PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا من می توانم غیر فعال کردن فعال تصدی در وبلاگ؟

galerio
08-08-11, 23:56
پیکربندی خاص در VB4 من که در آن انجمن در site.com / انجمن و وبلاگ در blog.site.com و هر پروفایل کاربر [نام کاربری] site.com و وبلاگ خود را در [نام کاربری]. سایت .com / وبلاگ (همه این است که توسط وی انجام می شود).

من بر روی سرور تست محاکمه V2 فعال تصدی خود را رایگان است اما وبلاگ ها و پروفایل ها را نمی توان ترجمه شده ، بنابراین من می خواهم به غیر فعال کردن در آن صفحات است. آیا ممکن است؟

vBET
09-08-11, 17:12
بله شما می توانید وبلاگ ها در نسخه کامل با استفاده از CP مدیر غیر فعال کردن --> فعال تصدی --> ترجمه گزینه ها --> آدرس ها به نادیده گرفتن -- شما به سادگی می توانید مجموعه ای / وبلاگ "وجود دارد.
پروفایل کاربر این کار نخواهد کرد ، زیرا هیچ بخشی URL مشترک وجود دارد (به جز. site.com ، اما این که همه چیز را نادیده بگیرند). اصلاح کد فعال تصدی کوچک موضوع (در جایی که نادیده گرفتن URL بررسی ما می توانید بررسی کنید همچنین این صفحه پروفایل کاربری با استفاده از ارزش THIS_SCRIPT) را حل کند.

چشمپوشی گزینه URL ها در نسخه رایگان در دسترس نیست.

Manual
05-10-11, 20:40
مدیریت CP -> علم و تکنولوژی سیاسی -> ترجمه گزینه ها -> نادیده گرفتن URL های

لطفا به من بگویید ... چگونه به چشم پوشی انجمن خاص (ها) علم و تکنولوژی سیاسی 4.4.x سازمان ملل متحد ... examle ... این انجمن ...

سوالات پیش فروش (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pre-sales-questions/)

من در حدود 140 انجمن ها عمومی... و من می خواهم به ترجمه تنها نیمی از هیئت مدیره من... تنها برخی از انجمن ها های بحث... حدود 70 انجمن های تخصصی...

من باید 70 نفر در این انجمن ها قرار داده... نادیده گرفتن آدرس ها... یا چه؟

را جریمه خواهد شد برای اضافه کردن ویژگی های جدید... شامل / محروم کردن انجمن ها... شناسه های انجمن از کاما از هم جدا... و یا انجمن ها ساحره را انتخاب کنید (CTRL + کلیک کنید) شامل یا حذف...

vBET
06-10-11, 00:11
در این لحظه علم و تکنولوژی سیاسی از نادیده گرفتن بخشی از URL است. برای درخواست ویژگی ها، لطفا از باز کردن تاپیک جدید در بخش ویژگی های درخواست.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1