PDA

مشاهده نسخه کامل : حل لطفا انجمن من OK؟

Cuti Malaysia
01-06-11, 08:03
سلام.... رئیس

1) لطفا به انجمن من است ، آن را OK انجمن من (cutimalaysia.my) ادغام به درستی با vbtranslator بعد از اینکه به نسخه جدید ارتقا دهید؟

2) هاست ارائه دهنده من به من شکایت ، پایگاه داده من بزرگتر پس از پلاگین استفاده کنم. چگونه به حل این مشکل؟

vBET
02-06-11, 15:29
سلام

1. هنگامی که من هیچ انجمن شما در حال حاضر من می بینم فقط ارتباط برقرار خالی. مانند آن است انجمن بسته شده است ، اما بدون پیام... لطفا تایید می کنند که انجمن در حال حاضر زنده و روشن.
2. البته این -- هم اکنون شما دارای محتوای بسیار بیشتری در حال حاضر است. هر یک از ترجمه های cache شده است. شما می توانید خاموش کش پایگاه داده ، اما آن را توصیه نمی. با تشکر از کش ترجمه های خود را بسیار سریعتر است.

Cuti Malaysia
03-06-11, 16:31
سلام رئیس
لطفا دوباره چک کنید انجمن من

1) vbtranslator کاملا عملکرد در انجمن من با هر مشکل شک؟

2) انجمن من پس از ارتقاء به تابع نسخه جدید به درستی با پلاگین دیگر؟

3) آدرس محل شبیه به این برای دامنه اصلی انجمن ==> cutimalaysia.my / انجمن بدون http:// باشد آن OK؟ \\

4) اطلاعات من در اینجا باید به جای؟ انجمن دایرکتوری ==>؟؟؟

5) ردیابی URL خارج از دایرکتوری انجمن. من مجموعه ای بله. آیا این درست است؟

P / S : برای توضیح آینده خود را است.

vBET
03-06-11, 22:00
انجمن شما در این لحظه کار نمی کند :

هشدار : require_once (/ صفحه اصلی / maximus / public_html / ایجاد vb_dir.php) [function.require - بار] : موفق به باز کردن جریان : هیچ فایل یا دایرکتوری را در / صفحه اصلی / maximus / public_html / را content.php در خط 2

کشنده خطا : require_once () [function.require] : شکست در باز کردن مورد نیاز '/ صفحه اصلی / maximus / public_html / را vb_dir.php' (include_path و ='.:/ USR / معاونت / PHP : / USR / محلی / معاونت / PHP) / صفحه اصلی / maximus / public_html / را content.php در خط 2
این موضوع فعال تصدی کنید -- شما نمی دست vb_dir.php مورد نیاز فایل لطفا تصحیح آن.

درباره پرسش های شما :
1. بگویید که انجمن شما کار نمی کند. من می توانم آن را به طور کلی پس از شما متعهد است که انجمن خود را به کار دوباره بررسی
2. ما را پشتیبانی نمی پلاگین دیگر تنها فعال تصدی. من می توانم به شما بگویم دیگر پلاگین های خود را در حال کار wel هستند : 1. ما پلاگین های دیگر را پشتیبانی نمی کند. 2. من نمی دانم آنچه شما نصب شده است. 3. من نمی دانم که هر پلاگین امکان پذیر است. اگر شما خواهد شد برخی از مسئله مربوط به فعال تصدی لطفا بنویسید و ما به شما کمک کنیم :)
3. می توانید بگویید چرا که انجمن خود را به کار نمی کند. آیا شما با استفاده از زیر دامنه در انجمن شما؟
4. من نمی دانم چرا که انجمن خود را به کار نمی کند. اگر شما با استفاده از انجمن زیر شاخه در URL انجمن و سپس شما را دایرکتوری انجمن وجود دارد. این است که به وضوح در شرح پارامتر توصیف می شود.
5. من نمی دانم چرا که انجمن خود را به کار نمی کند. آیا شما می خواهید برای ترجمه هر صفحه خارج از دایرکتوری انجمن؟ اگر بله NIT باید بر ، اگر نه روشن -- خاموش.

PS. من می دانم آن را توضیح شما انتظار می رود نیست -- مگر اینکه من به انجمن کار را ببینید من نمی توانم شما جزئیات بگوید. اجازه بدهید من می دانم زمانی که آن را تابعی باشد.

Cuti Malaysia
04-06-11, 16:04
سلام... sorry2. من را عیب یابی دیروز

سلام رئیس
لطفا دوباره چک کنید انجمن من

1) من فقط به زبان خاصی است که من انتخاب را به استفاده از ترجمه به کار هستند ، اما تبدیل شدن به عاقلانه زمانی که من را به زبانه های دیگر کلیک کنید ، مثل تب خانه ای برای مثال.
کلی vbtranslator من به درستی کار نمی کند. چگونه برای حل این مشکل بزرگ است؟

2) بله. من استفاده از cutimalaysia.my / انجمن به محل انجمن اصلی من است. گرینویچ vabdvanced به عنوان یک پیام خصوصی به من ، cutimalaysia.

3) برای فعال تصدی حافظه کش (بتا). که در بهترین و توصیه می شود؟ Memcache؟ XCache؟ EAccelarator؟ APC؟

P / S : برای توضیح آینده خود را است.

vBET
04-06-11, 20:32
OK را بزنید. به انجمن در حال حاضر در کار است اما ترجمه نیست. آنگونه که من ترجمه لینک ها در اشتباه هستند / انجمن / قرار است در آنجا دو بار... بنابراین شما باید تنظیمات اشتباه است.

من فکر می کنم ساده ترین راه PM جزئیات دسترسی به مدیریت CP شما و FTP. سپس من می توانم چک آن را در محل.

1) لطفا PM جزئیات دسترسی به پیکربندی خود را بررسی کنید.
2) هنوز چیزی در تنظیمات شما اشتباه است ، زیرا لینک ترجمه تحت پرچم شکسته -- دو / انجمن /
3) ما هر گونه راه حل خاص را مطرح نمی کنند -- ما تبلیغات برای کسانی که فن آوری های کش را ندارد. لطفا پیدا کردن بهترین راه حل برای شما است. به خاطر داشته باشید که برخی از آن راه حل انبارها تنها بلکه قبل از کامپایلرها ، که باعث PHP خود را بسیار سریعتر -- لطفا برای جزئیات بیشتر به بررسی آن دسته از فن آوری های در صفحات خود و یا انجمن ها اختصاص داده شده برای PHP

vBET
06-06-11, 01:42
برای جزئیات بیشتر به دسترسی است.

موضوع را با لینک های شکسته است به خاطر تنظیمات غلط خود را است. برای پارامتر انجمن دایرکتوری ، به شما در تنظیم (بدون فاصله)

HTTP : / / cutimalaysia.my / انجمن
از کجا آن را به وضوح شرح داده شده :

اگر انجمن خود را به دامنه است در ارتباط نیست اما در برخی از دایرکتوری که در URL گنجانده شده است و سپس شما باید آن را در اینجا تنظیم. با '/' در ابتدا و بدون هیچ »/« در پایان ، یعنی "/ انجمن تنظیم
شما حتی به عنوان مثال وجود دارد روشن... بنابراین تنظیم مقدار مناسب وجود دارد -- انجمن شما / انجمن

همچنین -- چرا به شما در تنظیم هیچ ارزش برای دامنه اصلی تالار گفتمان؟ آیا شما با استفاده از زیر دامنه در انجمن شما؟ اگر بله -- لطفا حداقل یک نمونه از زیر دامنه های مورد استفاده در فروم شما را به من بدهد. اگر نه ارزش پاک برای این پارامتر لطفا. به وضوح شرح داده شده است :

تنظیم آن را تنها در صورتی شما با استفاده از زیر دامنه در انجمن شما.

همچنین -- شما قوانین فعال تصدی مناسب در مجموعه ، و فایل htaccess در پوشه انجمن خود را.. این مورد نیاز است اگر شما مایل به استفاده از لینک های SEO. در اینجا شما دستورالعمل های دقیق برای این پیدا کنید :

همچنین -- زمانی که ترجمه انجمن خواهد شد در حال حاضر کار (برای اولین بار آن را چک کنید قبل از رفتن به مراحل بعدی) شما باید 2 چند چیز را انجام دهید :
1. ادغام باشد به ترجمه پیوندها (نگاه کنید به readme.html در بسته بندی فعال تصدی دستورالعمل)
2. http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting : -- اجازه دهید برای ترجمه صفحات در خارج از پوشه انجمن (صفحه اصلی خود را در خارج و دلیل آن است که انجمن نه نیاز به یکپارچه سازی خاص) در اینجا شما خواهد شد دستورالعمل چگونگی انجام این کار پیدا کردن / 413 - متداول 2.html # post1546

مدت کوتاهی -- شما اقدامات لازم ساخته شده است. لطفا توجه داشته باشید که ما به شما هر گونه پاسخ می دهد در اینجا به صورت رایگان -- بنابراین شما می توانید آن را را خودتان انجام دهید به طور کامل به صورت رایگان. این حال اگر شما احساس می کنید این است که منطقه شما نیست ، و سپس شما می تواند ما را 30 دلار برای یکپارچه سازی پرداخت : http://www.vbenterprisetranslator.com/integration-service.php

اگر شما می خواهید برای انجام آن خودتان -- دستورالعمل ارائه شده ، لطفا فقط آیش دقیقا آموزش داده است. همچنین لطفا به ما اطلاع دهید هنگامی که شما به پایان برسد و توصیف نتایج.

vBET
09-06-11, 01:29
پیشرفت چیست؟ آیا شما نیاز به تذکرات دیگر؟

vBET
15-06-11, 16:31
ارسال PM و ایمیل -- هنوز هم انتظار برای پاسخ. راه حل شما در حال حاضر شرح داده شده -- لطفا آیش آن و پاسخ در مورد نتایج است.

vBET
28-06-11, 16:46
شما هنوز پیکربندی خود سقوط کرد و ما هنوز هیچ پاسخی از شما دریافت نمی. من فقط به شما ارسال پیام توسط انجمن شما. ما واقعا می خواهیم به شما کمک کند :)

vBET
11-07-11, 02:03
یک بار دیگر ما به شما پیام ارسال انجمن شما. شما بدون هیچ تغییری در تمام ساخته شده است -- ترجمه های خود هنوز هم شکسته است. ما واقعا می خواهیم به شما کمک کند :) -- لطفا با ما تماس بگیرید.

vBET
06-08-11, 19:20
کار در حال حاضر است.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1