PDA

مشاهده نسخه کامل : حل کلمات فیلتر شده در عنوان موضوع در حال ترجمه

Schmike
07-05-11, 03:20
همانطور که هر عنوان. فیلتر کلمات موجود در عنوان در حال ترجمه است.

Schmike
10-05-11, 15:02
هر راه حل؟

kamilkurczak
10-05-11, 18:27
میهمان گرامی ،

لطفا چسباندن URL به سایت شما و به صفحه ای با این موضوع ، چون من نیاز به اطلاعات بیشتر
Schmike
11-05-11, 02:14
در اینجا شما :
جامعه اخبار و راهنمای (http://www.predatoryfishkeepers.com/forums/forumdisplay.php؟2-Community-News-amp-Guidelines)

"PFK" یک کلمه فیلتر شده است.

kamilkurczak
12-05-11, 15:12
تایید من آن را برای شما بررسی

vBET
02-06-11, 22:56
سلام. کمیل در تعطیلات است و من در نظر گرفتن موارد خود را. من نمی دانم که آن را با PM حل شد و یا این مسئله هنوز زنده است (من می بینم به توضیح وضعیت '') -- لطفا تأیید کنید آیا شما نیاز به هر گونه کمک با موضوع خود و یا می تواند مشخص شده به عنوان حل؟

Schmike
04-06-11, 03:51
این هنوز به حل و فصل شود.

vBET
04-06-11, 21:16
اگر شما معنی کلمات پارامتر چشمپوشیشده / احکام ، و سپس بدون اشکال در همه وجود دارد. لطفا خواندن توضیحات پارامتر :

کدام کلمات / جملات را باید در طی ترجمه نادیده گرفته است. این اثر تنها در پیام ایجاد بعد از کلمه / جمله در اینجا اضافه شد. این به طور خودکار مات نادیده گرفته کلمات / جملات از پیام های دریافتی را به BBCode در notranslate (ها : پست ها ، پیام های گروهی ، ارسال تصویر ، پیغامهای بازدید کننده و پیام های خصوصی). این هیچ تاثیری بر روی کلمات خارج پیام -- برای کسانی که فقط از ترجمه نشده در قالب مناسب. همچنین هیچ تاثیری بر روی عنوان پیام -- تنها بر روی محتوای پیام. استفاده از خط جداگانه برای هر کلمه / جمله نادیده گرفته است. این کوچک و بزرگ حساس مورد است!

برای حمایت از تازگی اضافه شده است نادیده گرفته کلمات در پیام های خود را در حال حاضر موجود ، لطفا با استفاده از قابلیت های مات چشمپوشیشده کلمات.

بنابراین اگر آن را در مورد این پیکربندی شده است ، پس اگر شما می خواهید آن کار نیز برای عناوین و سپس پست ساخته شده جدید در سایت درخواست ویژگی لطفا. در این لحظه ، ما راه را برای آن وجود دارد ، اما هیچ بدن خواستار آن بود ، بنابراین آن مورد نیاز بود. اگر شما به آن نیاز دارید -- لطفا قبل از ارسال پست جدید وجود دارد بنابراین ما قادر به مدیریت درخواست از ویژگی های جدید خواهد شد.

اگر در مورد چیز دیگری است ، سپس آن را با جزئیات بیشتر توصیف ، بنابراین من می دانید آنچه که دقیقا در آن است که در مورد لطفا :)

Schmike
05-06-11, 03:42
به نظر می رسد چیزی که نیاز داشتم. درخواست بیش از وجود دارد را بالا می برد. با تشکر.

vBET
06-06-11, 00:46
OK بنابراین این موضوع بسته است. ما بحث در بخش درخواست ویژگی را داشته باشد :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations