PDA

مشاهده نسخه کامل : فعال تصدی و ckeditor در 4.1.4

Taurus
13-06-11, 00:21
من فقط می خواهم بدانم که آیا فعال تصدی به خوبی کار میکند با ckeditor جدید در VB 4.1.4؟

با تشکر.

vBET
13-06-11, 00:45
ckeditor؟ آیا برخی از پلاگین و یا عملکرد در فعال تصدی 4.1.4؟

Taurus
13-06-11, 00:50
به طور کامل سردبیر جدید است.

vBET
13-06-11, 00:53
می تواند تایید در این لحظه است. شاید برخی از کاربران ما تایید. ما آن را بررسی و تایید این هفته.

vBET
13-06-11, 04:32
من می توانم تایید که در vBulettin 4.1.4 فعال تصدی می افزاید : گزینه زبان (برای کاربران با زبان پیش فرض غیر از زبان انجمن) به ذیل ویراستاران :
-- پاسخ سریع
-- پاسخ کامل
-- ارسال جدید موضوع
-- سریع کاربر پیام بازدید کنندگان
-- تفصیلی کاربری پیام بازدید کنندگان
-- پیام شخصی
-- پاسخ سریع به پیغام خصوصی
-- پاسخ پیشرفته پیام خصوصی
-- بحث جدید گروه ها
-- پاسخ سریع بحث گروه
-- پاسخ بحث و پیشرفته گروه
-- نظر تصویر گروه میانبر
-- نظر تصویر گروه پیشرفته
-- نظر میانبر تصویر آلبوم
-- نظر تصویر آلبوم پیشرفته
-- نظر وبلاگ سریع
-- نظر وبلاگ پیشرفته
-- CMS نظر ماده (مات نیست)
-- سیستم مدیریت محتوای ماده (مات نیست)
اگر از دست بدهم چیزی لطفا اجازه دهید من می دانم و من آن را بررسی کنید.

لطفا توجه داشته باشید که برخی از آنها نمایش داده شده گزینه های مات ، اما مات در لانگ BBCode روشن نیست. همانطور که من به یاد داشته باشید آن از مقالات سیستم مدیریت محتوا (این مقاله نوشته شده توسط هر کسی نیست ، هنوز هم آن را باید مات و یا نمایش داده نمی گزینه برای مات) به مات نمی فاصله دار است ، اما نظر باید. ما این را بررسی کنید.

همچنین تغییر بین پاسخ سریع به بخش خوب است. پیش نمایش پیام نیز به خوبی کار می کند. که 2 بر ویرایشگرهای موضوع مورد آزمایش قرار گرفت.

همچنین یکی از اصلی خطا بلاگ : ورود ضروری -- اصلی سرو (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12394)

Taurus
13-06-11, 06:06
میشل! که خوب است به دانستن است.

vBET
15-06-11, 15:06
در مورد آن 2 سردبیران که نشان می دهد گزینه مات ، اما مات نیست :
1. CMS مقاله : من به بررسی برخی از یادداشت ها و آن را آنطور که باید باشد. مات در اینجا پشتیبانی نمی شوند ، چرا که مقالات در زبان پیش فرض انجمن نوشته شده است (این محتوا که می تواند توسط هر کسی اضافه شده نیست). و ما هیچ شرط اضافی ساخته شده است تا گزینه مات به دلایل عملکرد نشان می دهد -- گروهی از مردم نوشتن مقالات CMS محدود است و کسانی که انگلیسی زبانان بومی همان زبان پیش فرض عنوان انجمن و گزینه های مات نمی بینم. پس این باقی می ماند آن است.

2. CMS نظر مقاله : که باید مات و در نسخه بعدی خواهد شد. تعمیر سریع : ایجاد پلاگین جدید برای قلاب vbcms_article_populate_end ، برای فعال تصدی محصول با نام دسته دار زبان پیش فرض برای نظرات CMS مقاله و کد :

if ($view->comment_block) {
$view->comment_block = str_replace('if (comment_postid > 0)', 'if (document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').checked) {
postvars += \'&vbet_postInLanguage=\' + document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').value;
}
if (comment_postid > 0)', $view->comment_block);
}

vBET
15-06-11, 16:52
موضوع جدید را با 4.1.4 ویرایشگر -- در هنگام چک کردن پست پیش نمایش و رفتن تا پیشرفته در صفحه ترجمه شده و سپس محتوای پیام است ترجمه -- آن را نمی باید. ما در حال کار بر روی این حق در حال حاضر ، به طوری عرضه خواهد کرد و نگه دارید تا موضوع جدید به ما را حل کند.

vBET
16-06-11, 01:46
موضوع جدید را با 4.1.4 ویرایشگر -- در هنگام چک کردن پست پیش نمایش و رفتن تا پیشرفته در صفحه ترجمه شده و سپس محتوای پیام است ترجمه -- آن را نمی باید. ما در حال کار بر روی این حق در حال حاضر ، به طوری عرضه خواهد کرد و نگه دارید تا موضوع جدید به ما را حل کند.

OK -- ما باید راه حل برای این و آن خواهد بود در نسخه بعدی شامل :)

vBET
16-06-11, 08:50
و یک مسئله یافت و در حال حاضر اصلاح شده -- تغییر مسیر درخواست ckeditor.php در صفحات ترجمه اتفاق افتاده است. این واقعا یک باگ -- همه چیز به خوبی کار میکند بعد از تغییر مسیر ، تغییر مسیر برای عملکرد بد بود. ما در حال حاضر آن را ثابت تا درخواست برای ckeditor.php در حال حاضر شامل پارامتر زبان و بدون تغییر مسیر از دست داده ردیابی ترجمه لازم است :) این خواهد بود در نسخه بعدی گنجانده شده است.

Taurus
16-06-11, 10:20
این واقعا خبر خوبی برای من میشل است. برگزاری خاموش در ارتقا به 4.1.4 تا زمانی که من می دانم که همه من واقعا مهم مدها کار خواهد کرد. تا کنون هنوز هم وجود دارد که معتاد است. اما این به من آرامش قلب را می دهد که می دانم که فعال تصدی ، که یکی از مهم ترین آنهایی که من خوب خواهد بود برای رفتن! از شما بسیار سپاسگزارم برای کار های بزرگ خود و پشتیبانی عالی همیشه! بچه ها چند در این کسب و کار مانند شما وجود دارد!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1