PDA

مشاهده نسخه کامل : حل من در حال حاضر باید یک بلیط نصب صادر!

rdavm
12-05-11, 21:00
من نمی تونم این کار ، من تاب در مورد این کالا در حال حاضر برای حدود 1 ماه در حال حاضر و با استفاده از شاید بیش از 100 ساعت در مورد عیب یابی در این 4 محصول فعال تصدی ، نصب شده بر روی صفحه اصلی 4.1.3 و من در حال حاضر تسلیم ، من شاش و من لبریز میشود.

من نیاز به کارکنان آن را برای من نصب و پیکربندی آن را به کار.

راه خود را به سخت برای نصب این محصول ، چرا که در حال حاضر خود را به زودی یک ماه از زمان خرید بسته و آن هنوز کار نمی کند کمک کند.

من آن را تحویل به lanser آزاد در طراحی وب سایت و او tryed برای به دست آوردن آن را به کار ، اما afther 5 ساعت و او مجبور به رها کردن.

پیام به کارکنان :

تماس با من PM یا پست الکترونیک برای دریافت اطلاعات ورود به سرور من و یا به من بگویید چگونه U می خواهید اطلاعات FTP Login را!

امید your'e برای اصلاح این محض این که من که themper من بر روی راهنمای عیب یابی و چه چیزی نیست از دست داده است.

kamilkurczak
12-05-11, 22:10
متوجه شدم که متن خود را پس از ترجمه ناپدید می شوند ، بنابراین آن را چک کنید : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1537

لطفا بررسی admincp -> گزینه فعال تصدی با توجه به فایل readme.html از انجام نه آپلود پوشه و تنظیم به زبان اصلی انجمن خود را.

rdavm
13-05-11, 21:26
مشکل با فعال استاندارد و یا به طور پیش فرض زبان در admincp حل شده است.

باید به طور پیش فرض به ENG به مشکل کمتر در تیراندازی برای مقابله با فعال می شود.

و بله من می دانم این انجمن به انجمن worng به پست در ، با این حال در من خلق نه خوب و بسیار به عنوان عیب یابی این شاید بیش از 100 ساعت بود انجمن راست به پست در پیدا نیست و من نمی تونم آن را پیدا در حال حاضر به خسته : اشتباه گرفته شود : من شروع به فکر می کنم من احمق : eek :

kamilkurczak
14-05-11, 14:14
برای تایید -- حل

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1