PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا این ممکن است؟

Manual
30-09-11, 00:05
سلام دوستان!

من چند سؤال پیش فروش... من تالار گفتگو vBulletin 4.0.8 انجمن... و من به خرید فعال تصدی جالب...

1. ترجمه ، از ترجمه گوگل API V1 به مایکروسافت ترجمه API؟

انجمن های گفتگوی من در زبان کرواتی (بسیار شبیه به صربی بوسنیایی زبان) هستند.
پشتیبانی کرواتی ترجمه گوگل ، زبان صرب و بوسنیایی ، اما مایکروسافت ترجمه API آیا هر یک از این زبان پشتیبانی نمی کند... : (

آیا من می توانم ترجمه انجمن من با گوگل ترجمه API V1 از زبان کرواتی به زبان انگلیسی... و پس از آن انجمن من از انگلیسی به دیگر مایکروسافت ترجمه API پشتیبانی زبان ترجمه؟

2. اگر این امکان پذیر نمی باشد... آیا من می توانم این کار را انجام دستی از پایگاه داده های خروجی... برای ترجمه DB جدول داده ها از انگلیسی به زبان های دیگر با MS ترجمه API... آیا این ممکن با فعال تصدی است؟

و یا... با برخی از اسکریپت های دیگر... یا... در برخی از راه دیگر به آن را انجام دهد؟

3. API V2 ، ترجمه گوگل یک سرویس بسیار گران برای من (و احتمالا برای همه کسانی که یک انجمن به اندازه متوسط و بزرگ) است.. GT_API_v2... 1 کاراکتر M = $ 20... ؟!؟!؟ ... : eek :

من در vb4 پایگاه داده ها... فقط در جدول "پست"... در "pagetext"... CHAR_LENGHT... 330 کاراکتر M...

SELECT SUM (CHAR_LENGTH (pagetext))
از پست

در جداول DB دیگر... مانند جدول "موضوع"... عنوان... کلمات کلیدی... جدول "تگ"... جدول "عبارت"... پلاگین دیگر VB...

اجازه دهید بگویم که انجمن من تا به کل از 500 میلیون کاراکتر... ترجمه گوگل API V2... ترجمه به انجمن من فقط یک زبان به زبان دیگر... این به من هزینه... (1 M = $ 20)... 500 متر = $ 10،000 دلار

اگر انجمن من ترجمه به TOP 20 زبان این به من هزینه... 20 × 500 M = $ 200،000 دلار

چه کسی خواهد شد که پول زیادی برای این را پرداخت کنم؟ ... من می دانم... من!

Conclussion : گوگل باید این را تغییر... 1 کاراکتر M = حداکثر $ 1 دلار

من اشتباه است؟

4. آیا می توان به ترجمه تنها برخی از انجمن ها... نه همه انجمن تمام انجمنها

پاسخ ،

دستی

vBET
01-10-11, 00:06
سلام.

1. در فعال تصدی شما می توانید پیکربندی که ارائه دهنده ترجمه شما می خواهید برای هر یک از جفت زبان ترجمه استفاده کنید. هنوز فعال تصدی ترجمه دو در این زمان را پشتیبانی نمی کند. بنابراین اگر ارائه دهنده ترجمه زبان خاص حمایت نیست که شما را قادر به استفاده از آن به ترجمه از و یا به این زبان نیست.

2. در حال حاضر. فعال تصدی تغییر داده اصلی است. ما با استفاده از کش خود ما و است که همه. فعال تصدی ابزاری -- مانند اضافه کردن BBCode در به پیام های موجود است. اما ما ابزار که داده ها و ابزار چنین خواهد بود به طور بالقوه خطرناک را تعیین کنید و تغییر دهید را ، چرا که شما به محتوای اصلی خود را شل.

