PDA

مشاهده نسخه کامل : حل خودکار برگرداندن به انگلیسی اگر انگلیسی زبان مشخصات

moman
15-12-09, 21:22
من در حال حاضر پرچم از کاربران انگلیسی از طریق شرطی الگو ، پنهان کردن ، اما در حال حاضر من می خواهم را به سطح بعدی ، به عنوان کاربران در کشورهای دیگر که زبان از طریق مرورگر خود را به یک زبان خارجی را به زبان انگلیسی است ، اما زمین در صفحات ترجمه شده از سایت ما در هنگام جستجو با گوگل می خواهید به طور خودکار نسخه های انگلیسی به جای نسخه های ترجمه شده.

به منظور انجام این کار من کد زیر را نوشته اند.

با این حال ، به عنوان من که آشنا با عملکرد داخلی از فعال تصدی ، من نمی دانم که در آن به از آن محل و یا چگونه آن را تکمیل. آیا می توانید لطفا به من کمک کند با این؟

if ($_GET['language'] != "en" and $vbulletin->userinfo['vbet_def_lang'] == 'en')
{
revert language to english
}

که پلاگین / فایل خواهد بود این را بروید؟
چه می توانم در محل 'برگرداندن زبان به انگلیسی قرار داده؟

vBET
15-12-09, 23:46
در این لحظه کاربر باید به صورت خودکار فعال تصدی به زبان پیش فرض آن را هدایت می شوید. آن را چک کنید و اگر کار نمی کند ، سپس به ما اطلاع دهید -- ما این موضوع برای گزارش اشکال حرکت می کند. لطفا توجه داشته باشید که کوکی ها را فعال کنید برای این کار (قبل از ورود به سیستم است ، هیچ اطلاعات مربوط به کاربر وجود دارد ، بنابراین ما مجموعه ای از کوکی برای نگهداری اطلاعات استفاده در طول عمر و وقتی که کاربر می آید از مرورگر او حتی قبل از ورود به سایت هدایت می شوید) اتفاق خواهد افتاد و آن را تنها در آغاز جلسه (در غیر این صورت کاربر قادر نخواهد بود برای تغییر زبان به صورت دستی).

moman
16-12-09, 01:48
در ابتدای جلسه ، بله ، زبان تغییر است.

با این حال ، اجازه دهید بگویم من به سیستم وارد شده و زبان پیش فرض من به زبان انگلیسی است.

فرض کنید که زبان مرورگر من لهستانی است ، و زمانی که من یک ترم گوگل ، وب سایت من به عنوان یک نتیجه آمد. پس از کلیک ، من به mysite.com / انجمن / PL / thread.html گرفته شده بود. برای اهداف من ، من می خواهم کاربر را به طور خودکار به mysite.com / انجمن / thread.html هدایت می شوید اگر زبان صفحه مشخصات شان را به زبان انگلیسی است.

در غیر این صورت ، مردم در خارج از ایالات متحده که به زبان انگلیسی مسلط هستند ممکن است به نسخه های ترجمه شده از سایت صورت گرفته است ، و بدیهی است ، ترجمه خودکار بدتر از نسخه انگلیسی برای آنها است.

بنابراین ، در صورت امکان ، می تواند شما را لطفا ارائه برخی از اشاره گر با کد بالا من؟ من بسیار قدردانی کمک. بسیار پیش!

vBET
16-12-09, 03:15
من درک می کنم سناریوی خود را ، اما آن را بسیار غیر معمول است. اگر کسی در حال حاضر را در سایت خود همین دلیل است که باید آن را به او گوگل؟ هنگامی که شخصی است و گوگل آن را ، سپس session جدید ایجاد شود تا او را هدایت می شوید.

دلیل که چرا ما هنوز هم بحث (چرا ما این کار را قبول نمی) است چرا که اگر ما ساخته شده که شما می خواهید ، پس از آن کاربر خواهد شد در همه قادر به تغییر ترجمه -- چرا که او همیشه به زبان پیش فرض خود هدایت می شوید ، حتی اگر برخی از پرچم را کلیک کنید. به همین دلیل است که ما تنها در آغاز این تغییر مسیر ساخته شده است -- زیرا پس از آن کاربر به رایگان به هر جا که او می خواهد و به هر ترجمه ای که او می خواهد.

آیا واقعا چگونه شما می خواهم که انجمن خود را به رفتار. سناریویی که به شما داد ممکن است در واقعیت است. از آنجا که در 99.99999 ٪ از موارد کار به عنوان مورد نظر شما -- اگر برخی از کاربر برای شما توسط لینک های خارجی و در حال حاضر حساب با زبان پیش فرض مجموعه ای ، و سپس او را هدایت می شوید که شما می خواهید. و اگر او در حال حاضر افتتاح انجمن خود را پس از آن :
-- 1 -- چرا او به آنجا از جایی دیگر اگر او در حال حاضر وجود دارد؟
2 -- -- حتی در صورت نادر چنین او فقط می توانید پرچم ، کلیک کنید ، زیرا او می داند تالار خود را و می داند چه می گذرد.

لطفا در نظر گرفتن این. ما نمی خواهیم درخواست ما را به عنوان تغییر رسمی به دلیل استدلال بالا. اما اگر شما واقعا هنوز فکر می کنم آن است که ایده خوبی برای شما ما شما را برخی از راهحل برای فعال تصدی 3.2.x (در 3.3.0 تغییر محل از تاییدیه و همچنین برای عملکرد آن را بهتر ساخته شده) به من بدهید.

moman
16-12-09, 03:47
لطفا با ارائه راهحل.

در حالی که امتیاز خود را کاملا معتبر هستند ، این سناریو در واقع توسط یک کاربر بود مواجه می شوند و به من گزارش اینجا را ببینید : PentaxForums.com من موافق است که در بسیاری از مواقع ، این نمی خواهد یک مسئله است ، اما من دوست داشتن روی سایت خودم تهیه کنم 100 ٪ کامل!

ویرایش : لطفا ورود به سیستم به عنوان testuser ، تست رمز ، لینک به نمایش در بالا. من انجمن را از انظار عمومی به دلایل SEO غیر فعال :)

چیزی که با راه حل این است که از آن فقط آن را به طوری که کاربران انگلیسی زبان به صورت دستی نمی تواند تغییر ترجمه. از طریق قالب ها ، من در حال حاضر پرچم برای کاربرانی که زبان انگلیسی را در صفحه مشخصات شان را مجموعه ای پنهان است. بنابراین ، جان کلام این است اگر شما می خواهید ترجمه ، چه چیزی غیر از انگلیسی را انتخاب کنید ، و یا مرور انجمن به عنوان مهمان. از این رو ، من می خواهم راه حلی را می خواهم.

بسیار متشکرم برای در نظر گرفتن ، و من خوشحالم که شنیدن این که شما مایل به من در این زمینه کمک کند. فعال تصدی کرده است کار بسیار خوب با سایت خودم تهیه کنم تا کنون و من خوشحالم که یک مشتری در اینجا!

vBET
07-05-10, 15:27
سلام ، متوجه شدم که برای برخی از دلایل این موضوع قدیمی شده است هنوز بسته نشده است. لطفا به آن حل شد یا ما به طور تصادفی آن تنگ شده و شما هنوز هم نیاز به کمک ما.

moman
09-05-10, 00:34
من که لازم نیست به چیزی شبیه به این. در عوض ، من این هشدار را در نوار پیمایش مشاوره کاربر به تغییر زبان است.

شما هم اکنون ممکن است این موضوع نزدیک است.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1