PDA

مشاهده نسخه کامل : حل غیرفعال کردن برخی از قابلیت های

moman
09-12-09, 05:38
اجازه دهید بگویم من می خواستم برای غیر فعال کردن ویژگی های پست / PM ترجمه ، BBCode در langtitle ، و لنگ شوید. چه پلاگین باید غیر فعال کردن؟

من هم انجام هر گونه نظرات فعال تصدی در محتوای پست من را نمی خواهم ، در صورت امکان.

برای هر گونه کمک!

vBET
10-12-09, 22:15
در این صورت شما فقط می توانید از نسخه رایگان استفاده -- عملکرد چنین نیست ، بلکه آن است که هنوز هم سریع ساخته شده و فقط ترجمه.

اگر شما می خواهید از ویژگی های جدید در فعال تصدی های 3.x را lang و langtitle BBCodes قابل تنظیم پشتیبانی -- لطفا این موضوع باز کردن تاپیک جدید در http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/

moman
11-12-09, 20:54
من نیاز به عملکرد به عنوان انجمن من بسیار بزرگ است. همچنین ، نمی دانستم که از نسخه رایگان استفاده می شود محصولات

vBET
11-12-09, 23:07
و تا زمانی که شما مجبور نشده است هر گونه پست در پیام دیگر و سپس BBCodes lang و langtitle استفاده می شود -- لذا هیچ تاثیری بر عملکرد.

همچنین توجه داشته باشید که در سال های 3.x ما ساخته شده بسیاری از بهبود عملکرد و آینده 3.3.0 نسخه خواهد شد پر از بهبود عملکرد لطفا.

ما تمام زیر انجمن در مورد نسخه رایگان و اطلاعیه ها شما باید مواجهه موضوع توصیف که تفاوت بین نسخه رایگان و تجاری است.

اگر شما در حال حاضر مالک فعال تصدی های 3.x و سپس به فعال تصدی 2.x تنزیل رتبه lang و bbcodes langtitle ، غیر فعال کردن بلکه بدترین DB ساختار کندتر و کد را بدون استفاده از بسیاری از بهبود عملکرد.

ما توصیه می کنیم برای انجام برخی از مراحل tunning عملکرد. در اینجا شما را به برخی از نکات (همچنین نگاه کنید به پست زیر این یکی برای تذکرات بیشتر) :
نکات عملکرد (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/140-cpu-usage-doubled.html # post479)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1