3. کاراکتر 1M به معنی 1 000 000 کاراکتر است. لطفا توجه داشته باشید که گوگل API V1 هنوز باز است اما آنها قرار دادن محدودیت های محدود کننده که به پایان می رسد واقعا در حال حاضر. همچنین فعال تصدی پشتیبانی از API ترجمه مایکروسافت است که هنوز آزاد است و آنها نیز محدودیت هایی است. اگر شما می دانید هر API رایگان دیگر که در شرایط استفاده از خدمات استفاده از آن در فعال تصدی نپذیرفتن لطفا نقطه و با کمال مسرت از پشتیبانی از آن اضافه خواهد شد.

لطفا توجه داشته باشید که شما لازم نیست که به نوبه خود در تمام زبان پشتیبانی. فعال تصدی اجازه می دهد تا به پیکربندی که زبان باید فعال باشند.

لطفا توجه داشته باشید که شما باید با نتیجه گیری خود را در جای دیگر -- گوگل. ما به طور کامل به توافق برسند که آن بهتر خواهد بود اگر ترجمه گوگل ، ارزانتر خواهد بود و یا حتی بهتر است اگر این امر می تواند هنوز هم آزاد است. هنوز هم آن است تا به ما نیست و ما می توانیم چیزی را با آن انجام. لطفا نتیجه گیری خود را به گوگل -- ما امیدواریم که که آنها آن را در نظر خواهد کرد.

4. فعال تصدی این اجازه می دهد تا به تعیین صفحاتی است که باید توسط موتور ترجمه نادیده گرفته است. شما می توانید آن را با دادن بخشی از URL تعیین -- هر UURL که شامل توجه به متن خواهد شد توسط فعال تصدی نادیده گرفته.

اگر شما هر گونه سؤال بیشتر -- لطفا فقط بخواهید. ما درک میکنیم که در این لحظه فعال تصدی خرید است تا تصمیم آسانی آن را به عنوان قبل از گوگل دریافت پرداخت می شود.

Manual
01-10-11, 00:36
بله... شما درست می گویید... من به گوگل برو به این conclussion... اما هدف گوگل انجمن ها نمی باشد.... تنها کوچک به صفحات وب CMS متوسط و وبنوشتها...

من می دانم که آنچه که من انجام خواهد داد... اولین... ترجمه تمام انجمن را به 50 + زبان... تا 1ST دسامبر 2011...

... دوم... دستی با MySQL و برخی از ابزارهای دیگر... ترجمه من تمام انجمن به انگلیسی... و سوئیچ را به MS مترجم API... برای ترجمه به 35 زبان دیگر...

اعضای من از کرواسی ، صربستان و بوسنی... می توانید هنوز استفاده از مترجم گوگل (سرویس رایگان)... جاوا اسکریپت در بالای انجمن... ترجمه به انجمن از انگلیسی به زبان EXYU...

سوال...

5. چگونه گوگل ترجمه انجمن من... فعال تصدی ارسال کلمات گوگل... و دریافت کلمات ترجمه شده و کش... و یا چگونه؟

6. چه مدت طول می کشد گوگل برای ترجمه انجمن کل من به 53 زبان... یک ماه... دو ماه... ؟

چه مقدار عبارت (یا کاراکتر) ترجمه گوگل API V1 در هر روز ترجمه؟

vBET
01-10-11, 10:41
لطفا nota که ترجمه توسط مترجم گوگل خدمات رایگان در بالای انجمن از جاوا اسکریپت ، نتایج آن می شود نمایه تولید نمی کند. تنها راه برای کاربران را به آن خواهد شد تا در حال حاضر بدانید که انجمن خود را درک حداقل یک کمی از محتوا است که به زبان خارجی برای آنها و سپس کلیک کنید تا ترجمه. این موضوع را با این راه حل است -- مردم در حال حاضر باید درک کمی به آنچه می بینند آنها را ایجاد انگیزه را کلیک کنید ترجمه. آنها را پیدا خواهد کرد آن را در موتورهای جستجو ترجمه شده است. بنابراین در پایان -- افرادی که علاقه مند هستند و جستجو برای موضوع خود در زبان های خارجی انجمن خود را پیدا کند. به همین دلیل است که فعال تصدی ساخته شد -- آن را تغییر دهید و به ارائه مطالب ترجمه شده به کسانی که به دنبال موضوع خود است.

