PDA

مشاهده نسخه کامل : حل کاربر جدید فعال سازی حساب می کند که کاربر وارد بخش مدیریت شوید ،

norku
18-06-11, 22:58
روشن در صفحه اصلی 'آدرس پست الکترونیکی در ثبت نام تایید و از آنجایی که من نصب فعال تصدی 4.4.0 من متوجه شده ام که هنگامی که یک عضو جدید کلیک بر روی لینک فعال سازی که او وارد این به طور خودکار وارد نشده اید و باعث یک مشکل را به من چرا که این مردم در "کاربران منتظر فعال سازی حساب کاربری' گروه مگر اینکه آنها در اطراف بیت کلیک کنید و دریافت یک پیام VB گفتن آنها را به سیستم وارد شوید برای دیدن محتوای باقی مانده است.

آیا شما بچه ها از هر چیزی با فعال تصدی که ممکن است باعث این آگاه؟ من در مورد مشکل موجود بر سر در اصلی پرسیدم و پاسخ این بود که یا من تا به حال مشکل کوکی و یا ممکن است وجود دارد مناقشه وزارت دفاع است. من استفاده tools.php تا ببینید که آیا من نیاز به تنظیم مجدد دامنه کوکی برای نگهداری اطلاعات استفاده و مسیر برگشت به پیش فرض ، اما آنها در حال حاضر به حال تنظیمات پیش فرض.

من می خواهم ممنون اگر شما می تواند شلوار بی خشتک گاوداران نگاه کنید و ببینید که آیا این ممکن است به چیزی برای انجام با فعال تصدی داشته باشند. مشکل این است که هزینه من عضو آن ، بنابراین من می خواهم برای رسیدن به انتهای آن.

norku
19-06-11, 12:54
لطفا حذف کنید شلوار بی خشتک گاوداران. من در بر داشت به علت. وزارت دفاع متفاوت بود.

kamilkurczak
19-06-11, 13:19
تایید پس از آن بسته خواهد شد :)

norku
24-06-11, 12:27
فقط برای اطلاعات : وزارت دفاع در Lancerforhire پرداخت ثبت نام 'بود. مشکل من تا به حال نسخه بتا اولیه وزارت دفاع او ایجاد می شود بود ، اما آخرین نسخه (2.0) کار می کند کاملا.

kamilkurczak
24-06-11, 18:55
تشکر تایید شما :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1