PDA

مشاهده نسخه کامل : حل مشخصات کاربر واگذاری زبان را نمی توان باز گرداند

forosmb
11-08-11, 22:13
من می خواهم که posibility به زبان کاربران اجازه می شود به عنوان "انتخاب نشده اند" نیاز دارند ، حتی اگر آنها یک بار یک زبان را انتخاب.

ما در یک منطقه دوزبانه را ترک و مجبور است که انتخاب درمان های هوشمند به کاربران نیست.
در حال حاضر من deselecting کاربران شکایت به طور مستقیم از طریق SQL. woulb شود به factible هر چند مشخصات کاربر adminCP.

vBET
13-08-11, 02:27
لطفا توجه داشته باشید که شما لازم نیست که به زور کسی را به مجموعه زبان پیش فرض خود را. این است که تنظیم و توسط فعال تصدی به طور پیش فرض است مجبور. شما می توانید استراتژی مجبور CP مدیریت -- فعال تصدی> --> متفرقه --> تغییر مسیر به ویرایش مشخصات.

درباره unsetting زبان -- فعال تصدی را پشتیبانی نمی unsetting در این لحظه. طراحی شده بود به دادن امکان به را انتخاب کنید زبان پیش فرض خود و یک بار انتخاب می شود نمی تواند به سازمان ملل متحد را انتخاب کنید (کسی تا به زبان خود او است...). بنابراین ساده ترین راه ، در این لحظه است که واقعا آن unsetting توسط SQL (+ حذف نقش زبان در مدیریت CP). اگر شما نمی خواهید این موضوع را در آینده داشته باشند و سپس شما می توانید پلاگین ها داد که امکان تعیین زبان پیش فرض کاربر را غیر فعال. کسانی که پلاگین ها عبارتند از :
-- دسته دار زبان به طور پیش فرض در فرم ثبت نام
-- دسته دار زبان به طور پیش فرض در فرم مشخصات
همچنین می توان مورد نیاز برای غیر فعال کردن آن :
-- تنظیم مناسب گروه پیش فرض زبان
-- اضافه کردن زبان پیش فرض برای داده های کاربر
-- دسته زبان پیش فرض در طول روز رسانی مشخصات
-- دسته دار زبان به طور پیش فرض در هنگام ثبت نام

لطفا توجه داشته باشید که آن را آزمایش شد -- بعد از هر تغییر لطفا تست شما قادر به ایجاد حساب جدید در فروم خود را و شما قادر به ویرایش مشخصات خود را.
همچنین توجه داشته باشید که به طور پیش فرض این پلاگین بر روی تبدیل شده است ، تا پس از فعال تصدی به روز رسانی مورد نیاز خواهد بود دوباره آن را خاموش لطفا. ما می تواند تیم اصلی را چگونه می توان رفتار اگر هیچ مقدار ویژگی فعال در پرونده محصول XML وجود خواهد داشت ، بنابراین شاید آن مورد نیاز نیست که آن را خاموش کردن بعد از هر بروز رسانی (ما نیاز مانند قبل نداشته است).

لطفا بگویید آیا شما نیاز به حمایت بیشتری با این موضوع :)

forosmb
15-08-11, 11:23
من این قلاب غیر فعال کردن :
مدیریت زبان پیش فرض در فرم مشخصات
و در conjuction با پیکربندی آشکارساز خودکار گوگل من انتخاب کاربر تا آنجا عبارت را ساده کنید.

برای پشتیبانی.

vBET
15-08-11, 20:44
بزرگ است. در صورت هر گونه سؤال اضافی لطفا فقط بخواهید -- ما در اینجا به شما کمک کند :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1