لطفا توجه داشته باشید که فعال تصدی اجازه می دهد تا برای استفاده از API های ترجمه چند در همان زمان. همانطور که من نوشت : قبل از اینکه شما می توانید برای هر جفت زبان پیکربندی که ارائه دهنده باید آن را ترجمه. بنابراین حتی اگر شما می خواهید به استفاده از گوگل V1 تا زمانی که بسته است ما هنوز برای استفاده از آن همراه با ترجمه API مایکروسافت توصیه -- برای جلوگیری از به سرعت از حدود برسد.

5. دقیقا. بعد از آن فعال تصدی های cache شده استفاده می کند کش.

6. هیچ نظری ندارم. در ترافیک انجمن شما بستگی دارد. مردم سریع تر / ربات به صفحه ترجمه شده شما ، سریع تر از آن خواهد شد کش. اما آیا هر ربات خود را برای آن استفاده کنید -- آن را مجاز نمی باشد. همچنین شما باید برای اضافه کردن محدودیت های که به نظر می رسد کوتاه تر و کوتاه -- V1 گوگل آماده به کار خواهد بست.

همچنین هیچ نظری ندارم. من فقط نوشت : به نظر می رسد که محدودیت های محدود کننده تر هستند هنگامی که ما در حال نزدیک تر به هم بسته شدن. لطفا در منابع گوگل برای این پاسخ. ما را به هر کسی گمراه نمی خواهیم با دادن برخی از اطلاعات قدیمی.

Manual
01-10-11, 23:14
لطفا توجه داشته باشید که فعال تصدی اجازه می دهد تا برای استفاده از API های ترجمه چند در همان زمان. همانطور که من نوشت : قبل از اینکه شما می توانید برای هر جفت زبان پیکربندی که ارائه دهنده باید آن را ترجمه. بنابراین حتی اگر شما می خواهید به استفاده از گوگل V1 تا زمانی که بسته است ما هنوز برای استفاده از آن همراه با ترجمه API مایکروسافت توصیه -- برای جلوگیری از به سرعت از حدود برسد.

من خوشحالم که شنیدن این که گزینه... جفت زبان...

اگر من درک می کنم... من می پرسند که شما تایید راه حل های زیر :

در ADMIN فعال تصدی گزینه های کنترل پنل من می توانم این را انجام دهید :

1A) با گوگل ترجمه API V1 ترجمه... از زبان کرواتی به انگلیسی...

1B) ترجمه با ترجمه API مایکروسافت... از زبان انگلیسی به تمام 35 + زبان

اینکه آیا بهتر است... از آنجا که گوگل تنها به مدت دو ماه در دسترس.... بالا راه حل... یا راه حل این پایین؟

2A) با گوگل ترجمه API V1 ترجمه... از زبان کرواتی (6 زبان) انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی ، لهستانی و فرانسوی

2B) با مایکروسافت API ترجمه از انگلیسی به 5 زبان ترجمه... اسپانیائی به 5 زبان... ایتالیایی / آلمانی / فرانسوی / لهستانی به 5 زبان...

من 3.6.0 می باشد و بایگانی نقشه سایت ژنراتور... آیا ترجمه آنها تسریع یا نه؟

من در برابر بمباران گوگل روزانه از بینگ / MSN رباتها... و من فکر می کنم این راه حل دیگری نیز بهتر از اولین.... یا شاید... نمی شما چه فکر می کنم... شاید راه حل اول بهتر است ، چون گوگل را متوقف API V1 خیلی زود است؟

تشکر پیشنهادات شما.

