PDA

مشاهده نسخه کامل : حل خطا بعد از آپلود 4.3.0

Schmike
10-05-11, 15:11
من فایل ها برای 4.3.0 آپلود و خطا زیر :

کشنده خطا : فراخوان به vbet_global_bootstrap_init_start2 تابع تعریف نشده () / صفحه اصلی / <folder>/ public_html / ایجاد testvb / انجمن ها / شامل / class_bootstrap.php (103) : eval در تابع () 'کد D در خط 5

من فعال v4.2.3 در حال اجرا قبل از آخرین فایل ارسال کنم. من برای پیدا کردن هر دستورالعمل ارتقاء. من فرض می کنم که من فقط می توانید آن را آپلود و بازنویسی فایل ها از نسخه های قبلی؟

kamilkurczak
10-05-11, 18:35
آیا شما به روز رسانی فایل product.xml از انجام آپلود پوشه؟ اگر نه -- آن را آپلود توسط admincp شما.

چرا؟ چرا که در این نسخه ما این تابع (vbet_global_bootstrap_init_start2 ()) استفاده نمی کند ، اما اگر شما هنوز هم استفاده از فایل های قدیمی XML -- اشاره به این عملکرد وجود دارد.

بنابراین ، لطفا -- ارسال فایل XML جدید را از انجام - - آپلود پوشه.

Schmike
11-05-11, 02:16
همان خطا رخ می دهد برای admincp است. چه می توانم انجام دهم برای حل این مشکل در admincp قبل از آپلود فایل XML جدید؟

kamilkurczak
11-05-11, 07:18
اگر شما این خطا در admincp -- شما نیاز به غیر فعال کردن سیستم قلاب.
تنها :
1. باز کردن و ویرایش فایل config.php را صفحه اصلی
2. پیدا کردن
<?php
3. رب بعد از این خط :

define('DISABLE_HOOKS', true);
4. ذخیره فایل.

حالا شما باید تمام قلاب غیر فعال شده و شما می توانید adminp خود را استفاده کنید.

Schmike
11-05-11, 14:59
مدیریت برای به دست آوردن آن را ارتقا دهند.

با تشکر.

kamilkurczak
11-05-11, 19:02
تشکر تایید خود را -- من این موضوع را به بخش عیب یابی حرکت می کند

cesarica
14-05-11, 00:59
مشکل مشابه در اینجا.

استفاده از این حل :
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1283-new-installation-error.html

kamilkurczak
14-05-11, 14:16
و در حال حاضر حل شده است؟

cesarica
14-05-11, 17:46
بله حل آن
VB 4.1.3

1) آپلود تمام فایل ها از پوشه آپلود
و فایل XML به سرور ، و نسبت به واردات و بازنویسی محصول را از روی سرور

2) پس از من تا به حال پیغام خطا :
کشنده خطا : فراخوان به vbet_global_bootstrap_init_start2 تابع تعریف نشده () / صفحه اصلی / <folder>/ public_html / ایجاد testvb / انجمن ها / شامل / class_bootstrap.php (103) : eval در تابع () 'کد D در خط 5

2) غیر فعال کردن قلاب از :

4) استفاده از این :
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1283-new-installation-error.html

5) چک کردن و تصحیح پرچم قدیمی / جدید و گزینه های جدید

kamilkurczak
15-05-11, 11:23
تشکر تایید شما :)

meto
15-05-11, 23:20
بله حل آن
VB 4.1.3

1) آپلود تمام فایل ها از پوشه آپلود
و فایل XML به سرور ، و نسبت به واردات و بازنویسی محصول را از روی سرور

2) پس از من تا به حال پیغام خطا :

2) غیر فعال کردن قلاب از :

4) استفاده از این :

5) چک کردن و تصحیح پرچم قدیمی / جدید و گزینه های جدید

آن را تمرین خوبی است در حالی که انجام تعمیر و نگهداری در VB یا هر پلاگین -- غیر فعال کردن قلاب اولین. فقط کسانی که خط در config.php را داشته باشند و نظر آنها را یا نه ؛)

webmastersite
18-05-11, 18:08
من تا به حال مشکل مشابه من به شما PM کمیل ارسال. من سعی کردم برای ایجاد قلاب اما کار نکرده.
ویرایش : حل یک بار من reupload فایل XML است. به نحوی آن را در اولین آپلود نیست کار کرده.

kamilkurczak
18-05-11, 20:31
می تواند به شما cofirm آن است که در حال حاضر حل؟ من را در سایت خود بود و ترجمه خوب کار می کند.
اگر هنوز هم خوب نیست -- لطفا برای باز کردن تاپیک جدید با این موضوع

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1