PDA

مشاهده نسخه کامل : حل پس از مشکلات نصب با ترجمه

samm1129
22-05-11, 04:13
سلام ، من به دنبال دستورالعمل و قادر به نصب وزارت دفاع بود. هر زمان که من هستم در حال مشاهده به زبان انگلیسی ، بدون مسائل ، زمانی که من به زبان دیگری را در دایرکتوری ریشه انجمن سوئیچ ، نه مسائل نیز هست. با این حال اگر من با کلیک بر روی موضوع ، یا یک پست علامت ممیز رو به جلو است که باید مثل این / انجمن / IW / نویسنده موضوع نشان می دهد تا مانند این انجمن را / / / iwtopic
حذف آن را چندین بار ، سعی 3.36 و به عنوان 3.4 و دریافت مشکل همین است. آیا کسی دیده و می داند فرصت چگونه برای حل آن است؟

با تشکر از شما
سام.

vBET
22-05-11, 15:52
سلام. من فکر می کنم شما مشکل پیکربندی است. لطفا دقت نگاه کنید در تنظیمات خود را برای دایرکتوری پارامتر انجمن. چه ارزش شما را برای آن داشته باشند؟ لطفا توجه داشته باشید توضیحات پارامتر :

با '/' در ابتدا و بدون هیچ »/« در پایان ، یعنی "/ انجمن تنظیم
اگر شما آن را پیکربندی اشتباه ، لطفا تغییر آن به یکی از مناسب. اگر شما این یکی OK ، پس ما آن را بیشتر خواهد کرد. همچنین توجه داشته باشید که شما مجبور نیستید آن را بردارید لطفا. شما فقط می توانید فعال تصدی مسئله هنوز هم وجود دارد غیر فعال کردن -- ما باید آن نصب شده به آن را بررسی.

لطفا نوشتن آن کمک کند؟

samm1129
22-05-11, 20:02
منم دقیقا چگونه راه اندازی آن ، و همانطور که اشاره کردم خوب کار می کند اگر h0ld.com/forum / من بار کلیک کنید و سپس به هر زبانی ترجمه با این حال ، اگر من به عمیق تر به موضوع واقعی ، به عنوان مثال : h0ld.com/forum / / zh - CNmazda / به جای :
h0ld.com/forum/zh-CN/mazda /

samm1129
22-05-11, 20:03
. من htaccess تغییر نام دهید به نظر می رسد ، مثل این :

# خط زیر ('#' در ابتدای) نظر

# برای غیر فعال کردن توابع از mod_rewrite.

# لطفا توجه داشته باشید : شما هنوز هم نیاز به غیر فعال کردن هک در

# بایگانی کنترل پانل را به متوقف کردن URL بازنویسی.

RewriteEngine در تاریخ

# برخی از سرور نیاز به بخشنامه RewriteBase تنظیم نمائید

# فعال (حذف '#' را در ابتدا برای فعال کردن)

# لطفا توجه کنید : زمانی که فعال باشد ، شما باید شامل راه

# به ریشه پوشه های vB خود را (به عنوان مثال RewriteBase تنظیم نمائید / انجمن ها /)

RewriteBase تنظیم نمائید / انجمن /

٪ RewriteCond {HTTP_HOST} ^ WWW \\. h0ld \\. com

RewriteRule به (.*) http://www.h0ld.com/forum/ $ 1 [L ، R = 301]

RewriteRule به ^ ((urllist | sitemap_).* \\ (XML |.. TXT) (\\ GZ)) $ / vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php نقشه سایت = $ 1 [L]

# قوانین برای لینکهای SEO ترجمه با باشد (باید قبل از همه قوانین را vbseo.php گنجانده شود)

RewriteRule به vbenterprisetranslator_seo.php؟ vbet_lang = $ 1 و هدایت می شوید = / انجمن / فایل index.php [L ، QSA]

RewriteRule به vbenterprisetranslator_seo.php؟ vbet_lang = $ 1 و هدایت می شوید = / انجمن / $ 2 [L ، QSA]

RewriteCond ٪ {REQUEST_URI}! (admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron را)

RewriteRule به ^ ((آرشیو /)؟(.* \\. پی اچ پی (/.*)؟))$vbenterprisetranslator_seo.php [L ، QSA]

RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME}! - F

RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME}! - D

RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME} ^ (admincp | modcp | clientscript | cpstyles | تصاویر) /

RewriteRule به دلار vbenterprisetranslator_seo.php [L ، QSA]

RewriteCond ٪ {REQUEST_URI}! (admincp / | modcp / | cron را | vbseo_sitemap | API \\ PHP)

RewriteRule به ^ ((آرشیو /)؟(.* \\. پی اچ پی (/.*)؟))$vbseo.php [L ، QSA]

RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME}! - F

RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME}! - D

RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME} / (admincp | modcp | clientscript | cpstyles | تصاویر) /

RewriteRule به ^(.+)$ vbseo.php [L ، QSA]

vBET
22-05-11, 21:38
در این لحظه شما فعال تصدی فعال در فروم شما را نداشته باشند ، بنابراین من قادر به آن را بررسی نیست. اگر URL ها تولید اشتباه ، سپس آن را می باشد. شماره htaccess تغییر نام دهید. اگر آن ها حق تولید و تغییر مسیر اتفاق می افتد و سپس از آن است که مسئله htaccess تغییر نام دهید. لطفا نصب و پیکربندی فعال تصدی به انجمن (شما می توانید غیر فعال کردن) و جزئیات PM دسترسی به انجمن خود را (ADMIN CP و FTP) ، ما را بررسی کنید چه اتفاقی می افتد. اگر این مسئله پیکربندی نیست ، پس ما باید توسط سیاهههای مربوط به تغییر به همین دلیل آن را می خواهم این کار را بر روی سرور خود رفتار است. ما آن را را چک کرده و آن را حل خواهد کرد :)

samm1129
22-05-11, 21:40
آن فعال است.

samm1129
22-05-11, 21:48
PM فرستاده **********..

vBET
24-05-11, 17:12
حل شده است. شما تا به حال پیکربندی اصلی اشتباه! به شما در تنظیم '/' در انتهای URL پارامتر انجمن که به طور واضح شرح داده شده :

آدرس انجمن خود را.
توجه : اضافه کردن یک علامت نیست. ('/')

لطفا پیکربندی انجمن خود را با دقت :)

samm1129
24-05-11, 20:11
شما بچه ها تشکر :-) عالی برای تعمیر سریع است. پشتیبانی بزرگ.

kamilkurczak
24-05-11, 22:29
تشکر تایید شما :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1