vBET
02-10-11, 22:07
لطفا توجه داشته باشید که در CP مدیریت شما باید گزینه های برای گوگل مشخص است که نسخه شما مایل به استفاده از V1 یا V2. شما نیز گزینه ای که به شما اجازه می دهد تا مشخص کنید آیا می خواهید به استفاده از ارائه دهندگان فقط گوگل و یا دیگر بیش از حد. هنگامی که آن را قرار است به استفاده از دیگر ارائه دهندگان ، و سپس به طور پیش فرض هنگامی که این امکان وجود دارد و سپس مایکروسافت استفاده می شود. هنوز هم شما می توانید پیکربندی مجدد آن و مجموعه ارائه دهنده ترجمه برای هر جفت زبان -- این پیکربندی در فایل پیکربندی و نه در CP مدیریت انجام می شود. به سادگی برای هر زبان شما جدول های جداگانه در فایل پیکربندی جداگانه ای که در آن شما مجموعه ای نقشه برداری -- -- 53x53 ترکیب به همین دلیل CP مدیریت بسیاری ، اما هنوز هم آسان است برای مثال می توانید فایل جداگانه ای برای نقشه برداری از لهستانی و جدول که در آن کلید ها وجود دارد " کد زبان "و ارزش نام ارائه دهنده است. به این ترتیب شما می توانید ارائه دهنده ترجمه خود را برای هر جفت زبان را پیکربندی کنید. بنابراین همه چیز نیست توسط CP مدیریت ساخته شده ، اما هنوز هم آسان به پیکربندی است.

1A) و 1B) من فکر می کنم شما را درک نمی - شما می توانید مجموعه ای جریان ترجمه است. فعال تصدی ترجمه دو را پشتیبانی نیست. فقط یک ترجمه در هر درخواست. از زبان پیام را به زبان خود درخواست. شما می توانید هر ترجمه در وسط ندارد. بله شما می توانید از گوگل برای ترجمه از کرواتی به انگلیسی تنظیم. و بله شما می توانید برای ترجمه از انگلیسی به پشتیبانی شده توسط مایکروسافت مایکروسافت (کافی است به مجموعه 1 برای این کار گزینه - اجازه می دهد برای استفاده از دیگر ارائه دهندگان). هنوز هم آن را ترجمه دو کار را انجام ندهید. پیام که به زبان انگلیسی نوشته شده توسط مایکروسافت ترجمه خواهد شد. پیام که در کرواسی نوشته خواهد شد که توسط گوگل (ترجمه به تمام زبان های روشن، چرا که مایکروسافت انجام کرواتی پشتیبانی از.

2A) و 2B) من واقعا درک نیست که چگونه این دو گزینه منحصر به فرد هستند. شما انجمن خود را در کرواتی؟ -- سپس شما باید به استفاده از گوگل. شما انجمن خود را در زبان انگلیسی -- سپس شما می توانید استفاده کنید که یکی از شما می خواهید مایکروسافت یا گوگل. اگر شما از انجمن در 2 زبان -- سپس شما باید انتخاب کنید که زبان پیش فرض ، پیام های خوانده شده را علامت در زبان دیگر (ما برای این روبات -- در مرحله بتا در حال حاضر و منتشر خواهد شد به زودی) و سپس شما را مجبور به استفاده از گوگل را برای کرواتی و شما می تواند مایکروسافت برای استراحت استفاده کنید. اما تمام پیام های که انبار نوشته شده در کرواسی خواهد شد توسط گوگل به هر ترجمه درخواست ترجمه -- مایکروسافت ، این زبان را پشتیبانی نمی کند.

اگر شما به نقشه و شما آن را با فعال تصدی ادغام، سپس شما می توانید انتظار می رود که چکمه های سریع تر خواهد شد خود را به صفحات ترجمه شده است. با این حال اگر شما دارای ترافیک بسیار بزرگ و تعداد زیادی از محتوا و سپس آگاه باشند در مورد محدودیت بر روی رابط های برنامه کاربردی آزاد است. احتمالا شما آن را بسیار سریع خواهد رسید. غرفه V1 گوگل و مایکروسافت محدودیت روزانه دارند. در گوگل V2 شما می توانید از آن که شما می خواهید از شما برای آن پرداخت و محدودیت تنها برای کنترل هزینه های خود را تنظیم می شود. بنابراین می توان آن را عاقلانه به نوبه خود در ابتدا تنها 2 زبان - به طور پیش فرض + یکی دیگر. و سپس بعد از کش خود را پر می کند اضافه کردن یک توسط یکی از زبان های جدید. اگر شما واقعا باید ترافیک بسیار زیادی دارد و بسیاری از مطالب را ترجمه و سپس ممکن است که شما محدودیت های خود را به سرعت رسیدن به حتی با تنها 2 زبان روشن است. آن است تا به ما نیست - بیشتر کاربر پسند قبل از بود. در حال حاضر آنها فقط قطع V1 و محدودیت قرار می دهد ... اما این چیزی است که شما می توانید در زنده چک کنید و یا برخی از محاسبات و فرضیات در مورد ترافیک روزانه به صفحات ترجمه شده (پس از ترجمه شما در حال حاضر آن را کش) است.

