PDA

مشاهده نسخه کامل : بایگانی و VbOptimise

lostfly
04-10-11, 19:36
قبل از خرید محصول، من می خواهم برای پاسخ به دو سوال است. 1 - من در انجمن است که می گویند علم و تکنولوژی سیاسی اصلی باعث تأثیر منفی بر روی عملکرد سرور را دیدم. سایت من 1 میلیون نمایش صفحه در روز و استفاده از Memchached. مطمئن شوید که سرور را نمی خواهد سقوط؟ 2 - "علم و تکنولوژی سیاسی" comptabile با انجمنهای تخصصی و VbOptimise است؟ من که سازگار نیست، آنها می خواستند به من حقیقت را بگو. متشکرم.

vBET
04-10-11, 22:46
سلام ، پاسخ به سوالات شما

1 - ترجمه چیزی اضافی چه اتفاقی می افتد بعد از صفحه تولید شده، پس از دوره آن شود، منابع اضافی را. اما در حال حاضر بسیاری از پیشرفت های مانند کش است که این تاثیر را محدود. در مورد ما خروجی ذخیره سازی نهایی، بنابراین درخواست های بعدی را به همان صفحه از طریق مسنجر - - و در صورت از مهمانان ما حتی بهبود سرعت نسل (صفحه کش برای مهمانان تولید سریع تر از طبیعی اصلی) فقط جریان در حال حاضر آماده است نتیجه (کمتر CPU و حافظه مصرف هزینه های فضای هارد دیسک). البته تا زمان انقضای آن (تنظیم). ما می توانیم شما را تضمین نمی کند که چگونه سریع شما صفحات تولید خواهند کرد، چرا که آن را بیش از حد بسیاری از عوامل (تعداد پردازنده شما، میزان حافظه، سرعت اتصال به ترجمه، میزان درخواست به صفحات ترجمه شده) بستگی دارد. علم و تکنولوژی سیاسی برای صفحات عادی دارای حداقل تاثیر (فقط اضافه کردن پرچم ها و چک برای عنوان های نوشته شده به زبان های مختلف) می باشد. بزرگتر ترافیک به صفحات ترجمه، مصرف منابع بزرگتر بود. تا زمانی که شما حافظه آزاد سرور خود را نمی باید می گیرند. لطفا به یاد داشته باشید که شما همیشه می توانید استفاده کنید تنها بخشی از زبان های پشتیبانی شده و پس از کش پر شده است و سپس اضافه کردن زبان های بیشتر و بررسی کنید که چگونه سرور خود را به آن دسته. هیچ سحر و جادو وجود دارد - قابلیت های اضافی به هزینه های اضافی است، اما ما در حال کار بر روی سحر و جادو پس از آن (کش کش مهمان،) برای به حداقل رساندن این تاثیر و تا کنون ساخته شده صفحات کش تولید سریع تر از صفحات عادی است.

2 - بله ما سازگار با سرور های قدرتمند پرشین (شما می توانید آن را در این انجمن بسیار) و ما قادر به انجمنهای تخصصی و URL اصلی دوستانه با غرفه یکپارچه برای ترجمه آدرس است. ما همچنین سازگار با vBOptimise - ما با استفاده از آن در این انجمن بیش از حد است. لازم است با انجمنهای تخصصی و (به وضوح توضیح داد که چگونه) در اختیار است، اما ادغام برای vBOptimise مورد نیاز

متشکرم.
در صورت هر گونه سؤال دیگر -- لطفا فقط بخواهید.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations