PDA

مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات ترجمه اصلی

Simon Lloyd
28-09-11, 17:20
سلام ، من در برخی از کمک فوری نیاز دارم ، پیدا کنم که برخی عنوان موضوع از دست رفته ، اما اگر زبان آنها ظاهر می شود (گاهی اوقات) خود را عوض کنم ، چک http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft- اکسل کاربرگ توابع / شما شروع موضوعات lotsof نام اما هیچ عنوان موضوع (و شاید یک یا دو) را ببینید ، در حال حاضر تغییر زبان می گویند به یونانی شما عنوان موضوع ، مراجعه کنید به زبان دیگری تغییر و برخی از عناوین از بین رفته اند و برخی باقی می ماند ؟

می تواند کسی کمک لطفا؟

tavenger5
28-09-11, 21:38
من اعتقاد دارم من داشتن همان شماره. ناگهان شروع به امروز اتفاق میافتد.

tavenger5
28-09-11, 22:53
مشاهده فرم خرید ، زمانی که من به گوگل V2 API تغییر موضوعات همان است که قبلا ترجمه نبودند در حال حاضر ترجمه. گوگل باید چیزی در API V1 تغییر است.

بروز رسانی : به نظر می رسد در خارج واقع می شود. من یک صفحه بعد از تعویض API بازنگری ، پس من دوباره آن را در چند دقیقه بازنگری و زبان پیش فرض نمایش داده نمی شود ترجمه. اگر من سوئیچ API دوباره ، همه چیز به نظر می رسد به کار برای چند دقیقه.

r.dziadusz
29-09-11, 09:45
سلام
لینک که شما در پست خود قرار داده است کار نمی کند ، می تواند به شما نشان دهد که من دقیقا liks آن happend؟
سیمون لوید : کدام API استفاده می کنید؟

اما در ابتدا ، برای این پوشه در ریشه انجمن خود را نگاه کنید : vbet_translation_options
اگر وجود ندارد ، لطفا این پست فعال تصدی 3.5 منتقدان
به ویژه :

توجه : یک گام بروز رسانی اضافی لازم وجود دارد :
-- ارسال به محتوای سرور ها و دایرکتوری های موجود در دایرکتوری جاری آپلود یک بار از فعال تصدی بسته (شامل پیکربندی برای حمایت ترجمه API چند)

Simon Lloyd
29-09-11, 12:43
سلام لینک می کند در حال حاضر کار نمی کند چرا که ما در حال بهینه سازی پایگاه داده ، من با استفاده از انتشار lateset پایدار vBET3.4.1 که من شب گذشته از 3.4.0 آپلود ، اما پس از آن هر صفحه به انجمن مصرف 30 ثانیه برای باز کردن ، بنابراین قبل از شکایت در اینجا من تصمیم گرفتم برای بهینه سازی پایگاه داده ، فقط در صورت ، ممکن است چند ساعت بیشتر رتبهدهی نشده است را به عنوان DB ما است 11.5gb.

Simon Lloyd
29-09-11, 13:10
از دست رفته عنوان موضوع و ترجمه شد ظاهرا قبل از من ارتقاء.

r.dziadusz
29-09-11, 13:54
شما می توانید انجمن خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید ، و قادر می سازد همچنین مایکروسافت API ، اما پایگاه داده afer اول این است opimised تست ما گوگل را امتحان کنید -- http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728 و پیدا کردن اگر همه چیز خوب است ، you'he که در پست های دیگر محدودیت V1 همه چیز درباره Google API نوشته شده ، من باید آن را بررسی ، همچنین شما می توانید از تذکرات ما به منظور کاهش درخواست های شما استفاده کنید : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/ general-discussions/243-vbet-performance.html

tavenger5
29-09-11, 14:00
در اینجا یکی از پست های من به درستی کار نمیکند : http://cellphoneforums.net/ ********/ t335694 - a.html

متر otorola در اینجا فیلتر بیش از حد -- جایگزین *** با otorola متر (بدون فضای)

همچنین ، vbet_translation_options به سرور من آپلود. من هنوز هم می تواند از مترجم MS استفاده گرچه.

r.dziadusz
29-09-11, 14:05
من در حال کار بر روی آن ، و لطفا تاپیک جدید باز برای این issu زیرا مشکل شما در مورد فعال تصدی 3.5 و این موضوع باز است توسط کاربر 3.4x تفاوت آن ،

Simon Lloyd
29-09-11, 14:09
شما می توانید انجمن خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید ، و قادر می سازد همچنین مایکروسافت API ، اما پایگاه داده afer اول این است opimised تست ما گوگل را امتحان کنید -- http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728 و پیدا کردن اگر همه چیز خوب است ، you'he که در پست های دیگر محدودیت V1 همه چیز درباره Google API نوشته شده ، من باید آن را بررسی ، همچنین شما می توانید از تذکرات ما به منظور کاهش درخواست های شما استفاده کنید : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/ general-discussions/243-vbet-performance.htmlI هرگز خواهید حرکت به vb4.x به عنوان سرند با مشکلات و نقص های امنیتی ، آنها آزاد شاید 15 تکه در ماه به عنوان بسیاری از ، خوب نیست! ، من را دنبال کردهاید و ALL بهینه سازی شما را به راهنمایی (و نوشته شده تاپیک های قبلی در این) ، بهینه سازی ، یک ساعت یا تا پس از آن قادر خواهید بود برای بررسی این لینک.. و غیره

r.dziadusz
29-09-11, 14:24
من درمان آخرین نسخه های 3.x فعال تصدی برای vb3.x فعال تصدی 3.5 منتقدان

Simon Lloyd
29-09-11, 14:32
من می توانم ، اما منم یک بتا و شما رو در حالت شما را که در پشتیبانی از آن و همچنین خوب است که هیچ به من :)

tavenger5
29-09-11, 20:21
بیشتر :

r.dziadusz
30-09-11, 13:26
لطفا برای انجام این تست برای همه API که شما با استفاده از HTTP : / / www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728

Simon Lloyd
30-09-11, 14:35
من وقتی که من به پایان رسید بهینه سازی پایگاه داده من ، من تنها با استفاده از API V1 به عنوان من فقط باید فعال تصدی 3.4.1 نصب شده است.

Simon Lloyd
01-10-11, 11:05
لطفا برای انجام این آزمون برای همه API با استفاده از HTTP :/ / www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728Ok من فرار که تست کردم و این
شروع ترجمه تست G API V1
نتیجه تست : {"responseData" : {"translatedText" : "powitanie"} ، "responseDetails : تهی ،" responseStatus ": 200}
خطا تست :

Simon Lloyd
01-10-11, 19:27
من بیشتر از مسائل ، vbenterprisetranslatot.php با استفاده از تمام زمان CPU من ، لطفا به زیر :
PID ************ مالک اولویت ٪ CPU حافظه فرماندهی ٪
12493 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 104 -- 0،5 مسیر / usr / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
12496 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 72،0 -- 0،5 مسیر / usr / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
12495 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 67،0 -- 0،5 مسیر / usr / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
12492 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 42،0 -- 0،6 / USR / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
12490 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 23،5 -- 0،6 / USR / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
12484 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 11،7 -- 0،6 / USR / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
20732 (ردیابی) (کشتن) مای 0 -- 1،8 -- 6،2 مسیر / usr / sbin پیدا / mysqld -- basedir = / -- datadir = مسیر / var / معاونت / مای -- کاربر = مای -- PID فایل = / ور / معاونت / مای / server.thecodecage.com.pid -- جست و خیز ، خارجی ، قفل کردن --

من 4 پردازنده و آن کشتن روی سایت خودم تهیه کنم در حال حاضر که آن را نمی تونم ترجمه! ، من از کار افتاده نیمی از ترجمه و هنوز هم این مسئله!

آیا کسی می تواند کمک کند؟

Simon Lloyd
01-10-11, 20:27
من به بتا ارتقا به تلاش برای حل مسائل است اما به نظر می رسد که من ترجمه از مایکروسافت را دریافت نمی؟

نتیجه تست micorsoft :

ترجمه شروع آزمون کارشناسی ارشد
نتیجه تست : ï »¿" InvalidOperationException : : ID = 3641.V2_Json.Translate.365033CA "
خطا تست :
زمان اتصال (MS) : 237.756103516

من دو برابر chaecked من ID درست MS کرده اند!

harleyforum.se
02-10-11, 16:05
سلام ، من در برخی از کمک فوری نیاز دارم ، پیدا کنم که برخی عنوان موضوع از دست رفته ، اما اگر زبان آنها ظاهر می شود (گاهی اوقات) خود را عوض کنم ، چک HTTP : / / WWW.thecodecage.com/forumz/microsoft- اکسل کاربرگ توابع /] مایکروسافت توابع اکسل کاربرگ شما شروع موضوعات lotsof نام اما هیچ عنوان موضوع (و شاید یک یا دو) را ببینید ، در حال حاضر زبان می گویند به یونانی شما عنوان موضوع ، نگاه کنید به تغییر به یک زبان دیگر و برخی از عناوین را تغییر دهید از بین رفته اند و برخی باقی می ماند؟

می تواند کسی کمک لطفا؟

چیز مشابه.. زن و شوهر آغاز شده از روز قبل است. (رایگان نسخه 2.4.4)

vBET
02-10-11, 22:46
سلام، من نیاز به برخی از کمک فوری هستم، پیدا کنم که امروز برخی از عناوین موضوع از دست رفته، اما اگر من تغییر زبان آنها ظاهر می شود (گاهی)، بررسی توابع کاربرگ اکسل مایکروسافت (http://www.thecodecage.com / تالارهای گفتمان ضیافت / مایکروسافت اکسل کاربرگ توابع /) شما استارت موضوعات lotsof نام اما بدون عنوان موضوع (شاید یک یا دو)، در حال حاضر تغییر زبان می گویند به یونانی به عنوان موضوع، نگاه کنید به تغییر به یک زبان دیگر و برخی از عنوان از بین رفته اند و برخی باقی می ماند؟

می تواند کسی کمک لطفا؟

لطفا توجه داشته باشید که گوگل V1 محدودیت های بیشتر در مورد استفاده از API قرار داده است چرا که آنها در حال آماده شدن برای بستن. و چه توصیف می کنید به نظر می رسد مانند حد خود را به شما در رسیدن به. برخی از عناوین (محتوا) نشان داده شده است نمی کند چرا که آن را نمی توان ترجمه شده است. بعضی از آنها OK دلیل این که شما در حال حاضر آن را کش. لطفا توجه داشته باشید که جدیدترین نسخه علم و تکنولوژی سیاسی (که در حال حاضر به عنوان BETA زیرا بسیاری از تغییرات مشخص شده اند)، اجازه می دهد تا برای استفاده از API ترجمه گوگل V2 - پرداخت و هنوز هم رایگان مایکروسافت است. پس این می تواند به شما حل مسئله است که در کنار علم و تکنولوژی سیاسی اما در سمت ارائه دهنده ترجمه - گوگل فقط برای بستن V1 آماده. ما همه ناراضی از آنجا که: (

شما می توانید اطلاعات خود را در مورد ترجمه گوگل واقعی را با استفاده از googletest را بررسی کنید - لطفا اینجا را ببینید برای جزئیات بیشتر: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728

Simon Lloyd
02-10-11, 22:53
با تشکر برای پاسخ مایکل، اما اگر شما بیشتر از طریق این موضوع به عنوان خوانده شده بود که من دچار مشکلات بیشتر با علم و تکنولوژی سیاسی 3.4.1 و پس از آن به روز رسانی به بتا، حتی با بتا + گوگل V2 API، گوگل V1 API و مایکروسافت ID آنها هنوز هم شما می توانید ببینید ترجمه را نشان می دهد، من دستی ترجمه برخی در حال حاضر، اما من در آن ترجمه هایی که از دست داده بودند دوباره ظاهر می شود زمانی که به پرداخت پول برای نتایج، من پشتیبانی برای همه زبان ها کاهش یافته است را به حدود نصف، تنها به 7 زبان شده اند نامیده می شود که تا کنون با توجه به گوگل API V2 آمار و تنها در 40 دقیقه من می خواهم 100.000 کاراکتر استفاده می شود!

Simon Lloyd
02-10-11, 22:55
به عنوان اطلاعات اضافه شده اند گوگل API V2 را به عنوان تشخیص ، مایکروسافت به عنوان تشخیص و Google API V1 محاکمه اما هیچ کدام عنوان موضوع ترجمه است.

vBET
02-10-11, 22:57
من بیشتر از مسائل ، vbenterprisetranslatot.php با استفاده از تمام زمان CPU من ، لطفا به زیر :
PID ************ مالک اولویت ٪ CPU حافظه فرماندهی ٪
12493 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 104 -- 0،5 مسیر / usr / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
12496 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 72،0 -- 0،5 مسیر / usr / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
12495 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 67،0 -- 0،5 مسیر / usr / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
12492 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 42،0 -- 0،6 / USR / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
12490 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 23،5 -- 0،6 / USR / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
12484 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 11،7 -- 0،6 / USR / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
20732 (ردیابی) (کشتن) مای 0 -- 1،8 -- 6،2 مسیر / usr / sbin پیدا / mysqld -- basedir = / -- datadir = مسیر / var / معاونت / مای -- کاربر = مای -- PID فایل = / ور / معاونت / مای / server.thecodecage.com.pid -- جست و خیز ، خارجی ، قفل کردن --

من 4 پردازنده و آن کشتن روی سایت خودم تهیه کنم در حال حاضر که آن را نمی تونم ترجمه! ، من از کار افتاده نیمی از ترجمه و هنوز هم این مسئله!

آیا کسی می تواند کمک کند؟

لطفا با استفاده از یک موضوع در یک موضوع. شماره جدید استفاده از موضوع های دیگر. مدت کوتاهی - vbenterprisetranslator_seo.php نیست که منابع خود را تمام طول می کشد - آن است که کل انجمن خود را، زیرا هر یک از درخواست انجمن می رود vbenterprisetranslator_seo.php trought که تنها مجموعه متغیرهای چند برای vbseo.php و شامل منابع واقعا درخواست. شما مجموعه کامل ترافیک انجمن خود را به این فایل توسط فایل htaccess تغییر نام دهید خود را. بنابراین موضوع را با این فایل در همه وجود دارد - این است که مصرف کل انجمن شما. اگر توضیح بیشتری در این زمینه مورد نیاز است - لطفا این موضوع باز جدید برای آن و یا پیدا کردن در حال حاضر موجود است. یک شماره در هر موضوع :)

vBET
02-10-11, 23:00
من به بتا ارتقا به تلاش برای حل مسائل است اما به نظر می رسد که من ترجمه از مایکروسافت را دریافت نمی؟

نتیجه تست micorsoft :

ما به بررسی آن را با بالاترین اولویت و اجازه دهید شما را در مورد نتایج -- شاید مایکروسافت API را تغییر اگر عملیات به رسمیت شناخته نشده. در حال حاضر آن نیمه شب در کشور ما است بنابراین ما شروع خواهد شد صبح ، اما رادک می شود اطلاعات از من به آن بررسی ASAP.

vBET
02-10-11, 23:02
چیز مشابه.. زن و شوهر آغاز شده از روز قبل است. (رایگان نسخه 2.4.4)

لطفا نگاه کنید به توضیح در اینجا:
این است که علم و تکنولوژی سیاسی نیست - آن است که گوگل محدودیت V1 جدید - V1 گوگل در حال آماده سازی برای بسته می شود. اگر شما نیاز به بحث در مورد آن بیشتر لطفا موضوع خود را در بخش نسخه رایگان باز کردن.

Simon Lloyd
02-10-11, 23:04
ما را بررسی خواهد کرد و آن را با بالاترین اولویت و اجازه دهید شما را در مورد نتایج می دانم - شاید مایکروسافت تغییر API اگر عمل به رسمیت شناخته نشده است. در حال حاضر آن است که نیمه شب در کشور ما، بنابراین ما شروع خواهد شد صبح، اما رادک می شود اطلاعات از طرف من به به آن ASAP.Ok چک خواهد شد منتظر از شما بشنوم، من اجرا که فایل چند بار، من PM به شما لینک فایل را برای هر دو گوگل و MS را در سایت من و شما می توانید آنها را هر زمان که دوست دارید :) کلیک کنید

vBET
02-10-11, 23:07
با تشکر برای پاسخ مایکل، اما اگر شما بیشتر از طریق این موضوع به عنوان خوانده شده بود که من دچار مشکلات بیشتر با علم و تکنولوژی سیاسی 3.4.1 و پس از آن به روز رسانی به بتا، حتی با بتا + گوگل V2 API، گوگل V1 API و مایکروسافت ID آنها هنوز هم شما می توانید ببینید ترجمه را نشان می دهد، من دستی ترجمه برخی در حال حاضر، اما من در آن ترجمه هایی که از دست داده بودند دوباره ظاهر می شود زمانی که به پرداخت پول برای نتایج، من پشتیبانی برای همه زبان ها کاهش یافته است را به حدود نصف، تنها به 7 زبان شده اند نامیده می شود که تا کنون با توجه به گوگل API V2 آمار و تنها در 40 دقیقه من می خواهم 100.000 کاراکتر استفاده می شود!

بله من در آن هستم و در حال حاضر من فقط دیدم که به روز رسانی به vBET 3.5.0 شما تایید شده - با تشکر از یادآوری :)
اگر شما از گوگل V1 استفاده کنید دیگر نمی توصیه می شود غیر فعال کردن جارو کش. API در غرفه مایکروسافت و گوگل V2 API آن را به عنوان طولانی به نتایج کش اجازه داده شده که شما نیاز دارید.
نظر برای جلوگیری از صفحات به عنوان بسیاری از شما فکر می کنم که مربوط به ترجمه نیست - علم و تکنولوژی سیاسی اجازه می دهد تا برای تنظیم صفحاتی را که باید برای ترجمه نادیده گرفته است.
و البته هنوز هم رایگان مایکروسافت API استفاده کنید. من می دانم که مشکل وجود دارد در حال حاضر -- این تذکر عمومی است -- ما برای اصلاح این کار خواهد کرد.

vBET
02-10-11, 23:15
به عنوان اطلاعات اضافه شده اند گوگل API V2 را به عنوان تشخیص ، مایکروسافت به عنوان تشخیص و Google API V1 محاکمه اما هیچ کدام عنوان موضوع ترجمه است.

لطفا توجه داشته باشید که تشخیص انجام ترجمه! تنها تشخیص زبان و بسته بندی کردن پیام به دستورات BBCode اگر پیام در زبان دیگر. ترجمه به خودی خود اتفاق می افتد زمانی که مورد نیاز است. بنابراین گزینه های تشخیص رفتار صفحه شما در طول نسل را تغییر دهید -- تشخیص است استفاده می شود که تنها زمانی که پیغام جدید در حال آمدن است.

vBET
02-10-11, 23:19
خوب، خواهد شد منتظر از شما بشنوم، من اجرا که فایل چند بار، من PM به شما لینک فایل را برای هر دو گوگل و MS را در سایت من و شما می توانید آنها را هر زمان که دوست دارید :) کلیک کنید

می تواند مفید باشد - به لطف :) برای ما آن است که واقعا نیز ناراحتی بزرگ است که گوگل محدودیت قرار می دهد، اما آن است که با ما نیست.
هنوز مسئله شما را با مایکروسافت می تواند یک اشکال ، و یا مربوط به برخی از تغییرات در API (پیام می گوید که عملیات اشتباه است). بنابراین ما باید آن را بررسی کنید.

Simon Lloyd
03-10-11, 00:10
با سلام شما باید در رختخواب باشد در حال حاضر :)، من همه صفحات را مسدود قبلا که من ترجمه نیاز ندارد. در حال حاضر من به استفاده از API V2، اما هر روز به 100،000 حرف به دلیل هزینه محدود است.

من پاک کن کش به "Dissabled"، می خواهم بدانم اگر آن از کار افتاده است که شما ممکن است از دست رفته وارد "Dissabled" نشان می دهد در ادمین سی پی ام، اما شاید این افزونه به نظر می رسد برای "غیر فعال"؟

r.dziadusz
03-10-11, 08:03

نتیجه تست micorsoft :

مایکروسافت ترجمه API ID شما درست است، این نوع خطا به نظر می رسد در اینجا: MSDN موضوع لطفا آن را بخوانید. اما آزمون خود را در گوگل به نظر می رسد خوب است. همچنین اگر شما ظهر acces حساب خود را می تواند به دنبال هر گونه مشکل داخلی

Simon Lloyd
03-10-11, 09:53
من می بینم اما من همیشه استفاده از مجموعه ای گوگل و با استفاده از API V2 به طوری که من همیشه ضربه حد من؟ من هم ggogle API V2 به عنوان تشخیص

vBET
03-10-11, 14:01
آیا من را درک کنید درست -- شما مایکروسافت استفاده نمی کند؟ این در هرگز نیست ، تبدیل شده در فروم شما؟ لطفا توجه داشته باشید که مایکروسافت دارای محدودیت های ماهیانه ، طوری از حد خود را به شما در رسیدن به شما را تا مدت زمان بعدی صبر کنید. در این حد روزانه نمی باشد. اما اگر شما به مایکروسافت قبل از استفاده نکرده ام و سپس شما باید محدود نمی رسند. لطفا روشن -- شما از آن استفاده نیست و یا شما از آن استفاده کنید نه در همه.

Simon Lloyd
03-10-11, 17:07
مایکل، من در حال حاضر مایکروسافت با استفاده از، من علم و تکنولوژی سیاسی را به استفاده از گوگل تنها، تشخیص گوگل API V2، استفاده از گوگل API V2، قبل از آن من با استفاده از V1، در حال اجرا است که ابتدا ثبت نام برای مایکروسافت در حال حاضر ترجمه اما پراکنده خود را، اگر شما در نظر شما می گویند که محدودیت های ماهیانه پس از دوره محدودیت من هنوز نباید بازنشانی شود تا نوامبر 1ST.

Simon Lloyd
03-10-11, 17:09
من حد شخصیت من برای گوگل به 100.000 perday تا با تنظیمات من بالاتر از زمانی که من به آن محدود و دیگر نتایج : از گوگل پرداخت می API های آزاد و سپس شروع به تولید نتایج؟

vBET
04-10-11, 00:07
مایکل، من در حال حاضر مایکروسافت با استفاده از، من علم و تکنولوژی سیاسی را به استفاده از گوگل تنها، تشخیص گوگل API V2، استفاده از گوگل API V2، قبل از آن من با استفاده از V1، در حال اجرا است که ابتدا ثبت نام برای مایکروسافت در حال حاضر ترجمه اما پراکنده خود را، اگر شما در نظر شما می گویند که محدودیت های ماهیانه پس از دوره محدودیت من هنوز نباید بازنشانی شود تا نوامبر 1ST.

محدودیت نه در کنار ما، بلکه در کنار مایکروسافت هستند. اطلاعاتی که ماهانه حد وجود دارد را از اینجا گرفته شده است: نوع InvalidOperationException :: ID = 3644.V2_Json.TranslateArray.2485281C
مورچه شما درست می گویید من ساخته شده کمی اشتباه -- اطلاعات کامل می باشد :

محدودیت حجم در استفاده آزاد ، در 4 میلیون کاراکتر یک ماه و بیش از 400K در ساعت
بنابراین شما باید محدودیت های نیز ساعات روز :. با عرض پوزش برای کمی گمراه کننده -- من باید آن را با دقت بیشتری خوانده. آیا مایکروسافت هیچ محدودیت های دیگر -- لطفا بپرسید مایکروسافت. در این لحظه من در مورد محدودیت های دیگر آگاه نیست. اگر شما پیام خطا فرم مایکروسافت و سپس به این معنی است که شما در رسیدن به برخی از محدودیت های خود. لطفا تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر با مایکروسافت -- از آن است که آنها که به شما می دهد خطا درخواست مناسب است. من می توانم آنها را توضیح دهد. از 3rd party است. در مورد پیغام خطا کلید اشتباه متفاوت است آنچه شما به سادگی می توانید بررسی کنید.

همچنین توجه داشته باشید که آن را لازم نیست به نوامبر 1ST -- جزئیات بیشتر در مورد زمانی که مدت زمان جدید آغاز شده است نمی دانم. آیا آن را در هر ماه تقویم است ، یا آن را حاصل جمع گذشته از : 30 روز و یا راه دیگر... واقعا هیچ نظری ندارم که مایکروسافت آن در مدیریت -- لطفا بپرسید مایکروسافت اگر جزئیات بیشتر مورد نیاز هستند. به هر حال اگر آن فرم 30 روز گذشته است و سپس آن را به شما اجازه می دهد هر روز به درخواست های ساخته شده جدید (اگر شما حد کل در یک روز استفاده کنید).

vBET
04-10-11, 00:09
من حد شخصیت من برای گوگل به 100.000 perday تا با تنظیمات من بالاتر از زمانی که من به آن محدود و دیگر نتایج : از گوگل پرداخت می API های آزاد و سپس شروع به تولید نتایج؟

تعداد در این لحظه علم و تکنولوژی سیاسی می پرسد برای ترجمه فقط یک ارائه دهنده (بسته به پیکربندی انجمن خود) است. اگر خطا در پاسخ وجود دارد ما به ارائه دهنده دیگر بپرسید. شما می توانید درخواست ویژگی های جدید این اگر احساس می کنید مهم است.

Simon Lloyd
04-10-11, 00:59
خوب مایکل، من یک درخواست از ویژگی های شروع، شما می توانید در این موضوع برای من حل شده آن را به عنوان دیگر :) هدف را در خدمت هر علامت

vBET
04-10-11, 08:34
OK تا - :) حل مشخص

r.dziadusz
04-10-11, 11:43
ترجمه شروع آزمون کارشناسی ارشد
نتیجه تست : ï »¿" InvalidOperationException : : ID = 3641.V2_Json.Translate.365033CA "
خطا تست :
زمان اتصال (MS) : 237.756103516

من سعی کردم به بررسی این خطا را با دقت بیشتر ، اما غیر ممکن است.
شما باید به درخواست مایکروسافت خود را ، به دلیل آن را نیز می تواند داخلی شماره مایکروسافت ، اگر شما مطمئن نیستید که شما محدودیت های خود را از دسترس نیست :
برای انجام این کار لطفا از نوشتن ایمیل به: mtcont@microsoft.com
شرح مشکل خود را -- در استفاده از آزمون خطا
ارسال مایکروسافت ترجمه API خود را ID - این است که به طور عمده راه من می توانید آن را توسط خودم انجام نمی
نوشتن حجم خود را از ترجمه به service فرستاده شده در حرف یا MB / ساعت و کاراکتر و یا MB / روز

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations