ما رسما آن را نوشتم به شما در این موضوع بسیار است. شما لازم نیست که توجه مردم به این - ما در حال حاضر آن را در بیانیه رسمی نوشت. نیز از جمله لینک های خارج فقط اسپم است - آن را به این موضوع مربوط نیست. شما آزاد هستید که شامل لینک به صفحات خود را با مسائل مربوط به خدمات چند خارجی.

vBET
12-10-11, 20:25
تسلیم، زمان از دست رفته و پول من

اطلاعات بیشتر آنها نتوانستند پیشنهاد کمک کند، اما خطر از گزینه ها و دستکاری کد من تا به حال به کاهش

این تصمیم خود را به vBET استفاده نمی شده است. ما به شما برای حمایت از علم و تکنولوژی سیاسی کاملا کاربردی :) و گزاره باز است تا زمانی که شما مشتری :) ما

اطلاعات شما من هیچ نظری ندارم که هستند و آنچه در آن این نظر را در مورد.

آیا به کمک بیشتری با این موضوع دارید؟

techanalyst
12-10-11, 20:51
آنها = شما

حمایت کنید، اما من با خطر ابتلا به دستکاری کد [* هرزنامه برداشته *]

این بیانیه ای است که صادقانه، و از نظر من مشتری، تغییرات کد را نمی خواهم که خطر قرارداد پشتیبانی در یکی دیگر از اصلاح، این نمی توان استدلال کرد.

خواهم توهین به محصول خود را، شخصا من می خواهم چیزی شبیه به این، اما در حال حاضر قصد ندارم به ترکیب خوبی با انجمن ما. سرزنش نشده نرم افزار: P

[* هرزنامه برداشته *]

vBET
12-10-11, 22:14
آنها = شما

حمایت کنید، اما من با خطر ابتلا به دستکاری کد [* هرزنامه برداشته *]

این بیانیه ای است که صادقانه، و از نظر من مشتری، تغییرات کد را نمی خواهم که خطر قرارداد پشتیبانی در یکی دیگر از اصلاح، این نمی توان استدلال کرد.

خواهم توهین به محصول خود را، شخصا من می خواهم چیزی شبیه به این، اما در حال حاضر قصد ندارم به ترکیب خوبی با انجمن ما. سرزنش نشده نرم افزار: P

[* هرزنامه برداشته *]

شما در حال حاضر اطلاعاتی است که می تواند وجود داشته باشد، بدون هیچ تغییری به آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد؟ شما به سادگی حاضر دسترسی به انجمن خود را به ما می دهد، چرا که شما به دنبال بهانه ای برای بازپرداخت بپرسید که چه چیزی شما را از همان ابتدا که در آن شما تا به حال موضوع را با پیکربندی اشتباه است و شما راه ادغام با ما انجمنهای را دوست نداشته است.

بود نوشت: قبل از اینکه ما باید به قطع مکالمه های غیر ضروری - ما را به جایی و چرخش به اطراف است. تمامی پیام های مربوط به این موضوع و همچنین تکرار در نظر گرفته هرزنامه ها و حذف شده است. لطفا توجه داشته باشید که توصیف خوابیدن خارج از موضوع در نظر گرفته شده است هرزنامه. لطفا توجه داشته باشید که تکرار پیام های هرزنامه در نظر گرفته شده است. ما در اینجا به بحث در مورد همکاری خود را با افراد دیگر - و در همه حال به این موضوع مربوط نیست. ما نیز در اینجا به تکرار دوباره و دوباره همان چیز را به خاطر شما می خواهم به هرزنامه های خود و تکرار آن است.

لطفا به انجام هر گونه کمک با موضوع شما نیاز دارید؟ اگر هیچ کمک خواست و سپس این موضوع بسته است - این منطقه هرزنامه خصوصی. ما خوشحال خواهید شنید جزئیات مساله اضافی و به شما کمک کند، اما شما آن را در حمایت علاقه ای ندارند و سپس مبحث بسته است. آیا شما نیاز به حمایت بیشتر اینجا؟ چگونه ما می توانیم به شما کمک کند؟

PS.
تاپیک بسته شد. - به جای پاسخ، ما پیام قبلی تغییر کردم - این بازی نیست و به دنبال بازی. ما در اینجا به بحث در مورد موضوع، که من درک می کنم شما را مجبور نمی کنه - پس اگر مسئله وجود ندارد و سپس آن را حل شده است. شما انتخاب می کنید راه حل خود را. ما واقعا تا شما را با راه حل بهتر کمک می خواهم، اما تصمیم شما احترام می کنیم.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1