PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل

Valdo
07-12-09, 09:47
من نصب نسخه جدید از ترجمه vbenterprise (2.3.5) و از آن لحظه من ترجمه، به جای آن از متون ترجمه شده خالی است. وظیفه برنامه ریزی را به حال تعلیق درآورد، به صورت خودکار حذف ترجمه های قدیمی را از حافظه پنهان "، و سپس آن را دوباره. چگونه کار می کند؟ سپاس ها

vBET
10-12-09, 20:51
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9

Valdo
11-12-09, 16:07
کمک در نوع پاسخ :

سلام مارکو

شما با ارسال حجم بالایی از ترافیک را به AJAX API های گوگل به نظر می رسد که ممکن است آن را سوء استفاده و یا در نتیجه یک خطای برنامه نویسی. از آنجا که شما موفق به خودتان را با (اختیاری) کلید API و یا به درستی تنظیم HTTP ارجاع خود را (که به عنوان شرایط استفاده از لازم) شناسایی ، ما قادر به شما در مورد این ترافیک با ما تماس بگیرید.

من مصرانه از شما را به یک نگاه در ، بخش شرایط و ضوابط را مشاهده فرمائید استفاده :
گوگل AJAX API شرایط استفاده -- گوگل AJAX زبان API -- گوگل کد (http://code.google.com/apis/ajaxlanguage/terms.html)

لطفا توجه خاص به بخش های که نیاز است که هر پرس و جو به درخواست مستقیم از کاربر نهایی می شود ، که نتایج باید به کاربر (اصلاح نشده) نشان داده شده است ، و قوانین در سراسر ذخیره. همچنین الزامات اطراف انتساب و شناسایی اطلاع می دهد.

اگر شما احساس می کنید که استفاده از سایت شما در انطباق است ، لطفا به ارائه اطلاعات اضافی چگونه سایت خود را با استفاده از API (از جمله یک لینک) ، و همچنین شامل آدرس IP سرور خود را.

با تشکر از شما
آدم فلدمن
مدیر تولید ، گوگل

2009/12/11 مارکو Ghisi <sanmarco76********it>

مرهم تسکین دهنده ،

غیر طوری SE devo scrivere در Italiano از oppure در انگلیسی ، quindi intanto
پروو در Italiano از.

سونو L' amministratore DI سازمان ملل متحد انجمن :
Scuola -- انجمن DI فرهنگی generale (http://scuo.la/)

CHE utilizza سازمان ملل متحد پلاگین در لو traduzioni basato SU گوگل.

ایل problema è CHE DA qualche giorno لو traduzioni غیر compaiono più ،
viene riportato questo errore :

{"responseData" : تهی ، "responseDetails" : "شرایط مشکوک سرویس
سوء استفاده ، لطفا تماس با ajaxapis-support@google.com "،" responseStatus ": 403}

Potete risolvere در هر favore؟

عقیده CHE SIA tutto در regola

vBET
11-12-09, 22:30
همانطور که می بینید کلید API قبل از ممنوعیت استفاده از. همچنین من می بینم یک اطلاعات بسیار عجیب و غریب وجود دارد -- آنها می گویند که شما هدر ارجاع دهنده استفاده کنید -- 2.3.5 ارسال هدر ارجاع دهنده. من به بررسی آن را در کد.

بنابراین به عنوان پیام می گوید -- با آنها در این مورد تماس بگیرید :)
نوشت که با استفاده از کلید API شما در حال حاضر و نسخه جدید از برنامه ، باید "صفحه توسط گوگل" ، نتایج درد تنها به مدت 15 روز و فقط برای درخواست واقعی است.

همچنین لطفا در گزارشات خود را بررسی کنید و آیا برخی از ربات ساختگی انجمن خود را خزنده نه بیش از حد greedily -- از آن می تواند دلیل که چرا گوگل بدست آوردن حجم بالایی از ترافیک است.

vBET
11-12-09, 22:47
همچنین به روز رسانی به 2.3.6 -- به نظر می رسد که مشکلات را در ارسال هدر ارجاع دهنده وجود داشت.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1