Manual
03-10-11, 00:01
من فکر می کنم... این محصول برای من نیست... چرا که انجمن من در کرواسی به زبان... و من می توانم فقط گوگل استفاده کنید...

من برای ترجمه گوگل ترجمه API V2 پرداخت نمی...

اگر من نصب این محصول در حال حاضر... من فقط می توانم به 1ST دسامبر 2011 مورد استفاده قرار گیرد... و سپس حذف فقط باید کمی بیشتر بازدید کنندگان و اعضای...

چگونه می توانم به انجمن ترجمه... پست های جدید از کرواسی به زبان های دیگر... پس از گوگل خاموش رایگان tranlsation GT API V1؟

جواب = هیچ راهی

Simon Lloyd
03-10-11, 00:56
اگر انجمن خود را است کوچک پس از آن شما خواهد شود قادر استفاده از نسخه پرداخت گوگل API ، فقط آن را نصب شده و شما می توانید محدودیت در کنسول گوگل API چگونه بسیاری از شخصیت یک روز می تواند باشد ترجمه و همچنین چگونه بسیاری از شخصیت های persecond / در هر مجموعه کاربر (نقل قول شده است می گویند که این تعداد از شخصیت های تماس در هر ثانیه ترجمه هر است) ، آن را تا به همه نظارت شما نیاز دارید بیش از حد به طوری شما می توانید ببینید که چگونه بسیاری از charatcers شما با استفاده از و هنگامی که. بنابراین شما می توانید مجموعه ای خود را صرف محدود و نظارت بر چگونگی آن می رود ، اگر شما فقط در فقط چند زبان ترجمه علاقه مند هستند و سپس شما نمی خواهد که به مجموعه خود را صرف محدود کردن بیش از حد بالا ، من در حال حاضر areound 200،000 بازدید کننده در ماه ، در حال حاضر من ' ام محدود من صرف به 100.000 کاراکتر روز و من suporting 32 زبان ، بنابراین منم 2 دلار در روز ، من نظارت بر زبانی که در انجمن من (شما می توانید از این در آمار گوگل برای API خود را مشاهده کنید) نامیده می شود و پس از آن به نوبه خود زبان خاموش که برای عدم نامیده می شود ، من ممکن است به گسترش روزانه من صرف به دلیل میزان بازدیدکننده داشته است دریافت می کنم اما شما احتمالا می تواند از مال شما کاهش بیشتر.

و به یاد داشته باشید، مایکروسافت در حال اضافه کردن زبان های جدید در طول مسیر پس از آن همه :) خوب

vBET
03-10-11, 13:48
جواب = با استفاده از API های دیگر

به گونه ای است که در حال حاضر در فعال تصدی پشتیبانی وجود دارد - آن V2 گوگل است. بنابراین یک راه وجود دارد - هیچ کس می خواهید به پرداخت، اما راه وجود دارد. البته من می دانم که شما نمی خواهید به استفاده از API پرداخت.

همچنین توجه داشته باشید که ما در حال جستجو برای ترجمه های دیگر API ها - بنابراین شما می دانید و سپس به ما اجازه توجه داشته باشید. این خوب است برای خود را از سرویس ما با خوشحالی می پذیریم اضافه کردن پشتیبانی از رابط های برنامه کاربردی دیگر به فعال تصدی :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1