PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال

Jncocontrol
21-05-11, 16:50
من در انجمن می باشد که از این وزارت دفاع در واقع صدمه بزند انجمن های تخصصی من در راه که آنها آن را توصیف کرد؟
من می دانم که آن را بیش از یک سال است ، و شما در گای فاک تن از کار بر روی آن از آن زمان به بعد انجام می شود و البته باید آنها را ثابت در صورتی که وجود دارد.

vBET
22-05-11, 15:39
سلام. بله ما می دانیم که باشد شرح داده شده چند نکته که چرا فعال تصدی قدیمی SEO صدمه دیده است. به همین دلیل است که ما در مورد مراقبت از هر استدلال اشاره شده توسط تیم باشد انجام گرفت و ما خلاص شدن از شر مسئله را با بهبود فعال تصدی.

همانطور که شما اشاره کرد آن بحث شد و آن را واقعی نمی. فعال تصدی جستجوگرها دوستانه است. ما پشتیبانی از لینک های SEO. ما از ترجمه لینک من فکر می کنم که ما حتی باید تشکر کنم به بایگانی تیم برای اشاره به ما در جهت بهبود محصول ما است.)

از آنجا که این بار رتبه صفحه اصلی فرم ما رشد 0 تا 5 و ترافیک از کل جهان است. بنابراین من قطعی مطمئن فعال تصدی انجمن ما درد نکنه ؛)

همچنین توجه داشته باشید که از آن زمان ما نه تنها فعال تصدی بهبود یافته در منطقه SEO ، ما نیز اضافه کردن تعداد زیادی از ویژگی های جدید و بهبود عملکرد با اضافه کردن پشتیبانی برای ذخیره سازی فایل کامل برای مهمانان و کش حافظه لطفا :)

اگر شما هر گونه سؤال بیشتر لطفا فقط بخواهید ، با کمال مسرت به شما کمک کند :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1